OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lefkoşa

Lefkoşa’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Lefkoşa, Kıbrıs’ta alışveriş için en çekici şehir olarak kabul edilir. Adanın en uzun alışveriş caddelerini ve en büyük alışveriş merkezlerini, eşsiz el sanatları atölyelerini ve hediyelik eşya dükkanlarını burada bulabilirsiniz. Başkentin ana alışveriş caddesi 5 kilometre uzunluğundaki Makarios Caddesi’dir. Sürekli bir dizi tasarımcı butikleri, marketler, alışveriş merkezleri, restoranlar ve güzellik salonları. Cadde, çeşitli fiyat kategorilerinde dükkanlara ev sahipliği yapıyor, bu nedenle hem bütçe turistlerin hem de özel ürünleri seven zengin gezginlerin ilgisini çekecek.
  Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa, dünyanın en popüler tatil beldelerinden biridir. Lefkoşa, muhteşem plajları, güzel doğal manzaraları ve çok çeşitli turistik yerleri sayesinde turistlerin sevgisini ve tercihini … Açık
Lüks alışveriş için harika bir nokta, en ünlü dünya markalarının butiklerinin ve salonlarının yoğunlaştığı Stassikratous Caddesi. Versace, Louis Vuitton, Max Mara, Mariella Burani, Dolce & Gabbana, La Perla gibi markaların büyük mağazalarına sahiptir. Stassikratous Caddesi boyunca yürürken kendinize yeni özel kıyafetler ve aksesuarlar alabilir, kozmetik ve parfüm satın alabilir ve ayrıca Lefkoşa’daki en lüks hediyelik eşya dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz. Burada harika el yapımı porselen, mücevher satıyorlar. Ayrıca cadde üzerinde birkaç antikacı var.
Birçok turist için Ledra Caddesi, Lefkoşa’daki tatillerinde en gözde alışveriş caddesi haline geliyor. Bu yaya caddesi, turizm bölgesinin kalbinde yer alır ve çeşitli kategorilerde mağazalar sunar. Burada her zaman yerel ustalardan ucuz kıyafetler ve ayakkabılar, güzel plaj aksesuarları ve spor malzemeleri satın alabilirsiniz. Bu cadde üzerinde yer alan dükkanlar da diğerlerine göre daha uzun bir çalışma gününe sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Birçoğu cumartesi ve pazar günleri bile çalışıyor, diğer sokaklardaki dükkanların çoğu bu günlerde kapalı. İlginç hediyelik eşyalar arayan Lefkoşa’nın konukları Laiki Geitonia’ya gitmelidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kıbrıs’ın başkenti, şehri tatil yeri olarak seçen herkesi memnun etmeye hazır. Birçok eğlence parkı, eğlence merkezi, hayvanat bahçesi ve park hazırladığı çocuklar dahil. Ayrıca çocukları şehirdeki … Açık
Her zevke ve cüzdana uygun ilginç aksesuar ve el sanatlarını bulabileceğiniz bir semt burası. Hediyelik eşya dükkanlarının yanı sıra çeşitli el sanatları atölyeleri de sunmaktadır. Güzel el yapımı danteller, kil çömlekler ve el sanatları ile turistler arasında eşit derecede popüler olan deri ürünleri satıyorlar. Hediyelik eşya olarak sadece geleneksel deri cüzdan ve kemerler değil, elde dikilmiş ayakkabılar da alıyorlar. Geleneksel ucuz hediyelik eşyaların seçimi de geniştir - minyatür biblolardan ve mıknatıslardan Kıbrıs’ın en güzel manzaralarını gösteren tişörtlere ve kartpostallara kadar.
partial view of nicosia Adanın en büyüğü olan Mall of Cyprus, başkentte yer almaktadır. Bu, tüm aile ile ziyaret etmek için harika bir yerdir. Alışveriş merkezinde sunulan tüm mağazaları keşfetmek birkaç gün sürecek. Alışveriş merkezi, çeşitli erkek ve kadın moda mağazaları ile çekicidir. Burada yerel üreticilerin mükemmel deri ayakkabılarını ve ilginç hediyelik eşya ürünlerini seçebilirsiniz. Kıbrıs’ın en büyük alışveriş merkezinde sinema, çeşitli restoran ve kafeler ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor.
