OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lombok Adası

Çocuklarla Lombok Adası Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Endonezya adası Lombok’un küçük çocuklarla seyahat etmek için doğru yer olmadığı belirtilmelidir. Eğlence parkları ve çocuk merkezleri yoktur ve çocuklarla dolu az ya da çok büyük dükkanlar Mataram’da bulunur, ancak bunların çoğu yoktur. Küçük bir çocuk, boş zaman aktivitelerini, bakir ormanları ve ıssız kumsalları pek sevmez. Yine de, aktif ve meraklı gençler kesinlikle burada yapacak ilginç şeyler bulacaklar. Yani, iki kez düşünün, çocuğunuzun böyle yalnız ve vahşi bir yere seyahat etmeye hazır olup olmadığını.
  Pitoresk Lombok adasının görkemleri, beyaz kum ve turkuaz su ile fevkalade güzel plajlar. Kuta en ünlü sahil tesisi olarak kabul edilir; uzun zamandır romantik doğanın yanı sıra sörfçüler tarafından seçilmiştir. … Açık
Turizm endüstrisi sadece Lombok’ta gelişiyor, siz ve çocuğunuz Dünya’nın bu köşesini ziyaret etmek için eşsiz bir fırsatınız var, bu da henüz uygar değil. Çocuğunuzu şnorkelle dalmayı veya dalış yapmayı kolayca öğrenebilirsiniz. Temiz su, temiz sualtı sakinleri ve kolay kiralama sistemi, dalış yapmayı denemeye değer kılar. Küçük çocuklar bile sadece bir düzine metre ötede çok sayıda güzel balık yüzme izlemekten hoşlanırlar. Takımlar genç dalgıçlar için mükemmel ve bolca dalış okulu var.
Macera romanlarını ve korsanlar hakkındaki hikayeleri seviyorsanız, Lombok yakınlarındaki Gili Adaları’ndan en az birini ziyaret etmelisiniz. Yerliler sizi bir ücret karşılığında neredeyse ıssız bir toprak parçasına götürecekler, burada çocuğunuz hazine avı veya kovalayanları kovalayabilir. Ancak, gençler, yetişkinler gibi, el değmemiş doğanın güzelliğini takdir edeceklerdir. Kendinizi gerçek bir yerleşik adada bulmak için - böyle bir deneyim ile ne karşılaştırabilirsiniz? Ama Lombok’ta bir gün daha macera var, eğer çocuğunuzla birlikte gün boyu yürümeye yetecek kadar güçlüyse, deneyimlemeniz gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lombok turistler arasında en popüler yer değil. Dünyanın önde gelen markalarından satın almak istiyorsanız daha popüler tatil merkezlerini seçin. Adada alışveriş merkezleri vardır, örneğin, Mataram’daki … Açık
Rinjani yanardağına tırmanmaktan bahsediyoruz. Tırmanmadan önce, düşünün, çocuğunuzun buna hazır olup olmadığını düşünün. Öyleyse, onu yanınıza alın. Beş yaşındayken görseniz bile volkanın tepesinden manzarayı asla unutamayacaksınız. Ve ne tür bir çocuk gerçek kratere bakmayı istemez? Organize gruplar, marttan ekime kadar volkanlara tırmanıyor. Böyle yükselişler Lombok’a seyahat etmenin bütün noktasıdır. Çocuğunuz kiralık bir arabada adanın etrafında dolaşmaya, ormanlardaki şelaleleri aramaya ve yerlilerle iletişim kurmaya hazırsa - kesinlikle burayı beğenecektir. Sukarere Köyü’nü ziyaret edin. Burada bir çocuk kendi gözleriyle, tarih öğretmenlerinin ne anlattığını ve yerel dokumacıların sanatıyla tanışacaklarını görecek.
Kuta Beach Meraklı bir genç, Müslüman cami ve Hindu tapınaklarının dekoru hakkında bilgi edinebilir. Suyla hiçbir ilgisi olmayan Mayura Su Sarayı ve Namadas su parkını da ziyaret etmelisiniz. Burada çocuğunuz adanın tarihini öğrenebilir. Küçük bir çocukla seyahat ediyorsanız, restoran seçimine dikkat edin - çoğu çocuk her istediği gibi değil, geleneksel Endonezya yemekleri sunar. Genel olarak, eğer çocuğunuz günü maksimum etkinlikle geçirecek kadar meraklı ve yaşlıysa, onu yanınıza alın. Lombok, çok seyahat etse bile, çocuğun sonsuza dek hatırlayacağı uzak bir yerin çekiciliğine sahiptir. Unutmayın, çocuğunuz beğenirseniz burayı sevecektir.
Lombok Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lombok Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Lombok Adası yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Bali Safari and Marine Park' Gianyar, 104.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Waterbom Park' Kuta, 123.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Lombok Adası çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Waterbom Park' Bali, 123.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Lombok Adası ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Taman Safari III Bali Safari and Marine Park' Gianyar, Bali, 104.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bali Zoo' Gianyar, Bali, 112.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bali Bird Park' Gianyar, Bali, 114.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Lombok’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Lombok’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lombok Adası Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lombok Adası Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Lombok Adası Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Lombok Adası.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018