OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Brasília

Çocuklarla Brasília Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Palácio do Planalto   Brasilia, bir aile tatili için ideal bir şehirdir. Genç misafirler ve ebeveynleri de dahil olmak üzere istisnasız tüm bunlar, Jardim Zoologico De Brasilia hakkında heyecan duyacaktır. Burada görkemli ve yavaş filler görebilir, zürafaları, panterleri ve jaguarları seyredebilir, hayvanat bahçesindeki teraryumuzu ve papağanlı papağanı ziyaret edebilirsiniz. Hayvanat bahçesinde, prehistorik hayvanlara adanmış olan çok ilginç bir müze var. Sergileri arasında antik hayvanların iskeletleri ve diğer ilginç arkeolojik buluntular bulunmaktadır.
  Brasilia, çeşitli birinci sınıf alışveriş merkezleriyle en zorlu tatilcileri bile tatmin edecek. Etkileyici bir Brasília Alışveriş kompleksi, müşterileri makul fiyatlarla çekmektedir. Burada her zaman kaliteli … Açık
Şehrin sıcak bir günde dinlenmek için ideal bir yer olacak olan güzel bir su parkı olan Bay Park vardır. Bu su parkı açıkta. En küçükler için özel bir alana sahip güzel bir yüzme havuzunun yanı sıra çok sayıda değişik karmaşıklığa sahip bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Su parkı, dinlenmek için daha da keyifli hale gelen palmiye ağaçları ve diğer canlı bitkiler ile dekore edilmiştir. Su parkı, tatilcileri arasında yürüyüş yapmak için çok popüler olan Paranoa Gölü yakınlarında, pitoresk bir bölgede yer almaktadır.
Brezilya’daki lunaparklar arasında, en üst sınıflardan biri Nicolandia Center Park’tır. Çok göz kamaştırıcı ve güzelce dekore edilmiş. Uygun konumlar, genç ve büyük çocuklar için burada bulunabilir. Çocuklar için, parkın içinden geçebilecekleri klasik atlıkarınca bardakları ve bir mini tren var. Daha büyük çocuklar ve ebeveynleri, aşırı cazibe merkezleri ve lunapark treni sevecekler. Eğlence parkında şehrin en büyük dönme dolabını bulabilirsiniz. Ziyaretçilerin rahatlığı için, parkta birçok mükemmel kafe ve farklı rekreasyon alanları bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bu şehir, modern mimarinin örneği olarak kolayca adlandırılabilir. Brasilia 40 yıldan kısa bir süre önce inşa edildi. Ünlü mimar Lucio Costa, bu yerin modern görünümüne çok katkıda bulundu. Yukarıdan … Açık
Tüm aile ile Águas Correntes Park’taki pitoresk doğal yerlerde yürüyüş yapabilirsiniz. Bu, tatilcilerin ilginç bir tatil için çok çeşitli fırsatlara sahip olduğu gerçek bir tropik cennetidir. Parkta yürüyüş yapmanın yanı sıra sıcak bir günün yüksekliğinde yüzmenin keyifli olacağı kaydıraklı yüzme havuzları için birçok yol bulunmaktadır. Muhteşem su parkına ek olarak, burada rahat kafeler ve donanımlı piknik alanları bulunmaktadır.
Brasília Bir kafede dinlenmek bile unutulmaz bir olaya dönüşebilir. Moebius Café, şehrin halkı ve ziyaretçileri arasında oldukça popülerdir. Çocukların kesinlikle beğeneceği büyük çeşitlilikteki ulusal yemekler ve tatlıların yanı sıra, ziyaretçilere kafeteryada geniş bir tahta oyunları da sunulması dikkat çekicidir. Tüm aile ile burada bir masaya rahatça oturabilir, en sevdiğiniz oyunu seçebilir ve tatilinizin tadını çıkarırken aynı anda farklı türde dondurma ve diğer tatlıları tadabilirsiniz.
  Kesinlikle, kesinlikle şehir restoranlarından ayrılan romantik bir yer olan Alice’den bahsetmeliyiz. Bu restoran güzel bir bahçede yer almaktadır. Burada şefler açık hava mutfakta lezzetli et yemekleri pişiriyorlar. … Açık
Müzelere gitmeden aile tatillerini hayal edemeyen gezginler mutlaka Zoeoloji Müzesi, Taxidermia’ya bakmalıdır. Tarih öncesi hayvanların zengin bir iskeleti koleksiyonu içerir. Arkeolojik sergilere ek olarak, bazı hayvanların gerçekçi modellerini görebilirsiniz. Müzede çocuklar için her gün eğitim gezileri düzenlenmektedir.
Brasília Şehir merkez parkı Citadel, çocuklu turistler için popüler bir tatil yeridir. Burada daha geniş bir eğlence seçeneği var. Parkta, yürüyüş için çok güzel yerler var. Onun topraklarında ve küçük olanlar için salıncaklar ile oyun alanları mükemmel bir go-cart merkezi var. Park spor eğlencesi için idealdir; Bir bisiklete binebilir veya geniş yolları boyunca patenlere binebilir. Park düzenli olarak ilginç spor ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Parkın bir diğer avantajı, tüm turistik ve oyun alanlarının ücretsiz olarak kullanılabilmesidir.
Brasília - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Brasília ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Brasília yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Nicolândia Center Park' Distrito Federal, 2.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Brasília ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Jardim Zoológico de Brasília' Brasília, 7.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Brezilya’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

  Her yaştan çocuk, başkentte bulunan Cidade Eğlence Merkezi'nde beğenilerine bir şeyler bulabilir. Burada bisiklete binebilir veya uygun bir merkezdeki bir görevden geçebilirler. Sporseverler de sıkılmayacaklar. Merkezde biraz dinlenebileceğiniz ve serince oturabileceğiniz küçük bir gölet bulunmaktadır. Brasilia Botanik Bahçesinde piknik yapabilirsiniz. Kaplamalı yürüyüş yolları ve çok sayıda yeşillik etrafta dolaşmak çok ilginç. Bazı bitki türleri flora ile ilgilenen turistler için bilgi plakalarına sahiptir. Başkentte bir şehir parkı her zaman halka açıktır. Romantik tarihler ve düğünler için mükemmel bir yer olan Meksika tarzında tasarlanmıştır. Büyük metropolün ortasında, doğa ile yalnız kalabilirsin. …
OrangeSmile araç kiralama Brasília’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Brasília’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Brasília Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Çocuklar için Brasília Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Brasília.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018