OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Singapur Şehri

Singapur Şehri Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Far Far Away At Universal Studio Singapore   1. Singapur’un oldukça sakin ve güvenli bir kent olmasına rağmen, yolcularımız temel güvenlik kurallarını unutmamalıdır. Akşamları uzak ilçelere gitmek ve değerli eşyalarla ve büyük paralarla yürüyüş yapmak önerilmez.
2. Şehrin sokaklarındaki emri takip etmeniz gerekecek - belirlenmemiş alanlarda çöp, duman ve yemek yemeyin. Bu kuralın çiğnenmesi sizi çok masraflı para cezalarına götürebilir.
3. Şehrin çevresindeki yolculuklarınız sırasında polise size yardım etmesini istemekten çekinmeyin - her sokakta kelimenin tam anlamıyla bir polis memuru var. Kent gezintisinde size yardımcı olacaklar ve ana cazibe merkezlerine ve ilgi çekici yerlere nasıl ulaşacaklarını anlatacaklar.
4. Şehri çiklet saklamak yasaktır. İthalatı da yasalarca yasaklanmıştır.
5. Büyük restoranların çoğunda toplam faturada ipucu bulunur. Kural olarak, buradaki ipuçları, toplam tutarın yaklaşık% 10-15’ini tahmin eder. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Şehrin metro ile hareket etmesi uygundur. Hafta içi günlerde metro, yarım son beş sabahtan (haftasonları - sabah altı saat arası) açıktır ve gece yarısına kadar çalışır.
7. Singapur’daki taksi çok ucuz. Hatta bir şirketle seyahat eden bu turistler için en savviest ve en uygun ulaşım olacaktır. Şehrin herhangi bir sokakta bir taksi yakalayabilirsiniz - tek yapmanız gereken elinizi kaldırmaktır.
  Birçok kişi için Singapur, Avustralya’ya giderken oniki saatlik uçuş sonrasında yalnızca bir geçiş noktasıdır. Malay Yarımadası’nın güney ucunda, ekvatordan 140 km kadar uzakta. Ortalama sıcaklık 27 ° C … Açık
8. Büyük alışveriş merkezleri sabah 9’dan akşam 18’e kadar açıktır. Deneyimli yolcular, yerel ticaret pavyonlarında, teknikleri ve CD’leri çok rekabetçi fiyatlarla satın almak mümkün olduğunu söylüyor.
9. Şebeke voltajı 220 V’dir, bu nedenle seyahatten önce tüm elektrikli ev aletlerini uygunluğunu kontrol etmeye dikkat edin.
10. Singapur, musluk suyu içebileceğiniz birkaç şehirden biridir.
11. Kentte gerçekten çok sayıda çekçek var, ancak bu tür ulaşım etkili ulaşım araçlarından çok turist çekimidir. Yerel güzelliklerin keyfini çıkarmak isteyenler, kesinlikle bir çekçek hizmetlerini kullanmalıdır.
Singapur Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Singapur City’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Marina Sky Park

From the series “Şehirlerin Panoramik Görüntüsü ile Nefes Kesen Yüksek Gözlem Noktaları”
Havuz, sitenin kenarına doğru geliyor ve kelimenin tam anlamıyla ufukta birleşiyor. İlk bakışta devasa yüzme havuzunun uçurumun içine düştüğü anlaşılıyor. Tasarım o kadar becerikli ki, tüm tatilcilerin yüzmeye cesaret edemeyeceğini düşünüyoruz. Gözlem güvertesi, sahil kenarında bulunan bahçelerin yanı sıra koyun muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Bir Singapore Flyer ve Supertrees gibi pek çok ikonik Singapur cazibe merkezi görülüyor. Kural olarak, çoğu turist akşamları gözlem güvertesini ziyaret eder, bu nedenle gün batımında şehir manzarasının yüksek kaliteli fotoğraflarını çekmenin kolay olmayacağı için. … Devamını oku

Marina Bay Sands

From the series “Gök-Geçit Severler için Mükemmel Mimari Yapılar”
Birçok turist, özellikle benzersiz teras güvertesinde her gün dinlenmek için bu oteli seçmektedir. Eşsiz yapı mimar Moshe Safdie tarafından tasarlandı. Yazara göre, kart destesinden esinlendi. Konuklar, şehrin panoramasına yalnızca çatısından değil, aynı zamanda odalarının pencerelerinden de bakabilirler. En lüks odalar üst katlarda yer almaktadır. Dünyaca ünlü spa Banyan Tree, en üst katlardan birinde yer almaktadır. … Devamını oku

Orchard Road

From the series “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
Rahat tüneller ve geçişler var, bu yüzden yayalar herhangi bir alışveriş veya eğlence yerine kolayca gidebilirler. Bir zamanlar bu renkli canlı sokakta, tüm gün boyunca koşuşturması ve parlak renkleri arasında kaybolabilirsiniz. Birçok turist burada bütün gündüz vakit geçirir. Ulusal lokantaların özelliklerini tadarken, hediyelik eşyalar alıyor ve alışılmadık binalara ve peyzaj süslemelerine yakın fotoğraf çekiyorlar. Orchard Road, Singapur'un önemli simgelerinden biri haline gelmiştir. Her yıl caddenin yeniden inşası ve geliştirilmesine büyük meblağlar yatırılıyor. … Devamını oku

Singapur Şehri ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Singapur: Seyahat Tavsiyeleri

  1. Singapur'a bir gezi planlamak, turistler her zamanki sakızdan vazgeçmeye hazır olmalıdır. Sakızın ülkeye alınması yasaktır.
2. Bir erotik doğanın basılı materyallerinin Singapur'a getirilmesine izin verilmez. 'Playboy' ve 'Stern' gibi dergiler yasaklandı.
3. Metroda ya da diğer toplu taşıma araçlarında yiyecek ya da içecek yiyemezsiniz; Kültür kurumlarını ziyaret ederken yolda atıştırmalıkların olması arzu edilmez - bu kuralın ihlali büyük bir para cezasına neden olur.
4. Hükümet, sokakların temizliğini kesinlikle izler. İstenmeyen bölgelere çöp atmak veya çöp atmak para cezası ile cezalandırılır. …
OrangeSmile araç kiralama Singapur City’de araba kiralama

2021'de Kuala Lumpur'da Yapılması Gerekenler

Gece pazarları, Kuala Lumpur'un en önemli cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Başkentte birkaç gece pazarı var. Kural olarak, yerleşim bölgelerinde bulunurlar. Bu alanlar genellikle saat 18.00'den itibaren araçlara kapatılıyor. Daha sonra tüccarlar her türlü malı sunmaya gelirler. Hatıralık eşyalar, yerel zanaatkarların eserleri, farklı türde yerli ve ithal ürünler, yöresel sokak yemekleri bu tür pazarlarda satılan en popüler ürün kategorileridir. Oku bunu

29.07.2021

Singapur Şehri Fotoğrafları

Singapur Şehri haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Singapur Şehri Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Singapur Şehri Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Singapur City’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018