OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bandung

Çocuklarla Bandung Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Bandung, Indonesie   Bandung’daki çocuklu gezginler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu şehirde eğlence seçimi takdire şayan değil. Şehrin en inanılmaz ve ilginç eğlence parkı Trans Studio Bandung. Bu eğlence kompleksi neon tabelalar ve sanatsal aydınlatmalarla dekore edilmiş güzel ve modern bir binada yer almaktadır. Dünyaca ünlü simge yapıların mock-up’larına sahiptir. Ziyaretçiler Eyfel Kulesi veya Özgürlük Heykeli’nin zemine karşı fotoğraflanabilir. Merkezde, birkaç ilginç ilgi çekici yer var ve ziyaretçileri eğlendiren palyaço kostümleri giymiş bir animatörler ekibi var. Çocuklar için ilginç temalı oyunlar burada ve sunumlar yapılır. Ergenler ve yetişkinler, merkezdeki aşırı ilgi çekici yerleri kesinlikle seveceklerdir.
  Bandung sakinlerinin çoğunluğu Müslüman geleneklerin taraftarlarıdır. Yerliler, atalarının geleneklerini ve çeşitli dini gelenekleri derinden onurlandırırlar. Konukların aynı zamanda yerleşik düzene saygı duymayı … Açık
Temiz havada dinlenmek isteyenler için, Bandung Treetop eğlence merkezi tavsiye edilebilir. Güzel bir parkın içinde yer alır ve ziyaretçilere ağaç kronları arasında teçhiz edilmiş ilginç ip atraksiyonları sunar. Bu park, okul çocukları ile dinlenmek için mükemmeldir. Bir bungee gezebilir ve halat köprüleri boyunca gezebilir, engelli kursları geçebilir ve büyüleyici oyunlara katılabilirler. Parkın ziyaretçileri sürekli olarak, sürücülerin sigorta ve teknik durumunu kontrol eden ihtiyatlı çalışanlar tarafından korunmaktadır. Burada rekreasyon sadece ilginç değil aynı zamanda güvenli olacak.
Panghegar Waterboom su parkı, farklı yaşlardaki çocuklarla seyahat edenler arasında popülerdir. Bölgesinde birçok ağaç dikilmiş ve yeşil çimler ile donatılmıştır. Parkın ana cazip özellikleri sayısız oyun alanıdır. Yüzme havuzu ve çeşitli su atraksiyonları ile harika bir su parkı da bulunmaktadır. Yanında, iyi donanımlı bir piknik alanı var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  19. yüzyılın sonlarında Bandung zaten meşhur ve popüler bir tatil kasabası ve zengin Avrupalıların geri kalanının en gözde yeriydi. Günümüzde kentte bulunabilen art deco tarzında inşa edilmiş çok sayıda konak ve … Açık
Bandung’un tüm konukları, şehrin güzel bir buz pateni pisti olan Gardenice Rink’e sahip olduğunun farkında değiller. Oldukça geniş ve tüm yıl boyunca çalışıyor. Ana ziyaretçileri de çocuklu ebeveynler. Merkezde gerekli tüm ekipmanları ve sıcak kıyafetleri kiralayabilirsiniz. Bu eğlence merkezi uygun fiyatlarla bilinir.
Bandunv visit Şehirde ve yakın çevresinde bulunan parklar, çocuklu tatilciler arasında büyük beğeni toplamaktadır. Çocuklarla rekreasyon için, şifalı kaplıca mevkisinin bulunduğu Ciater Hot Spring Park mükemmeldir. Bu parkta, sadece doğal güzelliğin tadını çıkarıp eğlenmek mümkün değil, aynı zamanda termal su ile havuzda yüzebilir, yeşil çimler üzerinde güneşlenin ve daha sonra ağaçların gölgesinde bir aile pikniği düzenleyin. Bu park oldukça geniştir. Bölgesinde, nadir görülen bitkileri ve doğal cazibe merkezlerini görebileceğiniz çeşitli sürelerde ilginç geziler düzenlenmektedir.
  Bandung, konuklarını en geniş eğlence ve cazibe merkezleri, her türlü malla dolu çok sayıda dükkan, modern sinemalar ve muhteşem güzel plaj seçenekleriyle karşılayacaktır. Çocuklarıyla birlikte Bandung’a gelen … Açık
Bandung’daki eğlence programının zorunlu bir parçası, Bandung Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmelidir. Burada, bir güzel mağarada yaşayan, yapay bir mağarada yaşayan kaplanları, kaplanları ve devasa iguanaları seyredebilir, renkli tavus kuşlarını seyredebilir ve en güzel hayvanat bahçesi sakinlerinden biri olan kaplumbağaları tanıyabilirsiniz. Hayvanat bahçesi, timsahlar, su aygırları ve su kuşlarının yaşadığı çeşitli yapay göllerle donatılmıştır. Bakımlı ve güzelce dekore edilmiştir. Genç ziyaretçiler için bilişsel geziler düzenler. Bu, Bandung’da ziyaret edebileceğiniz büyüleyici yerlerin ve turistik yerlerin sadece küçük bir kısmı.
Bandung - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bandung ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Bandung yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Trans Studio Bandung' Bandung Supermal, 3.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Sunshine Bay Waterpark' Puncak Cisarua Bogor, 70.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Taman Safari Indonesia' Bogor, 75.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Waterboom' Cikarang, 83 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'JungleLand' Sentul, 87.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Bandung çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Taman Wisata Matahari Waterpark' , 80.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Bandung ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Sea World Indonesia' , 121.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Bandung ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bandung Zoo' Bandung, West Java, 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Taman Safari' Bogor, West Java, 75.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ragunan Zoo' Jakarta, 109.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Bandung’un Ünlü Yerleri

Argo Gede Tren Demiryolları

From the series “Dünyadaki En Tehlikeli Tren Yolları ”
  Turistler arasında son derece popüler olan Endonezya tren Argo Gede, Bandung ve Jakarta arasında ileri geri seyahat ediyor. Yol, inanılmaz güzel yerleri kesecek, yolcular, gezileri sırasında geniş çay tarlaları ve dağ manzarası eşliğinde küçücük köyler ve pirinç tarlalarını izleyebilirler. Bununla birlikte, tren yüksek demir Cikurutug köprüsüne girdiğinde, böyle sakinleştirici ve rahatlatıcı bir manzara beklenmedik şekilde değişir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bandung’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Bu özelliğe sahip trenlerde bisiklet etiketi olacaktır. Turistler rezervasyonları için bisiklet bileti alıyorlar. Bu bisiklet biletini hareket etmeden hemen önce bir mobil uygulamada satın almak veya geleneksel kontuarı kullanmak mümkündür. İsviçre'deki uluslararası trenler de bu hizmeti sunacaktır ancak fiyatlar farklılık gösterebilir. Bisikletleriyle çok seyahat etmeyi planlayan turistler, 50 CHF değerinde 25 rezervasyonla yıllık bisiklet kartı satın almakla ilgilenebilirler. Oku bunu

23.06.2021

Bandung’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bandung Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bandung Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Bandung Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Bandung.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018