OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lahey

Aşık Çiftler için Lahey - Küçük Bir Kaçamak, Evlilik veya Balayı için En İyi Oteller

Hague Haagsche Suites The Hague   Haagsche Suites The Hague daireleri, Lahey’de romantik bir tatil sırasında yalnızca samimiyet ve gizlilik amacıyla açılmış gibi görünüyor. Bir bütün zemini kaplayan lüks lüks oda ve süitler, lüks ortam ve seçkin iç mekanlar ile ayrılmıştır. Yakınında güzel bir meyve bahçesi var, telaşsız bir yürüyüş için harika bir yer. Otelin sahipleri - evli bir çift Guido ve Irene van den Elshout - tüm konukların mutlu olduklarını ve ev gibi hissettiklerinden emin olun.
Mozaic Den Haag Lüks Mozaic Den Haag , Lahey’de romantik bir mola vermek için mükemmel bir hedeftir. Archipel semtinde yer alan bu otel, iki lüks tarihi binada yer almaktadır ve bireysel tasarıma sahip 25 güzel oda sunmaktadır. Odaların çoğu çiftler için tasarlanmıştır. Odalar, çoğunlukla gevrek beyaz tonlarında sıra dışı bir tasarımla ayırt edilirler. Her odada, bir duvar, Lahey’in manzaralı fotoğrafik duvar kağıtlarıyla süslenerek açık alan bir illüzyon yaratıyor.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hampshire Hotel - Babylon Den Haag Fotoğraflar: Hampshire Hotel - Babylon Den Haag, Den Haag Orijinal bir cepheye sahip olan şık, modern bir bina, Hampshire Hotel - Babylon Den Haag yeri haline gelmiştir. Bu otel ayrıca çiftler için çok popüler. İçerde, sevenler, birinci sınıf tekstiller ve ayarlanabilir bir aydınlatma sistemi sayesinde oldukça romantik görünen zarif tasarımlı lüks odalar bulacaklar. Birçok oda büyük pencerelere sahiptir ve binanın kenarlarında yer alan odalar iki pencerelidir. Otelin parlak tonlarında yapılmış muhteşem bir lounge bar ve her etkinlik için mükemmel bir restoran olan bir restoran var. Bu otelin New Babylon alışveriş merkezine doğrudan bir geçişle bağlı olduğunu belirtmek isteriz.
Hampshire Hotel - 108 Meerdervoort Fotoğraflar: Hampshire Hotel - 108 Meerdervoort, Den Haag Hampshire Hotel - 108 Meerdervoort da ilginç ve romantik ayarı ile ayırt edilir. Çiftler, parlak renklerde yapılmış özel tasarım odalarından memnuniyet duyacaktır. Tüm odalar ayrı bir tasarıma sahiptir; bazı odalarda orijinal mansart tavan bulunurken, diğer odalarda dış duvar neredeyse tamamen panoramik bir pencere ile değiştirilmiştir. Otelin lounge barında romantik bir akşam geçirmek için ideal bir mekandır. Konuklar, şöminenin yakınında oturabilir ve imza atmanın tadını çıkarabilirler.
Residenz Stadslogement Fotoğraflar: Residenz Stadslogement, Den Haag 1896 yılına dayanan şık bir bina Residenz Stadslogement dönüştürülmüştür. Bu otel, geleneksel olarak farklı yaştaki çiftler tarafından seçilir. Konuklar, şömineli lüks bir oda veya hakiki antika mobilyalar içeren bir oda ayırt edebilmek için çok çeşitli lüks oda ve dairelerden seçim yapabilirler. En zarif odalarda özel tasarımlı büyük bir banyo bulunmaktadır. Otele yürüme mesafesinde popüler restoranlar, barlar ve alışveriş merkezleri vardır, bu nedenle gezginler eğlencenin yokluğunu hissetmezler.
Hotel Maurits Fotoğraflar: Hotel Maurits, Scheveningen Bir sonraki romantik mola vermeyi, pek çok kişi tarafından çevrelenmiş, sakin ve sakin bir yerde geçirmek isteyen yolcular, Hotel Maurits beğenecekler. Bu otel, eski ticaret caddesindeki birkaç tarihi binada yer almaktadır. 20. yüzyılın başlarında, bu binalar dükkânlar tarafından işgal edildi. Oteldeki yaratıcı odaların çoğunluğu çiftler için tasarlanmıştır. Orijinal ahşap kirişler, tuğla duvar parçaları ve tarihi dekorasyonun diğer ilginç unsurları hâlâ var. Konuklar sıcak olduğunda dışarıda sıcak bir bahçe ile rahat bir iç bahçede dinlenebilirler ve serin bir akşam boyunca, lounge barda şöminenin yakınında dinlenmekten daha iyi bir şey yoktur. Otel, elverişli bir konuma sahip olduğu için her zaman bırakabilir ve çevredeki yer işaretlerini keşfedebilir.
Lahey - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Lahey ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Lahey’de araba kiralama

Lahey Fotoğraf Galerisi

Lahey Haritasında Otelleri, Yaşam ve Güzellik Merkezlerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lahey Bölgesinde Romantik Bir Gezi için Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018