OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Haarlem

Gurmeler için Haarlem mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

Leidsevaart Haarlem   Çekici restoranların, pastanelerin ve kafelerin çoğu, tarihi Harlem semtinin kalbinde, Grote Markt yakınında bulunmaktadır. En dikkat çekici gastronomik tesislerden biri, yerel yemeklerde uzmanlaşmış bir restoran olan Het theehuis. Restoranın açılışı 19. yüzyılın sonlarında gerçekleşti, o zamandan beri salonlarının atmosferi fazla değişmedi. Böylesine çekici ve rahat bir restoranda akşam yemeği geçmişe doğru gerçek bir yolculuk olabilir.
  Harlem, konuklarına birçok heyecan verici tatil fırsatı sunmaktan mutluluk duyar. Kentin en büyük avantajlarından biri, her turist için ilginç olacak olan gezintiye ve pazar yerlerinin bolluğu. Winkelcentrum Schalkwijk, … Açık
Tarihi bölgedeki çok sayıda kafenin sadece makul fiyatlarla değil, aynı zamanda yüksek kaliteli mutfağıyla da ayırt edildiğini belirtmek gerekir. Ringa balığı satan küçük tezgahlar, yerli halk ve tatilciler arasında her zaman çok popülerdir. Bu ulusal incelik, ulusal bayrağın renkleri ile boyanmış parlak stantlarda sunulmaktadır. Şehrin herhangi bir bölgesinde renkli büfeler bulunabilir. Yanlarında, her zaman oldukça etkileyici kuyruklar vardır.
Harlem’deki en ünlü pastanelerden biri, tatlı dişlere sahip olanlar için harika bir yer olan Rykenberg’dir. Burada ziyaretçilere her zaman inanılmaz tatlılar, aromalı kahve ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Konuklar sadece 2 milyon avro karşılığında lezzetli bir pastanın ve bu yerin rahat atmosferinin tadını çıkarabilirler. Rykenberg ayrıca paket servisi olan restoran tatlıları da satıyor, bu dükkan yerel halk arasında gerçekten popüler. ’Zil sesleri’ popülaritesinin altında değil, sunduğu tatlı ve içeceklerin seçimi de aynı derecede etkileyici. Hamur işleri ve pastaların yanı sıra, çoğu akraba tarafından akraba olarak satın alınan ilginç şekerlemeler ve çikolatalar satıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Haarlem, çeşitli ihtisas mağazaları ve alışveriş merkezleri ile turistleri ve müşterileri memnun edecek. Çay içicileri ve çikolata severler, gerçekten özgün bir tasarıma sahip olan De Kale Jonker mağazasının … Açık
Her fırsatta, Broodmand ve McDonald’s gibi popüler fast-food restoranları bulabilirsiniz. Modaya uygun restoranlar arasında tartışmasız lider, ziyaretçilerin en popüler ulusal yemekleri sipariş etmeleri için önerildiği Subliem’dir. Fiyatların oldukça yüksek olduğu unutulmamalıdır, bir yemek için ortalama fiyat yaklaşık 20 Euro’dur. Subliem özel günler düzenlemek için mükemmel bir restorandır. Yerel mutfaklardan yemekler sunan diğer restoranlar arasında Falafel Land, Grand Cafe Nobel ve Jacobus Pieck bulunmaktadır. Yemek kalitesi modaya uygun restoranlarda olduğu kadar yüksek, fiyatlar ise çok daha cazip.
Haarlem   Haarlem’de turistler birçok popüler Hollanda mutfağı yemekleri bulabilirler. Ülkenin diğer bölgelerinde olduğu gibi, yerel halk da ringa balığı ve salatalık turşusu ile sandviç sever. Deniz ürünleri bölgesel mutfağın temelini oluşturur. Şehrin pek çok konuğu en popüler sokak yemeklerini denemek için Grotemarkt’a gider. Bölgenin en popüler yiyeceklerini kareden uzak olmayan birçok sokak satıcısı var.
Haarlem’deki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Haarlem, Hollanda’nın batısında, Amsterdam’ın 20 kilometre uzağında, ülkenin batısında bir şehirdir. Bu Kuzey Hollanda’nın başkentidir. Haarlem nüfusu 149 bin insanı tahmin ediyor. Haarlem, öncelikle … Açık
