OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Konya

Konya’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Konya’da alışveriş tutkunları birinci sınıf alışveriş merkezlerini ve pazarları ziyaret edebilir, tarihi şehir eşsiz ürün çeşitliliği ile ünlüdür. En büyük ve en modern merkezlerden biri Kent Plaza. Ziyaretçileri güzel bir tasarıma ve zengin mağaza seçenekleriyle memnun ediyor. Gündelik giyim ile mükemmel moda mağazalarına ev sahipliği yapmaktadır ve bayanlar kesinlikle seçkin iç çamaşırı salonları ve abiye satan dükkanlar gibi olacaktır. Birçok dükkan mayo ve diğer plaj aksesuarları konusunda uzmanlaşmıştır. Burada ebeveynler, çocukların eşyaları ile çok ilginç dükkanlar bulabilirsiniz. Plaza, birisinin götürüp fantastik kekler ve turtalar alabileceği pastaneleriyle de tanınır.
  Konya, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Burada harika bir durumda tutulan antik anıtları ve mimari mekanları görebilir, en iyi doğu pazarlarını ziyaret edebilir, harika tapınakları ve camileri görebilirsiniz. … Açık
Başka bir alışveriş kompleksi olan Kulesite Alışveriş Merkezi de, heyecan verici alışveriş ve ilgi çekici eğlence için birçok fırsat sunuyor. Birçok popüler fast food kafe açıktır ve çocuklar için ilginç eğlence burada hazırlanmaktadır. Alışveriş merkezi, özellikle modern moda hayranları arasında popülerdir. Çok sayıda harika tasarımcı mağazasının yanı sıra şık denim kıyafetler ve aksesuarlar satan showroomlara ev sahipliği yapıyor.
Bunun yanı sıra, Konya, bütçe seyahat edenlerin dikkatini çekecek olan Novada Outlet Konya’yı da önerebilir. Burada, popüler Türk ve Avrupa markalarının kıyafetleri mümkün olan en düşük fiyatlarla satılmaktadır. Çıkışın tek dezavantajı, popüler boyutların sınırlı bir seçimidir. Burada harika bir FLO ayakkabı mağazası, kozmetik ve parfümlü çeşitli dükkanlar ve ziyaretçilerin rahatlığı için hizmet veren ucuz restoran ve kafeler bulacaksınız. Erkekler de bu mekanı beğenecek, çünkü tanınmış erkek giyim mağazalarına ek olarak, mükemmel spor mağazalarına da sahipler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Konya, çocuklarla dinlenmek için harika bir yer. Şehirde çok sayıda benzersiz cazibe merkezi ve eğlence var. Temiz havada dinlenmek için harika bir yer Alaeddin Hill Park olacak. Bir tepenin üstünde yer almaktadır. Alaeddin … Açık
Konya, el yapımı halılarıyla ünlüdür ve bu kategorideki en ünlü mağazalardan biri olan Karavan Halılarıdır. En iyi yerel ustalardan ürünler seçebilir, burada hem pahalı hem de pahalı halılar satabilir ve hatta otuz gezginlerin bile karşılayabileceği küçük halılar satabilirsin. Bu mağazadaki ürün yelpazesi şehirdeki en zengin ürünlerden biridir.
city on a hill Burada sunulan tüm halılar yeterli görünmüyorsa, sonraki her zaman Fırat Hali’yi ziyaret edebilirsiniz. Genellikle ziyaretçilerle doludur, mağaza iyi bir ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla caziptir. Lüks halılara ek olarak, mağaza çok güzel porselen ve ucuz el yapımı hediyelik eşya gibi diğer yerel sanatkar ürünlerini de satıyor. Pek çok turist bu dükkana özellikle ucuz hediyelikler için ya da sadece renkli halıların arka planında fotoğraf çekmek için geliyor.
  Yerel restoranlar tatilinizi çeşitlendirecek; Konya mutfağından yerel mutfaklardan restoranların talepleri oldukça yüksek. Mevlana bahçesinden çok uzakta olmayan bir Türk restoranı Gülbahçesi var. Sadece salonun lüks … Açık
Konya renkli pazarlarıyla ünlü ve Kapali Çarşı en ilgi çekici yerlerden biri. Sıralarına bakıldığında baharat ve popüler Türk şekerleri, lüks halı ve kumaşlar, el yapımı takılar ve ucuz hediyelik eşyalar dahil en popüler ulusal ürünler bulunabilir. Tezgahların yanı sıra, pazarda misafirlerine kokulu Türk kahvesi ve en popüler ulusal yemekler sunan birkaç küçük kafe var.
Kardelen Kestane Sekeri Satış Mağazası popüler tatlılar satıyor; sevdiklerinize mükemmel tatlı hediyeler alabileceğiniz yer burasıdır. Bu mağazada diğer ticari pavyonlarda bulunamayan özel şekerler, ayrıca lezzetli ev yapımı reçeller ve ballar satıyorlar. Bu mağaza oldukça yakın bir zamanda açıldı, bu yüzden sadece birkaç turist varlığını biliyor.
  Her yıl Konya, küçük Türk kasabasının tüm dünyada ün kazandığı ünkü Whirling Dervishes Festivaline ev sahipliği yapıyor. Konya, ülkenin en önemli ve en güzel tarihi tatillerinin organize edildiği ülkenin en eski … Açık
Konya’dan gerçekten ayrıcalıklı hediyeler getirmek isteyenler, Dervish Brothers uzman mağazalarına bakmalı. Müşterilerin önünde inanılmaz derecede güzel cam işçiliği yapabilen şehirdeki en iyi cam ustalarından bazılarını kullanıyor. Harika vazolar, minyatür cam figürinler ve diğer ilginç ev dekorasyonları burada bulunabilir. Her zevke ve kese ait ürünler ziyaretçilerine açıktır.
Konya - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Konya ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Konya’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

01.02.2023

Konya’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Konya Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Konya Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Konya için alışveriş tavsiyeleri. Türkiye’de tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Konya’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018