OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rio de Janeiro

Rio de Janeiro Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Christ, the Redeemer statue -  Rio de Janeiro   1. Taksi gezmeye çıkmayı planlayan bu yolcuların, önemli cadde ve yer işaretlerinin isimlerini öğrenmeleri gerekecektir. Yerel taksi şoförleri, İngilizceyi anlamada oldukça zayıf olup, bu nedenle bir müşteriyi anlamıyor olabilirler.
2. Gezi esnasında temel güvenlik önlemlerini hatırlamak iyidir - değerli eşyalarınız ve büyük miktarda para otel odanızın kasasında saklanmalıdır.
3. Bir kumsala giderken, pahalı mücevherleri ve diğer değerli eşyaları yanınıza almayın. Hiçbir koşulda çanta ve kameraları gözetimsiz bırakın.
4. Kentin uzak bölgelerinde akşam yürüyüşlerini unutmak daha iyi. Gece şehir etrafında dolaşmanın en iyi yolu arabayla değil, yürüyerek değil.
5. Para, en iyi özel döviz bürolarında takas edilmelidir. Çoğu restoran ve büyük alışveriş merkezi de ABD doları ödeyebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Musluk suyu içmeyin; İçeceklerin buz ile içilmesini önlemek de önerilir.
7. Rio güneş gerçekten sıcak, bu nedenle gezginler her gün güneş koruma kullanmanız önerilir. Şehrin etrafındaki basit bir yürüyüş sırasında şiddetli bir şekilde yanabilirsiniz.
  Rio Design Hotel, Rio de Janeiro’nun en popüler ve prestijli tasarım otellerinden biridir. Otel, Copacabana Plajı’na uzak değildir. Bu çarpıcı otelin dekoru, Brezilya’daki en iyi tasarımcıların ve … Açık
8. Toplu taşıma ve taksilerde iki tür oranlar vardır - bir gündüz ve bir gece. Tipik olarak gecelik fiyatlara saat 23: 00’dan sonra başlanmaya başlar ve gün fiyatlarına% 40’dan fazla farklılık göstermez.
9. Şehrin sokaklarında her gün özel yeşil turist otobüsleri görebilirsiniz. Rio’nun tüm önemli cazibe merkezlerini geçiyorlar ve toplu taşıma araçlarına kıyasla sürüş fiyatlarının düşürülmesi ile ayrılıyorlar.
Rio de Janeiro - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Rio de Janeiro’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Etendeka-Parana Trapps

From the series “Gezegenin Çehresini Değiştiren Volkanlar ve Tuzaklar”
Magmatik Parana-Etendeka ili, dünyanın en kompleks yapılarından biri olarak kabul edilmektedir. Araştırmacılar için çok değerli nadir bulunan mayınlar kendi topraklarında bulunur. Gezginler inanılmaz derecede güzel dağ sıraları ve ormanları ile bu pitoresk bölgeye çekilmektedir. Çarpıcı manzaralar ve açık hava etkinlikleri için ideal koşullar avantaj olarak hareket eder. Yürüyüş ve bisiklet için çok sayıda yer var. Bu yerler, en yüksek ve en tehlikeli dağ zirvelerini fethetmeyi düşleyen tırmanıcıları cezbetmektedir. Bir zamanlar lav akıntıları tarafından yıkılan geniş bölge bugün inanılmaz derecede pitoresk. Bize doğal güçlerin gücü hakkında hatırlatıyor. … Devamını oku

Rio Karnavalı

From the series “En Büyüleyici ve Canlı Festivaller”
Tatil programı çeşitlidir ve yeterince doymuştur. Kral ve Karnaval Kraliçesi her yıl seçilir. Samba okulları töreni en önemli olay olmayı sürdürüyor. Parlak taşlar, gürleyen müzik ve yüz binlerce hevesli insan el işi kostümleri içinde görkemli dansçılar. Gezegenin en popüler Karnavalı, bir dizi orijinal geleneğe sahiptir. Benzersiz olması gereken kostümlerin hazırlanması ve büyük arabaların inşası çok zaman alır. Her samba okulu parti için ilginç performanslar hazırlıyor. Çok sayıda ilginç eğlence, açık hava konseri ve havai fişek gösterileri yanı sıra konukların, dünyanın en çılgın partilerinden biri olan Rio Karnavalı'ndan bekleyebilecekleri çeşitli gastronomi etkinlikleri. … Devamını oku

Rio de Janeiro ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Brezilya: Seyahat Tavsiyeleri

3. Rio de Janeiro'da sezonun yüksekliği kış aylarında düşer. Bu nedenle fiyatlar aralık ayından şubat ayına kadar yaklaşık% 25 artar. Rio'daki karnaval sırasında, oteller iki kat pahalı hale geliyor.
4. Bir toplantıya ya da akşam yemeğine geç kalmak tamamen normaldir. Bununla birlikte, bir futbol maçı ya da bir konser gibi kitlesel etkinlikler önceden gelişi gerektirir. Bu tür bir etkinlik için küçük bir gecikme sizi giriş bileti olmadan bırakabilir.
5. Pazarlık yaygındır ve Brezilya sokak pazarlarına açıktır.
6. Özel plajlarda üstsüz güneşlenmek yasaktır. Halkın maruz kalması yerel sakinler tarafından hakaret olarak algılanabilir ve polis memurları bu durumu müstehcen bir davranış olarak değerlendirebilir. …
OrangeSmile araç kiralama Rio de Janeiro’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

22.04.2024

Rio de Janeiro Fotoğrafları

Rio de Janeiro haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Rio de Janeiro Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Rio de Janeiro’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018