OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Florianopolis Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Muhteşem Florianopolis şehri haklı olarak Brezilya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak adlandırılabilir. 1726 yılında kurulan, ’Santa Catarina’ devletinin başkenti. Merkez bölgesi de dahil olmak üzere şehrin bir kısmı aynı adadaki adada, diğer kısmı ise kıtadadır. Boğazla ayrılmış alanlar, ülkenin en büyük asma köprüsüyle bağlantılıdır. Şık şehir, dünyanın her yerinden gelen gezginleri kendine çekerek, iyi gelişmiş bir altyapı, pitoresk plajlar ve birçok ilginç eğlence tesisi sunuyor. Geleneksel olarak turizm sezonunun zirvesi yaz aylarına, yani Kuzey Yarımküre için tipik olan derin kışın düşmektedir.
  Florianopolis, Brezilya’daki en popüler sahil beldesidir. Sörfçüler ve diğer su sporlarında uzun süredir uluslararası yarışmalar için düzenli bir mekân haline gelen tatilciler için kırk muhteşem kumsal … Açık
Gezginler sadece eğlence ve muhteşem plajların yanı sıra kentin hüküm sürdüğü benzersiz atmosferin de ilgisini çekiyor. Santa Catarina eyaleti genellikle Brezilya’nın “beyaz devletleri” olarak anılır. Gerçek şu ki, yerel nüfusun önemli bir kısmı Avrupalı ​​göçmenlerin torunlarıdır. Birkaç yüzyıl önce, bu pitoresk yerler Almanya, İtalya ve Portekiz’den gelen göçmenler tarafından aktif bir şekilde yönetilmeye başlandı, bu nedenle yıllar boyunca burada orijinal bir uluslararası kültür oluşmuştu.
Florianopolis, otantik Afrika-Hint egzotikleri ile bir Brezilya şehri yerine tipik bir Avrupa tatil köyüne benziyor. Deneyimli gezginler, eşsiz ulusal cazibesi, özgün mimarisi ve kültürel gelenekleri nedeniyle Florianopolis’i güzel Venedik, Roma ve hatta Lizbon’la karşılaştırırlar. Aynı zamanda, şehir modern metropollerin tüm özelliklerine sahiptir. Burada şık bir yapılı çevre, çeşitli alışveriş merkezleri ve eğlence merkezleri, canlı promenadlar bulacaksınız. Şehrin altyapısı büyük ölçüde turistlere yöneliktir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Florianopolis, üst düzey otel ve otellerle turistleri memnun ediyor. Mevcut konaklama tesislerinin toplam sayısı 400’den fazladır. Dikkat çekmeyen prestijli oteller arasında sahilden sadece birkaç adım uzaklıktaki … Açık
Yüksek kaliteli plaj otellerinden değerli bir seçenekle memnun olduklarından emin olabilirsiniz. Pitoresk plajlarda dinlenmek, birçok gezgin için favori bir eğlence olmaya devam ediyor. Yerel olarak Floripa olarak bilinen büyüleyici şehir sadece plaj tatil hayranlarına hitap ediyor. Konuklarına zengin bir gezi programı sunmaya hazırdır. Şehirde bulunan tarihi simge yapıların çoğu, deneyimli turistleri bile şaşırtabilir.
Galheta Beach Bu kentin ilk büyük yerleşim yeri 1662’de ortaya çıktı. Portekizli bir göçmen olan Francisco Dias Velho, burada küçük bir köy kurdu ve Nossa Senhora do Desterro adını verdi. Köy alanı yavaş yavaş genişledi ve 50 yıl sonra onun yerine büyük bir şehir ortaya çıktı. Florianopolis’i ziyaret edenler, orijinal görünümlerini korumayı başaran 17-18 yüzyıl öncesine ait güzel binalarına hayranlık duyma fırsatına sahipler. Bölge aynı zamanda en ünlü olan - Lagoa da Conceicao ’tatlı su gölü de dahil olmak üzere doğal cazibe merkezleri açısından da zengindir. Florianópolis, zengin bir tarihe sahip, çeşitli dinlence aktivitelerinin hayranlarını etkileyebilecek muhteşem ve modern bir şehirdir.
  Pitoresk mimari yapılar, eşsiz anıtlar ve müzeler bol - Florianopolis’te ziyaret etmek için ilginç yerler seçimi gerçekten çok büyük. Şehrin en renkli ve ilginç yerlerinden biri de City Market’dir … Açık