Sundukları yemeği “fast food” olarak etiketlemek yanlış olur. Kural olarak, bu satıcılar, popüler ringa balığı ya da kızarmış morinadan tütsülenmiş yılan balığı, midye ve karideslerden başlayarak onlarca deniz ürünü sunar. Fiyatlar bu tür yiyecek pazarlarında oldukça caziptir. Orta boy midye paketi almak sadece 4-5 avroya mal olacak. Bu büfeler, aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinde popüler olan patates kızartması da sunar. Kural olarak, yerliler farklı soslarla kızarmış patates yerler.
Haarlem Her yıl, Ağustos başında kentte ilginç bir yemek festivali düzenleniyor. Olay Haarlem Culinair olarak bilinir. Festival boyunca şehirdeki ve banliyölerdeki çok sayıda restoran herkese en iyi yemeklerini denemelerini sunuyor. Festival boyunca birçok lezzetin ve özel yemeklerin fiyatı on kat daha düşük olabilir. Haarlem Culinair öncelikle bölgesel mutfağı hedef aldığından, yerel kaynaklı yemekleri denemek için harika bir fırsat. Kaliteli şarapların ve kaliteli Hollanda birasının tadına bakmak, bu popüler etkinliğin önemli bir parçası. Festival etkinliklerinin çoğunluğu Grote Markt’ta gerçekleşiyor. Meydan, olaya olan bakış açısını değiştirdi ve üzerinde çok sayıda tezgah ve yemek örnekleme masası belirdi. Şehrin ana gastronomik kutlaması müzik performansları ve diğer ilginç eğlencelerle daima el ele gider.
  Minyatür Harlem’de, bazıları en genç gezginlerin ilgisini çeken birçok ilginç manzara ve kültürel alan var. Çocuklu tatilciler mini hayvanat bahçesi Artisklas’ı ziyaret etmekle ilgilenecekler. Hayvanat … Açık
Belki de, Jopen Bier Jopenkerk bira Haarlem’in en sıradışı gastronomik sembolüdür. Bu bira fabrikası eski bir kilisede açık. Günümüzde, kentin en sıradışı yerlerinden biri haline gelmiştir. Kilise ile aynı binada küçük bir restoran var. Sadece birahanede üretilen biraları değil, aynı zamanda birçok popüler ulusal yemeği de sunmaktadır.
Gurmeler, her türlü etkinlik ve kutlamalar sırasında Haarlem’i ziyaret etmeyi inanılmaz derecede ilginç bulacaktır. Bu dönemlerde birçok yerel lezzet ve ilginç spesiyalite denemek mümkündür. Noel Arifesi, her çeşit tatlı ve şekerleme için yılın en iyi zamanlarından biridir. Haziran ayında şehir, ziyaretçilerin dünyanın farklı mutfaklarından yemekler denemek için bir fırsat olduğu geleneksel Houtfestival’e ev sahipliği yapıyor.
Haarlem - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7
Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Haarlem’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Fris' Haarlem. Kategori - Modern cuisine. 1.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Ratatouille Food & Wine' Haarlem. Kategori - Modern cuisine. 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Cheval Blanc' Heemstede. Kategori - Modern cuisine. 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Truffels' Haarlem. Kategori - Modern cuisine. 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Forca' Haarlem. Kategori - Italian. 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Stempels' Haarlem. Kategori - Modern cuisine. 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Hout' Haarlem. Kategori - Modern cuisine. 2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Restaurant 139' Heemstede. Kategori - Spanish. 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Red Orchids' Heemstede. Kategori - Asian. 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Sari' Heemstede. Kategori - Indonesian. 3.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Haarlem’de araba kiralama

Fotoğraflarla Haarlem

Haarlem haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Haarlem’in Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Haarlem’in (Hollanda) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Haarlem restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Haarlem’de lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018