OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Sumatra Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Sumatra, eşsiz dağ manzaraları, güzel gölleri, sonsuz plajları, zengin tarihi ve eşsiz özgün kültürüyle ünlü, dünyanın en büyük beşinci adasıdır. Popülerliği ile Sumatra sadece iki Endonezya adaları, Java ve Bali ile karşılaştırılabilir.
  Antik tapınak kalıntıları ve karanlık kum, bozulmamış doğası ve sarayları ile çarpıcı plajları - bunlar Sumatra’nın başlıca turistik mekanları. Adanın her şehri tarihi eserleri besler; Medan’da en ilgi … Açık
Başkent - Medan şehri - adanın tarihi ve kültürel merkezidir. Kent, 19. yüzyılın başlarında kuruldu. Bu günlerde, yüzlerce en değerli mimari anıtlar burada bulunuyor. Istana Maimon Sarayı, modern anıtlar ve tapınaklar, Masjid Raya - bunlar her gezgin için önerilen en dikkat çekici yerlerdir.
Doğa severler Toba Gölü’ne bir geziye çıkabilir ve pitoresk etekleri, şelaleleri ve kahve tarlalarını keşfedebilirler. Toba, Güneydoğu Asya’nın en büyük gölüdür. Gölün merkezinde, yerel sakinlerin tarihi ve hayatı hakkında birçok ilginç gerçekleri öğrenebileceğiniz Samosir adası vardır. Adada hediyelik eşya satın alabileceğiniz birçok el sanatları ve hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Göl kenarındaki modern Parapat beldesi var. Antik sarayları, lüks restoranları ve eğlence mekanlarını anımsatan güzel otel, tatilleri inanılmaz kılacak. Plajda su sporları için gerekli her şey var; Yerel zanaat mağazası ziyaretçileri şaşırtacaktı. Esnaflar, tüm gelenlerde öğrencileri ağırlayacak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Sumatra aktif eğlence ve eko-turizm hayranları için mükemmel bir yerdir. Spor ve aktif eğlence için gereken her şey var. Sıcak günlerde rahatlayabileceğiniz ilginç mağazalar ve eğlence mekanlarının yanı sıra güzel … Açık
Bir başka parlak simge adanın kuzey kesiminde yer almaktadır; Gunung Leuser Reserve hakkında konuşuyoruz. Eteklerin arasında yürürken, nadir bitki türlerini görebileceğiniz gibi yabani boğalar, kaplanlar ve Sumatran gergedanlar da dahil olmak üzere bu yerlerin sakinleri ile tanışabilirsiniz. Bukittinggi, Sumatra’nın batı kesimindeki en önemli kasabadır. Bölgesinde çok sayıda mimari anıt var. Antik sokaklarda bir yürüyüş sırasında, boynuz şeklinde çatılar ile sıradışı evleri görebilirsiniz; Yerel evler yüz yıl önce böyle görünüyordu. Ayrıca mahallede çok sayıda önemli yer ve doğa rezervleri bulabilirsiniz. Gününüze son vermek için harika bir yol, kıyıdaki açık hava restoranlarından birinde akşam yemeği yemek.
Sumatra - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Sumatra ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Sumatra çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   World Heritage Site 'Tropical Rainforest Heritage of Sumatra' , 0 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Gunung Melintang' , 46.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Tesso Nilo' , 65.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Seblat' , 94.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Bukit Tiga Puluh' , 130.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Endonezya Gezisi: Görülecek Yerler

Dini kutsal alanların yanı sıra, Endonezya'da birçok doğa rezervi, park, müze ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Tabanan'da bulunan Subak Müzesi, çok ilginç bir yer. Müze, çiftçiliğe adanmış ve köylü araçları, yeni sulama sistemleri modelleri ve diğer önemli öğeleri sergiliyor. Yakınlarda bir tane daha ilginç turistik nesne bulunmaktadır. Burası, ülkenin farklı bölgelerinden gelen güzel yaratıkların nadir türlerini barındıran Kelebekler Parkı. Küçük uçlu kelebekler ve kanat yayılımı 10 cm'yi aşan oldukça büyük kelebekler vardır. …
OrangeSmile araç kiralama Sumatra’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

05.02.2023

Sumatra Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sumatra Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Sumatra, Endonezya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Sumatra’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Sumatra’ndan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018