  Lefkoşa’da çeşitliliği ve lezzetleriyle her zaman meşhur olan Kıbrıs mutfağının en popüler yemeklerini deneyebilirsiniz. Yemeğe, lideri ’Tzatziki’ olan geleneksel mezelerle başlamak adettendir. İnce … Açık
Mall of Engomi ana rakibi kadar büyük olmasa da alışveriş yapanların ilgisini çekiyor. Bu alışveriş merkezi, dünyaca ünlü dünya markalarının mağazalarına ev sahipliği yaptığı için özellikle modern modayı takip edenlere tavsiye ediliyor. Birkaç harika pazarı ziyaret etmek, Lefkoşa’da eğlenceyi çeşitlendirmenin bir başka ilginç yolu olabilir.
Mosque Nicosia Bandabuliya Bazar’da turistler en popüler yöresel lezzetleri satın alabilirler. Burada mevsim meyve ve sebzeleri, onlarca deniz ürünü, yerel fabrikalardan en iyi çiftlik etleri ve peynirleri ve her türlü et lezzetini satıyorlar. En popüler turistik hediyelik eşyalardan bazıları, çoğunlukla meyve ve meyve suyundan yapılan baharat ve tatlı setleridir. Birçoğu özel ev yapımı şaraplar ve çeşitli meyve tentürleri uğruna pazara geliyor.
  Lefkoşa sakinleri çok cana yakın ve misafirperver bir karaktere sahipler - her gezgin burada uzun zamandır beklenen bir misafir gibi hissedecek. Günlük yaşamlarında tezahür eden gelenek ve alışkanlıkların büyük bir … Açık
Brent Cross, diğer tüm yerel mağazalar arasında öne çıkıyor. Bu, müzik severlerin ilgisini çekecektir. Bu mağaza, ünlü Yunan ve Avrupalı sanatçıların albümlerini satıyor. Sadece burada bulunabilen son derece nadir stüdyo ve konser kayıtları sayesinde tanınırlık kazanmıştır. Enfes aksesuarların hayranları, deri ürünler konusunda uzmanlaşmış Dora Schabel mağazasına bayılacak. Müşterilerine özel piton ve timsah derisi ürünleri sunulmaktadır. Bütçe bilincine sahip gezginler için daha basit aksesuarlar da vardır. Bu butik özellikle güzel el yapımı çantalar için buraya gelen bayanlar arasında popülerdir.
Lefkoşa - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lefkoşa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Lefkoşa’nın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Stasikratous Street' Nicosia, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Onasagorou Street' Nicosia, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Makariou Avenue' Nicosia, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Ledra Street' Nicosia, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Kıbrıs’ta Alışveriş

  İyi alışveriş her zaman her tatil için güzel bir bonus. Yabancı bir ülkede alışveriş yapmak gerçekten ilginçtir, çünkü turistler sadece nadir ve faydalı bir şeyler bulmakla kalmaz, yerel markalar hakkında bilgi sahibi olurlar, aynı zamanda yerel halkın kültürü hakkında daha fazla bilgi edinirler. Alışveriş merkezleri her zaman farklı ülkelerde birbirlerine benzer, bu yüzden onlarla ilginç şeyler aramaya başlamak ve ardından kendi lezzetlerine sahip bit pazarlarına ve benzersiz mağazalara gitmek en iyisidir. Yerel alışveriş kültürüne aşamalı olarak daldırma böyle oluyor. …
OrangeSmile araç kiralama Lefkoşa’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

07.12.2022

Lefkoşa’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lefkoşa Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Lefkoşa Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Lefkoşa için alışveriş tavsiyeleri. Kıbrıs’ta tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Lefkoşa’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018