OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bandung

Bandung’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Bandung, Indonesie   Klasik geleneklerin uzmanları, Bandung’daki muhteşem eski villalardan birini seçebilir. Çekici bir otel olan Paras Yogya, muhteşem bir müzeye benzeyen yenilenmiş bir villada yer almaktadır. Nadir ahşabın lüks antika mobilyalarına ek olarak otel, zengin sanat eserleri ve el sanatları koleksiyonuna sahiptir. Ahşap çerçevelerdeki resimler, el boyaması zemin vazoları, kil ve seramikten muhteşem el sanatları, tüm odalarda ve ortak kullanım alanlarında görülebilir. Avlu havuzlu güzel bir rekreasyon alanına sahiptir.
Hotel Emia Bütçe gezginleri arasında oldukça popüler olan büyüleyici Hotel Emia , geçmişin geleneklerini izleyerek dekore edilmiştir. Iç gerçek bir mücevher karmaşık oymalar ile koyu ahşap mobilya. Zarif el boyaması vazolar, resimler ve oyulmuş çerçevelerdeki büyük aynaların bolluğu, ambiyansı inanılmaz derecede sofistike hale getirir. Zemin katta antika mobilyalar ve hoş bir aydınlatma sistemi ile düzenlenmiş, aydınlık bir şekilde dekore edilmiş bir salona sahip rahat bir restoran bulunmaktadır. Çağdaş tarzda parlak aksesuarlar ile antikaların bolluğu mükemmel bir uyum içindedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
The Abimanyu Villa Dago Güzel bir eski villa, minimalist tarzda tasarlanmış romantik bir otel The Abimanyu Villa Dago ev sahipliği yapmaktadır. Odalar ahşaptan yapılmış sade mobilyalara sahiptir. Zemin kattaki salonda şık deri kanepeler ve koltuklar bulunmaktadır. Her odada geleneksel ahşap tezgah veya mobilyalı bir balkon içeren özel bir teras vardır. Villanın avlusu, tenha rekreasyon alanlarını ve antik heykelleri saklayan eski bir bahçeye sahiptir.
The Victoria Guesthouse Fotoğraflar: The Victoria Guesthouse, Bandung Zengin bir antika koleksiyonu, The Victoria Guesthouse bir simgesidir. Beyaz cepheli muhteşem modern bir bina kaplar. Otelin odaları, geçmiş yüzyılların geleneklerini dikkate alarak tasarlanmıştır. Lüks portreler, eski okuma lambaları, hasır sandalyeler ve el yapımı parke zemin, tesis çevresinde görülebilen tarihi bir kaç unsurdan sadece birkaçıdır. Konuklar inci tonlarında tasarlanmış hoş bir oda seçebileceklerdir. Yüksek boyalı bir başlık ve kadife döşemeli osmanlı büyük bir yatak ile donatılmıştır. Eski tabloların ve saatlerin saygın bir koleksiyonunun bulunduğu bir kütüphanenin yer aldığı rahat bir salon bulunmaktadır.
GH Universal Hotel Bandung Fotoğraflar: GH Universal Hotel Bandung, Bandung Rönesans tarzında eşsiz bir bina GH Universal Hotel Bandung tarafından işgal edilmiştir; eski gerçek bir turistik cazibe. Otelin atmosferi, görünümü kadar benzersizdir. Bina geniş peyzajlı bahçelerle çevrilidir. Avlu cazibe dolu; heykeller, tarihi ve peyzaj süslemeleri ile çevrili bir havuza sahip bir oturma alanı ile donatılmıştır. Panoramik pencerelere sahip geniş odalar zarif eski tarz mobilyalarla döşenmiştir. Lüks bilenler şömineli süitlerden birinde kalabileceklerdir.
The Valley Resort Fotoğraflar: The Valley Resort Hotel, Bandung The Valley Resort , birkaç günlüğüne yesteryear atmosferinde seyahat etmek için gezginlere sunmaktadır. Odalar muhteşem ahşap dekorasyonuna sahiptir. zeminde muhteşem parke ve zarif el oymalarıyla dekore edilmiş mobilyalar bulunmaktadır. Tüm odalarda kanopi veya otantik bir kapak ile tamamlanan ahşap yataklar vardır. Bitişik alan, bir çardak ve hoş bir terasla donatılmış pitoresk bir bahçeyle doludur.
Bandung - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bandung ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bandung’da araba kiralama

Holiday Inn'in Avrupa'da Yeni Projeleri Açıklandı

Popüler otel markası hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat edenler için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Holiday Inn Express, Avrupa'da halihazırda faaliyet gösteren 277'den fazla otel ve önümüzdeki yıllarda açılacak 60 otel ile IHG portföyünde en hızlı büyüyen markalardan biridir. Yeni otellerden bazıları, yani Brüksel'deki Holiday Inn Express oteli ve Ajaccio'daki (Fransa) Holiday Inn Express oteli, bu yaz çoktan kapılarını açacak. Holiday Inn Express otelleri açık kalmaya ve her ne olursa olsun misafirlerine hizmet vermeye çalışır. Avrupa'daki çoğu otelin kapalı olduğu Covid-19 salgını sırasında bile markanın otellerinin% 80'inden fazlasının çalışmalarına devam etmesine izin verildi. Oku bunu

23.06.2021

Fotoğrafçıların Gözünden Bandung

İnteraktif Bandung Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018