OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rio de Janeiro

Çocuklarla Rio de Janeiro Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

National Museum, Rio de Janeiro   Rahat sahillerin yanı sıra, çocuklu gezginler Rio’da çok ilginç eğlenceler bulacaklar. Bu şehir, aktif eğlence için mükemmel bir yer. Flamengo Park hem yerli hem de gezginler arasında dinlenmek için en sevilen yerlerden biri olmaya devam ediyor. Park hem yürüyüş hem bisiklet için uygundur, birçokları kaykay veya paten keyfini çıkarmak için Flamengo’ya gelir. Park alanında çocuklar için birçok spor alanı ve oyun alanı var. Flamengo, orada yetişen egzotik bitkiler nedeniyle özellikle harika görünüyor. Bu arada, parktan uzakta değil, muhteşem aynı adı taşıyan bir plaj var.
  Rio de Janeiro’da, bazıları gerçekten eşsiz olan birçok harika mini otel var. Aile oteli Chez Laurel, güzel bir tarihi konakta hizmet vermektedir ve konuklarına sadece üç büyüleyici oda sunmaktadır. Tasarım … Açık
Başka bir az mükemmel park olan Catacumba, Lagoa semtinde açıktır. Bu parkta, çocukların heyecan verici eğlencelerin tadını çıkaracak olan yolcular. Catacumba’da, egzotik bitkiler ve muhteşem eski ağaçlar arasında inşa edilmiş bir çok ilginç spor alanı var. Ziyaretçiler, bungee, kaya tırmanma duvarı, çok sayıda ip yolu ve hatta bir saldırı rotası için farklı yollar bulmaya hayran kalacaklar. Park, birçok ziyaretçinin bütün turistik yerlerin tadını çıkarmak için bir kaç gün üst üste bir araya geldiği çok şaşırtıcı. Çocukları dikkatle koruyan eğitilmiş animatörler olduğundan, Catacumba’ya yaptığınız ziyaret sadece heyecan verici değil aynı zamanda güvenli olacaktır.
Sakin ve rahat sakinleşmeye daha çok ilgi duyan gezginler, Lage Park’a aşık olacaklar. Onu şehrin en güzel parklarından biri olarak görmek güven veriyor. Güzel çiçekler ve bitkiler yanında, ziyaretçiler muhteşem şelaleleri ve hatta sevimli ördeklerin evine dönüşmüş bir gölü görebilecek. Park alanında topraklarda gizemli bir mağara var ve herkes onu ziyaret etmeye hazır. Lage Park büyük olduğu için, farklı uzunlukta pek çok gezi parkuru vardır; böylece herkes kolayca kendi zevkinize uyacak bir rota bulacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Rio Design Hotel, Rio de Janeiro’nun en popüler ve prestijli tasarım otellerinden biridir. Otel, Copacabana Plajı’na uzak değildir. Bu çarpıcı otelin dekoru, Brezilya’daki en iyi tasarımcıların ve … Açık
Yukarıda bahsedilen parkları ziyaret ettikten sonra hala daha pitoresk yerleri ziyaret etmek istiyorsanız doğrudan Rio de Janeiro Botanik Bahçesi’ne gidin. Bu parkta, dünyanın her yerinden muhteşem bitkiler bulunuyor. Bahçe, orkideler ve kaktüslerden müthiş bir koleksiyona sahiptir ve küçük sinek kuşları ve sevimli maymunlar gibi bazı hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır. Botanik Bahçesi, bol miktarda balık ve güzel bir Japon bahçesi olan büyük bir göl gibi büyüleyici özelliklere sahiptir.
Centro do Rio de Janeiro Rio de Janeiro’da kaldıkları süre boyunca aktif bir kültür programına sahip olmaya karar veren gezginler, Planetarium’u gezmenin tadını çıkaracaklar. Çocuklar, sayısız interaktif öğe içeren özel bir sergiye katılmaktan hayran olacaklar. İlginç gezi sırasında çocuklar, bir teleskop kullanarak yıldızlı gökyüzüne hayran kalacaklar ve sonra dış mekan hakkında müthiş bir belgesel film izleyebilecekler.
  Lüks hayranları rahat bir konaklama için uygun bir yer bulmak için uzun süre aramak zorunda kalacaklar. Rio Othon Palace lüks plaj oteline dikkat etmeniz önerilir. Copacabana plajında ​​açık ve muhteşem deniz … Açık
Eğer hayvanları seviyorsanız, Rio Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmeyi de unutmayın. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen bir hayvan koleksiyonuna sahiptir. Burası, insanların çeşitli renkli papağanları ve diğer egzotik kuşları görebildiği, timsahları izleyebildiği ve dünyanın en nadir ve zehirli yılanlarından bir kısmını gördüğü yerdir. Hayvanat bahçesi cazip görünüyor ve çok rahat. Çocuklu ziyaretçiler, çocuklar için oyun alanları bulunan alanları bulmaktan memnuniyet duyacaklardır.
Rio de Janeiro Deniz ve Oşinografi Müzesi, Rio de Janeiro’daki en ilgi çekici aile dostu müzelerden biridir. Şehrin tarihi kesiminde açıktır. Müzeye girdikten sonra, ziyaretçiler gemici olarak giyinmiş güler yüzlü personeli görecek. Bir gezi sırasında ziyaretçiler, eski gemi silahlarının koleksiyonlarını görebilir, etkileşimli deniz savaşlarını izleyebilir ve orijinalleri dikkatle üretilen minyatür gemi modellerini görebilir.
Rio de Janeiro - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Rio de Janeiro ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Rio de Janeiro yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Play City' Rio de Janeiro, 16.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Rio Water Planet' Rio de Janeiro, 27.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Rio de Janeiro ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Aquário do Zoo do Rio de Janeiro' , 4.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Rio de Janeiro ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Rio de Janeiro Zoo' Rio de Janeiro, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Jardim Zoológico de Niterói' Niterói, 15.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Jardim Zoológico Lauro Palhares' Pará de Minas, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoológico Municipal de Volta Redonda' Volta Redonda, 98.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Brezilya’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Şehirde bir hayvanat bahçesi, her çeşit oyun parkı ve atlı karıncaları bulunmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Rio de Janeiro’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

24.06.2024

Rio de Janeiro’nun En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Rio de Janeiro Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Çocuklar için Rio de Janeiro Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Rio de Janeiro.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018