OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rio de Janeiro

Rio de Janeiro’nun Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Castelo Valentim Fotoğraflar: Castelo Valentim, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro)   Rio de Janeiro’nun konukları, gerçekten eşsiz Castelo Valentim durmaya karar verirlerse, gerçek bir eski kalede birkaç gün geçirme fırsatı bulacaklar. Yüksek kuleleri olan görkemli kale, tepenin üstünde yer almaktadır. İçeride sadece iki misafir odası var. Kale geçmişin atmosferi, antika mobilyalardan oluşan zengin bir koleksiyon, sayısız eski natürmort resimleri ve ulusal tarzda sanat eserleri ile göz alıcı bir yerdir. Fantastik otelin balkonları, çevrenin nefes kesen manzaralarını ve binayı çevreleyen yemyeşil bahçeyi sunmaktadır.
Villa Almirante Villa Almirante , eşsiz bir tarihi cazibe ile bir daha yerdir. Güzel otel, kolonyal tarzda muhteşem bir villada hizmet vermektedir. Yüksek el oymalı yatak başlıkları, renkli el yapımı halılar, manzara resimleri ve ilginç antika süslemelerle donatılmış fantastik yataklar, gerçekten eşsiz bir ortam yaratılmasına yardımcı olur. Büyüleyici konuk odalarının yanı sıra otelde birçok pitoresk salon vardır. Dekorları daha az şaşırtıcı değildir ve duvarlarda masif kristal avizeler ve karmaşık desenler barındırır. Villa büyük bir yüzme havuzu ve rahatlamak için mükemmel birçok güzel bölgeye sahip yemyeşil bir bahçe ile çevrilidir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Sugar Loft, bir önceki yüzyılın 30’una kadar uzanan binada yer alan büyüleyici bir apart oteldir. Otelin iç tasarımı tamamen yenilenmiş, ancak klasik görünümlü cephe neredeyse yüz yıldan beri değişmemiştir. Otelin içinde gezginler, geniş panoramik pencerelere ve gün ışığına sahip geniş konuk odaları bulacaklar. Minimalizm, tasarımdaki ana eğilimdir. Geçmişin geleneklerine uygun olarak, banyolarda ve mutfakta duvarlar, bir tuğla duvarını taklit eden güzel seramik karolara sahiptir. Konuk odalarının pencereleri, Santa Theresa bölgesinin panoramik manzarasını sunmaktadır.
  Lüks hayranları rahat bir konaklama için uygun bir yer bulmak için uzun süre aramak zorunda kalacaklar. Rio Othon Palace lüks plaj oteline dikkat etmeniz önerilir. Copacabana plajında ​​açık ve muhteşem deniz … Açık
Sonho do Papagaio Sömürge döneminin muhteşem atmosferinde birkaç gün geçirmek ister misiniz? Eğer öyleyse, Sonho do Papagaio bir oda rezervasyonu düşünün. Bu muhteşem otel, ustaca tuğla kaplama ile dekore edilmiş, açık pembe bir cepheye sahip kolonyal bir dönem konağında hizmet vermektedir. Otelin tasarımı, uzun süren çağın geleneklerine uygun. Renkli vitray pencereli yüksek ve dar pencereler, oyma ayaklı masif ahşap dolaplar, kaliteli kanepeler ve kadife döşemeli koltuklar, misafir odalarındaki şeffaf kanopili yüksek yataklar - tasarımın her detayı doğru yerde. Bazı konuk odalarında hamak ve konforlu mobilyalar içeren güzel bir balkon vardır.
Hotel Plaza Riazor, güzel bir eski konakta hizmet vermektedir. Kapsamlı bir restorasyon sırasında, tasarımın orijinal unsurları mümkün olduğunca korunmuştur, bu nedenle bina ahşap tavanlara sahiptir. Cephe eski heykellerle dekore edilmiştir. Konuk odaları, ulusal tarzda güzel ahşap mobilyalara sahiptir. Duvarlardaki ustaca desenler ise otele cazibeli bir cazibe katmaktadır. Hotel Plaza Riazor, dinlenmek için geniş bir teras ve özel bir barbekü alanına sahip güzel bir iç avluya sahiptir.
Casa Amarelo Fotoğraflar: Casa Amarelo, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Geçmişin kültürüne meraklı gezginler, tatillerini Casa Amarelo geçirecekler. Bu otel 1904 yılında inşa edilmiş eski bir konakta hizmet vermektedir. Açılıştan yüz yıl sonra bile, bina orijinal tarihi cazibesini korumuştur. Konuk odalarının klasik dekoru, sıradışı ahşap tavanlar ve yerel ustalar, antika mobilyalar ve kolonyal tarzda büyük avizeler tarafından yapılmış sanat eserleriyle özellikle çarpıcı bir görünüme sahiptir. Vintage dekorun yanı sıra, otelin bir avantajı daha var, muhteşem bir bahçe. Bahçe, kuşların ve minik maymunların şarkılarına ev sahipliği yapar.
Rio de Janeiro - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Rio de Janeiro ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rio de Janeiro’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

29.05.2024

Fotoğrafçıların Gözünden Rio de Janeiro

İnteraktif Rio de Janeiro Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018