OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Gdańsk

Çocuklarla Gdańsk Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

View from Gdansk Cathedrals Tower   Gdansk’ta çocuklarla yapılan bir tatil sırasında Oliwa Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmeye değer. Çok geniş bir alanı kaplar ve tüm sakinlerinin araştırılması bir saatten fazla sürer. Hayvanat bahçesinin dünyanın her köşesinden bir hayvan koleksiyonu var. Çocukların beslenmeyi gerçekten sevdiği, aynı şekilde sevimli maymunları ve fundalıklar tarafından sevilen dost canlısı llamalar vardır. Geniş kapalı ortamlarda canlı develer ve tehlikeli avcılar. Hayvanat bahçesinin topraklarında güzel göller var. Pek çok ziyaretçi bütün günü hayvanat bahçesinde, mükemmel kafelerde ve bölgelerinde bulunan çocuklar için oyun alanlarının bulunduğu rekreasyon alanlarında geçirmektedir.
  1. Şehrin orta ve lüks otellerinde misafir odası rezervasyonu yapmayı düşünenlerin, otel çalışanlarından şehir haritası ve rehber sağlamaları istenmelidir. Şehirdeki dinlenmenizi daha kolay ve daha rahat hale … Açık
Gdansk’ta, her yaştan çocuklar için uygun olanları bulabileceğiniz birçok eğlence merkezi işletilmektedir. Daha büyük çocuklarla, kentin en iyisi olarak kabul edilen PitStop-Gdańsk Go-kart pistine gidebilirsiniz. Karting için çeşitli alanlar kapalı bir köşkte, sıcak mevsimde ise geniş bitişik bölgelerde mükemmel izler var. Karting merkezi, yüksek kaliteli tasarımı ile ayırt edilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar merkezde rahatlamak isteyeceklerdir.
Loopy’s World eğlence merkezi küçük çocuklara yöneliktir. İç mekanda, yılın herhangi bir zamanında eğlence için uygun. Merkezde, farklı yaşlardaki çocuklar için oyun alanları, en küçük çocuklar için güvenli şişme etkinlikler, büyük çocuklar için oyun evleri ve kaydıraklar ve çok sayıda spor tesisi bulunmaktadır. Kuru havuzlar, çok sayıda labirent ve ip atraksiyonları, tırmanma duvarı ve oyun evleri - her çocuğun hoşuna giden bir eğlence var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Gdansk popüler bir turizm kentidir ve buralarda yürüyen turistlerin olmadığı sokakları veya yerleri bulmak o kadar kolay değildir. Şehirde dolaşmak ve gezmeyi standart olmayan bir şeyle gezmek konusunda uzun zamandır … Açık
Gdansk’ta açık hava etkinlikleri için mükemmel koşullar var; şehrin çok güzel parkları var. En güzel kentin en eskilerinden biri olan Oliwa Parkı olarak kabul edilir. Topraklarında büyük asırlık ağaçları görebilir ve parkın en gizli köşelerinde güzel şelaleler bulabilirsiniz. Parkın ana süslerinden biri güzel göl. Burada çocuklu tatilciler için eğlence seçimi sadece çok büyük. Park, yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için uygundur. Sıcak bir yaz gününde, çeşmenin kenarında dinlenebilir veya ağaçların gölgesinde bir aile pikniği yapabilirsiniz. Yaz aylarında, park her zaman çocuklar için oyun alanları ile donatılmıştır ve ilginç eğlence etkinlikleri sıklıkla yapılmaktadır.
Yaz aylarında, Jelitkowo Beach kasaba halkı ve turistler için favori tatil yeridir. Çocuklarla dinlenmek için ideal olan yumuşak kumlu geniş bir plajdır. Bu plaj çok küçük, bu nedenle özellikle çocuklu turistler arasında popüler. Sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda sonbahar veya ilkbaharda da görülmesi ilginç olacak. Kıyıda açık havada bir aile öğle veya akşam yemeği düzenleyebilir veya sahil boyunca uzanan ve Sopot’tan Gdansk’a uzanan özel donanımlı bir yolda bisiklete binebilirsiniz.
  Gdansk’daki en büyük ve en popüler alışveriş merkezi Galeria Baltycka’dır. Onu ilk kez ziyaret edenler girişte bir bilgilendirme broşürü almalıdır, aksi takdirde istenen mağazayı bulmak hiç kolay … Açık
Şehirdeki en iyi çocuk müzesi Centrum Hewelianum’dur. Bir tur kesinlikle bilgilendirici olacaktır. Bu müzedeki birçok sergiye dokunulabilir. Tur sırasında ziyaretçilere dünyaca ünlü sanat eserleri ve bilimsel keşifler hakkında birçok ilginç şey anlatılıyor ve ilginç deneylere katılmaya davet ediliyorlar. Çocuklar, kuzeydeki Igloo evlerinin hangi iç mekana sahip olduklarını, volkanın nasıl patladığını ve enerjinin nasıl üretildiğini öğrenebileceklerdir. Müze çok geniş ve iyi donanımlı, yetişkinlerin bile ziyaretlerinden coşkulu kalması. Bu, Gdansk’in çocuklu tatilcilere sunmaya hazır olduğu ilginç eğlencenin sadece küçük bir kısmı.
Gdańsk - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gdańsk ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm büyük akvaryumların haritası
Gdańsk ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Gdynia Aquarium Sea Fisheries Institute' , 18.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Seal Sanctuary' Hel, 30.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Gdańsk ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża' Gdańsk, 8.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Fokarium na Helu' Hel, 30.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo w Braniewie' Braniewo, 78.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Ornitologiczny w Łebie' Łeba, 81.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoologiczny Canpol' Człuchów, 115.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Polonya’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Eğlence için favori çocukların bulunduğu yer Krakow'daki su parkıdır. Doğu Avrupa'daki en büyük kapalı aquaparklardan biridir. En uzun slayt 202 metredir, bu nedenle tüm Avrupa kayıtlarını yenmiştir. Bir iniş yaklaşık üç dakika sürer ve suyun içine düşer. Aşırı eğlencenin yanı sıra parkta küçük bebekler için çok sayıda slayt bulunmaktadır. Güvenliğe büyük bir dikkat gösterilir, bu nedenle ebeveynler çocukları hakkında endişelenmeğe gerek duymaz ve onlarla dinlenmenin tadını çıkarabilirler. Varşova, yerel hayvanat bahçesi ziyaret etmek için değer. Bu büyük hayvanat bahçesi, 500 farklı hayvan türü için ev sahipliği yapmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Gdansk’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

09.02.2023

Gdansk’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Gdańsk Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Gdańsk Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Gdańsk Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Gdańsk.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018