OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rio de Janeiro

Rio de Janeiro’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Sugar Loaf, Rio de Janeiro Rio Design Hotel   Rio Design Hotel , Rio de Janeiro’nun en popüler ve prestijli tasarım otellerinden biridir. Otel, Copacabana Plajı’na uzak değildir. Bu çarpıcı otelin dekoru, Brezilya’daki en iyi tasarımcıların ve sanatçıların çalışmalarının sonucudur. Konuk odalarının tasarımı krem ​​tonlarında yapılmış olup, ulusal stilde pastel tekstil ve etkileyici tablolar sunmaktadır. Otelin restoranı ayrıca Chicô Gouvêa’nın projesi tarafından geliştirilen özgün bir tasarıma sahip bir yerdir. Restoranın büyüleyici salonu yaratıcı beyaz ve mavi mobilyalarla dekore edilmiştir. Restoranda duvarlar koyu mavi renktedir. Restoran, binanın çatısında bulunan açık bir terasa sahiptir.
Sant’ Martre konukevi de çok sıradışı bir planlama ve şık bir dekora sahiptir. Konuklarına 10 konuk odası sunmaktadır. Tüm odalar çoğunlukla beyaz renktedir ve geniş panoramik pencerelere sahiptir. Ahşap teras ve hidro-masaj banyosu bulunan binanın çatısında harika bir dinlenme alanı vardır. Alan, çiçek açan çiçekler ve bitkiler dolu. Otelin ayarlama bölgesinin tasarımı daha az şaşırtıcı değildir. Çok sayıda manzara süslemesine sahip tropikal bir bahçe, Sant ’Martre’yi çevrelemektedir. Geniş bahçe terasları, ülke tarzındaki konforlu şezlonglara ve dokuma mobilyalara sahiptir. Hava karardığında, alan sanatsal aydınlatma ile özellikle romantik görünüyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Casa Cool Beans B&B Santa Teresa Fotoğraflar: Casa Cool Beans B&B Santa Teresa, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Rio’da oldukça sıra dışı bir bütçe oteli var ve Casa Cool Beans B&B Santa Teresa bunun için harika bir örnektir. Otel, ön cephesi ihale mor renkle boyanmış küçük, eski bir malikanede hizmet vermektedir. Büyüleyici konuk odalarının tasarımı güneşli tonlarda yapılmıştır ve her konuk odası ünlü Brezilyalı sanatçıların renkli tablolarına sahiptir. Güzel iç avlu daha az şaşırtıcı değil - tüm alan gür yeşillik ve çiçekler vardır. Dekoratif taş süsler, güzel çiçek yataklarını çevreler ve terasın kendisi, cam ve kristallerden yapılmış parlak garnitürlere sahiptir. Otelin daha ilginç bir özelliği var - cephenin tasarımı ünlü grafiti sanatçıları tarafından geliştirildi.
  Rio’nun yemek tesisleri, ziyaretçileri olağandışı yemeklerle şaşırtmaya her zaman hazırdır. Brezilya mutfağı dünyanın en lezzetli ve en egzotik mutfaklarından biridir, bu nedenle turistler ulusal mutfağına … Açık
Corcovado Guest House Canlı ve renkli ulusal tarzda bir otelde kalmak istiyorsanız, Corcovado Guest House en iyi seçenek olabilir. Otelin açık olduğu konak, Corcovado tren istasyonuna yakın bir konumdadır, ancak buna rağmen Corcovado Guest House, gür yeşilliklerle çevrilidir. Farklı renklere sahip renkli tasarım mobilyalar, tasarımın temelini oluşturur. Konuk odalarındaki duvarlar, ulusal tarzda süslü çiçek motifleriyle dekore edilmiştir.
Casa Geranio Fotoğraflar: Casa Geranio, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Tasarım oteli Casa Geranio , pitoresk Lapa semtinden çok uzak değildir. Küçük otelin üç konuk odası bireysel çağdaş tarzda yapılmıştır. Her odada renkli yastıklar ile yüksek bir yatak vardır. Tarihi malikanenin genel alanları birçok özgün unsurlara sahiptir ve salonlarda taştan yapılmış muhteşem eski duvarlar vardır. Daha yüksek katlara ulaşmak için ziyaretçilerin sahte merdivenlerden çıkarak geniş merdivenlere çıkmaları gerekiyor. Otelin açık terasları bile cesur renklerde şık tasarım mobilyalara sahiptir.
Casa com Varanda Fotoğraflar: Casa com Varanda, Rio de Janeiro (Rio de Janeiro) Casa com Varanda otelinin tasarımı gerçek bir resim galerisini andırıyor. Otel, yerel sanatçılar tarafından geniş bir resim koleksiyonu sergiler ve ziyaretçiler bunları konuk odalarında ve ortak alanlarda görebilir. Ahşaptan yapılmış ilginç el sanatları ve süslemeler, Casa com Varanda’ya özel bir cazibe katmaktadır. Eski ahşap mobilyalarla dekore edilmiş birinci katta rahat bir kütüphane bulunmaktadır. Bina, yemyeşil bir bahçe ile çevrilidir ve egzotik bitkilerin toplanması da ayrı bir değere sahiptir.
Rio de Janeiro - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Rio de Janeiro ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rio de Janeiro’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

24.06.2024

Rio de Janeiro’nun Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Rio de Janeiro Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018