OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rio de Janeiro

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Rio de Janeiro Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

Christ, the Redeemer statue -  Rio de Janeiro   Rio de Janeiro’da, bazıları gerçekten eşsiz olan birçok harika mini otel var. Aile oteli Chez Laurel, güzel bir tarihi konakta hizmet vermektedir ve konuklarına sadece üç büyüleyici oda sunmaktadır. Tasarım mini-otelin ana özelliği olmaya devam ediyor. Tarihi unsurları ve ultra modern trendleri mucizevi bir şekilde birleştirir.
Konak, sahte korkuluklar, orijinal taş duvarlar ve ahşap dekora sahip eski mermer merdivenlere sahiptir ve odalarda güzel antika mobilyalar bulacaksınız. Bu türden tarihi bir ihtişam, modern tasarım trendleri ile ustaca birleştirilmiştir - renkli tablolar, sıra dışı şekillerden oluşan tasarım mobilyaları ve duvarlardaki popüler müzisyenlerin görüntüleri. Tüm konuk odaları ve ortak alanlar geleneksel dokuma hamaklara sahiptir. Sakin bir yerde dinlenmek istediğinizde, ilk katlardaki kütüphaneden daha iyi bir yer bulmak zordur. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Casa de Wanderley Fotoğraflar: Casa de Wanderley, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Casa de Wanderley mini-hotel, üç konforlu odaya sahip daha az müthiş ve yaratıcı bir yer. Bu otelin tasarımı, el yapımı müzeye benzeyen muhteşem el yapımı ahşap ürünlerdir. Bu otelde neredeyse her şey el yapımı - mobilya, ahşap dolaplar, kitap rafları ve sanatsal duvar panelleri. Güzel dokuma sepetler, kuru çiçeklerden yapılan büyüleyici kompozisyonlar ve osier’den yapılmış şık lambalar, muhteşem otelin görünümünü tamamlamaktadır. Casa de Wanderley’in konukları, ev benzeri konfor ve rahatlık ortamındaki konaklamanın keyfine varacaklardır.
  Rio de Janeiro, zengin ve zengin bir tarihe sahip bir şehirdir. Kısa bir süre Fransız egemenliğinden sonra kent 1567’de Portekizce işgal edildi. Başlangıçta şehir yavaş yavaş büyüdü, ancak Brezilya’da … Açık
Santa Tere Genç gezginler genellikle Santa Tere hostelinde konaklamayı severler. Santa Tere’nin kesinlikle Rio de Janeiro’nun en şık ve en yaratıcı pansiyonlarından biri olduğu için seçimleri rastgele değil. Yetenekli bir grafiti sanatçısı takımı, binanın açık olduğu binanın cephesini süslemek için çok çalıştı. Sonuç gerçekten etkileyici - cephenin tüm renkleri gökkuşağı ile parlıyor. Duvarlardan birinin arkasında bir çeşit dikey bahçe var. Çok alışılmadık bir şekilde yapılır - eski teneke kutular duvara yapıştırılır ve bu kutularda egzotik çiçekler ve bitkiler büyür. Otelin tasarımı genç bir tarzda yapılmış ve aynı zamanda parlak renkler ile ayırt edilir. Muhteşem ahşap mobilyalar ve hamaklar ülkenin ulusal geleneklerini hatırlatır. Hostel, panoramik teraslara ve muhteşem bir bahçeye sahip geniş bir ayar alanına sahiptir.
Rio Nature Comfort Fotoğraflar: Rio Nature Comfort, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Bütçe dostu Rio Nature Comfort asla doğa hayranlarını çekmeyi bırakmıyor. Bu otel, büyülü güzel tropikal ormanlarla çevrilidir. Rio Nature Comfort’da, konukların yerin doğal ihtişamından yararlanmasına yardımcı olmak için her şey yapılmaktadır. Otelin tasarımı çoğunlukla doğal malzemelerden oluşuyor ve ayar bölgesi çok rahat ve rahatlama için mükemmel bir seçim. Otelin bir tarafında kayalarla çevrili otelin iç bahçesinde harika bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Gastronomi hayranları yeteneklerini sergileyebilir ve açık havada duran eski bir taş fırında bir şeyler pişirebilirler.
Ana Clark Fotoğraflar: Guest House Ana Clark, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Rio’nun en küçük ve en büyüleyici otellerinden biri olan Ana Clark , sömürge dönemlerine kadar uzanan güzel bir konakta hizmet vermektedir. Konağın tasarımı son yıllarda neredeyse değişmedi. Hala orijinal güzel bir dekora, antika mobilyalara ve sanat eserlerine sahiptir. Eski malikane, ayartma tropikal bahçeye kesinlikle aşık olacak iki misafir kabul edebilir. Egzotik çiçeklerin ve bitkilerin yanı sıra, muhteşem bahçede, şarkı söyleyen kuşlar ve kaplumbağalar da vardır.
Rio de Janeiro - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Rio de Janeiro ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rio de Janeiro’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Fotoğraflarla Rio de Janeiro

Rio de Janeiro Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018