OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Brasília

Brasília’nın Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Brasília, Brazil   Harika tarihi villalar, Brasilia’daki modern otellere değerli bir alternatiftir. Bazılarında, düzinelerce yıl sonra durum değişmedi. Eşsiz bir tesis, egzotik bitkilerin yoğun çalılıklarının ardında meraklı gözlerden gizlenmiş eski bir pitoresk villayı işgal eden Fazenda Hotel Mestre D Armas. Ülke otel odalarının ve ortak kullanım alanlarının dekorasyonu için birçok el yapımı eleman ile antika ahşap mobilyalar kullanılmıştır. Her yerde ulusal tarzı tabloları ve yerel zanaatkârların eserlerini görebilirsiniz. Bahçedeki durum da çok ilginç. Süslemeleri antik heykeller, kil kaplar ve hatta eski arabaları içerir.
Private Suite in Lovely House misafirlerine sadece 2 oda sunan atmosfer de eşsizdir. İçeride, antika ahşap mobilyalar ve yerde yatan güzel el dokuması halıları görebilirsiniz. Ayrıca, otel misafirleri, tablo ve antikalarla dekore edilmiş büyüleyici bir salona erişebilir. Gerçek tarihi hazineler ise avluda gizlidir. Çiçekler ve egzotik bitkilerin bolluğuna gömülü rahat bir dinlenme alanı vardır. Avluda, binanın cephesinde antika hazinelerin sunulduğu ahşap raflar vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Tarihi Villa Casa em Brasília IV en fazla beş kişi konaklayabilir. İç kısmı da paha biçilmez eski süslemelerle doludur. Odalarda şık tasarım mobilyalar ile birlikte, el yapımı oymalar ile dekore edilmiş ahşap mobilyalar görülebilir. Geçmişin geleneklerine uygun olarak, zemin güzel bir parke ile kaplıdır. Konfor uzmanları, villada modern olanakların varlığını kesinlikle takdir edeceklerdir.
  Brasilia, çeşitli birinci sınıf alışveriş merkezleriyle en zorlu tatilcileri bile tatmin edecek. Etkileyici bir Brasília Alışveriş kompleksi, müşterileri makul fiyatlarla çekmektedir. Burada her zaman kaliteli … Açık
Eşsiz ortamıyla Apartamento Residencial Brasília, tarihi müzeye daha çok benziyor. Tüm oda ve ortak alanlar, orijinal oymalar ile dekore edilmiş antika mobilyalara sahiptir. Duvarlarda elle boyanmış porselen tabaklar, taze çiçekler ile minyatür vazolar, çok sayıda güzel resim ve figürin - otel, kelimenin tam anlamıyla geçmiş yüzyılların kültür atmosferini soluyor. Duvarlarında hüküm süren tarihi uyum, hiçbir şekilde modern aksesuarlar tarafından ihlal edilmemektedir - odalar teknik açıdan iyi donanımlıdır.
Casa de Temporada - gezginler eski bir konuk evinde sakin bir kırsal ortamda rahatlamak mümkün olacak. Bu iki misafir için tasarlanmıştır ve bu nedenle çiftler arasında hak ettiği popülerliğe sahiptir. Tarihi iç mekanının ana özelliklerinden biri, sadece odaları değil, aynı zamanda açık terasları süsleyen el yapımı ahşap mobilyalardır. Tarihi villayı çevreleyen eski bir bahçe daha az ilgi çekicidir. Bir verandada, taze çiçekler ile dekore edilmiş güzel ve iyi döşenmiş bir teras bulacaksınız.
  Bu şehir, modern mimarinin örneği olarak kolayca adlandırılabilir. Brasilia 40 yıldan kısa bir süre önce inşa edildi. Ünlü mimar Lucio Costa, bu yerin modern görünümüne çok katkıda bulundu. Yukarıdan … Açık
Başka bir çekici eski villa - Charm Place - pitoresk bir bahçede yer almaktadır. İç kısmı antika unsurların ve modern moda trendlerinin eşsiz bir karışımıdır. Geçmişin gelenekleri, oyulmuş yaldızlı çerçevelerdeki muhteşem tablolar ve aynalarla temsil edilir. Otel yapay bir gölet ve dinlenmek için birçok romantik yer ile eşsiz bir peyzaj bahçesi ile çevrilidir. Yemyeşil bahçenin ortasında. güzel bir çadır, ahşap çardaklar ve teraslar var.
Brasília - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Brasília ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Brasília’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

20.06.2024

Fotoğrafçıların Gözünden Brasília

İnteraktif Brasília Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018