  Florianopolis’te kırk kumdan daha fazla plaj bulunmaktadır, bu yüzden su sporları ve eğlence için mükemmel koşullar sunmaktadır. Daniela ve Brava plajları Florianopolis’te en kalabalık yerlerden. Onlardan çok uzak olmayan tatilciler çok sayıda otel ve eğlence merkezi bulacaklar. Bu plajlar, genellikle yakındaki sayısız kulüp ve bardan hoşlanan gençler ile popülerdir. Böyle gelişmiş bir altyapı sayesinde, sabahtan gece geç saatlere kadar dinlenmek ve eğlenmek kolaydır. Bunun yanı sıra, modern su sporları merkezleri ve plaj vites kiralama ofisleri bulunmaktadır.
Mozambik Plajı bölgenin daha önemli bir yeridir. Bu plajın uzunluğu 14 kilometredir. Tatilcilerin akılda tutulması gereken bu kumsalın güçlü dalgaları vardır, bu yüzden uzun yıllar boyunca sörfçülerin gözde mekanı olmuştur. Gözlerden uzak ve özel bir atmosfer arayan gezginler ve muhteşem doğayı hayranlıkla izlemek isteyenler tüm bunları ve daha fazlasını Santa Catarina Adası’nda bulacaklar. Bu ada, muhteşem tropikal manzaraları ve sahil şeridine yakın büyüyen yemyeşil egzotik florasıyla ünlüdür. Doğal olarak, Santa Catarina’nın plajlarının hiçbir altyapısı yoktur, bu yüzden gerekli tüm eşyaları önceden almak önemlidir.
  Bakımlı kumsallarda dinlenmek, pitoresk yerlerde yürüyüş yapmak, her türlü eğlence merkezini ziyaret etmek - Florianopolis, turistlere rahat bir eğlence için tüm koşulları sunmaktan mutluluk duyar. Çocuklu turistler … Açık
Lagoa da Conceicao, sahildeki eğlence için alışılmadık bir destinasyondur. Bu lagün gölü oldukça sığ ve yüzmek için güvenlidir. Lagoa do Peri, tatilcilerin sahil kenarında rekreasyon ve muhteşem bölgenin keşfini rahatça birleştirebilecekleri başka bir pitoresk yerdir. Lagünden uzak olmayan birçok ilginç yürüyüş parkuru vardır. Campeche, şnorkel hayranlarıyla inanılmaz derecede popüler olan küçük bir adadır. Bu adanın kıyı suları çoğunlukla sığ ve zengin bir sualtı dünyasına sahiptir. Adanın kendisi de, orada birçok benzersiz arkeolojik alan olduğu için keşfetmek için çok ilginç.
Florianopolis - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Florianopolis ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Florianopolis çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Park 'Parque Natural Municipal Do Morro Da Cruz' , 1.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Natural Municipal Da Galheta' , 12.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Estadual Do Rio Vermelho' , 14.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Estadual Da Serra Do Tabuleiro' , 42.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Natural Municipal De Navegantes' , 85.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Florianopolis ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Santa Catarina Art Museum' Santa Catarina, 3.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Brezilya Gezisi: Görülecek Yerler

Buzios'un Rio'dan uzak olmayan küçük bir kasaba var. Kasaba, çoğunlukla tenha koyları, rahat parkları ve güzel botanik bahçeleri ile ünlüdür. …
OrangeSmile araç kiralama Florianopolis’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

23.05.2024

Florianopolis Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Florianopolis Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Florianopolis, Brezilya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Florianopolis’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Florianopolis’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018