OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Pico Adası Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Dragon Tree   Ilha do Pico Island, Azores takımadalarının bir parçasıdır. Dünya öneminin eşsiz doğal ilgi odağı bir odak noktasıdır. Adanın ana sembolü, adadaki faaliyetinin sonucu olarak, Piko Dağı - sönmüş bir yanardağdır. Adanın eşsiz doğası, Pico’nun tek özelliği değildir. Adadaki ve kıyı sularındaki faunanın çeşitliliği şaşırtıcıdır. Pico misafirleri için en sevilen eğlence biri yunuslar ve balinalar izliyor. En şanslı gezginler, nadir kakalar türlerini görebilir. Nispeten küçük boyutlu, ada, çeşitli ve ilginç bir tatil için her türlü yardımı sunar.
  Ilha do Pico’da çok sayıda otel var. Adanın en güzel semtlerinde bulunan küçük pansiyonlar ve daireler, burada hüküm sürmektedir. Lüks oteller arasında Casa do Comendador daha dikkat çekicidir. Tarihi bir 19. … Açık
Tüm büyük şehirlerde görülen antik kiliseler ve şapeller, Ilha do Pico’nun ana mimari eserleridir. Pitoresk bir kasaba olan Madalena’da, günümüze kadar orijinal haliyle ayakta kalmayı başaran Santa Maria Madalena’nın eski kilisesini görebilirsiniz. San Roque şehrinde iki önemli tarihi mekan vardır: São Roque Kilisesi ve São Pedro de Alcântra’nın gizemli bir manastırı. Bu manastırda birçok heyecan verici efsane var.
Tarihi mekânlarda yürüyüş yapanlar, ana tarihi objesi São Pedro manastırı olan Lajes şehrine kesinlikle bakmalıdır. Yakınlarda, ulusal geleneklere tamamen uygun, güzel bir Nossa Senhora da Conceição Kilisesi bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ilha do Pico’da çok sayıda otel var. Adanın en güzel semtlerinde bulunan küçük pansiyonlar ve daireler, burada hüküm sürmektedir. Lüks oteller arasında Casa do Comendador daha dikkat çekicidir. Tarihi bir 19. … Açık
Eski balıkçı kasabası Lajes’den bir yürüyüş, yerli nüfusun yaşamını keşfetmek için ideal bir yer olacaktır. Burada, kendi türünde eşsiz olan Baleeiros müzesini işletiyor. Sergisi, yerli halkın ana teşviğine - balina kesimine - adamıştır. Günümüzde, balina avcılığı yasaklanmış, ancak birkaç on yıl önce yerliler için geçim için tek yoldu. Müze, ziyaretçilerine tapılarıyla ünlü olan ve birçok ilginç tarihi eserler sunan cesur gezginler hakkında bilgi veriyor.
Soyu tükenmiş Pico yanardağı adanın ana sembolüdür. Son patlama 300 yıldan daha önce gerçekleşti. Yüksekliği 2352 metre olan volkanın zirvesine yükselme, unutulmaz bir maceraya dönüşecek. Bir gezi sırasında, katılımcılar, eşsiz tropikal ormanlardan, ıssız Mars sitelerine kadar, çok çeşitli doğal manzaralara hayran olabilirler. Krater Pico Alto da özel ilgiyi hak ediyor. Ayrıca etkileyici ölçeğine göre farklılık gösterir. Yuvarlak kraterin çapı yaklaşık 700 metredir ve derinliği 30 metreden fazladır. Birçok yolcu, sabahın erken saatlerinde bu sıradışı yerde şafak görmek için gece volkanın tepesinde kalmaktadır.
  Ilha do Pico’da çok sayıda otel var. Adanın en güzel semtlerinde bulunan küçük pansiyonlar ve daireler, burada hüküm sürmektedir. Lüks oteller arasında Casa do Comendador daha dikkat çekicidir. Tarihi bir 19. … Açık
Pico’nun eteklerinde muhteşem doğal oluşumlar çok iyi. Burada, engin yağmur ormanları arasında, güzel göller - Paúl, Capitão ve Caiado sığındı. Cansız Mars manzaralarının arka planında fotoğraf çekmek isteyenler, adanın kuzey sahiline gitmeli. Burada katılaşmış lav birkaç alanı vardır. En güzel ve büyük ölçekli Mistério das Bandeiras ve Mistério da Prainha yaylalarıdır. Çok sıra dışı bir doğal formasyon, sürekli bir dizi grotto ve tünel olan Arcos do Cachorro adlı donmuş lav akışıdır. Doğal cazibe merkezleri, kesinlikle adanın doğal rezervlerinden biri boyunca yürüyüşe çıkmalıdır. Caiado Gölü en güzel olanı olarak kabul edilir.
  Ilha do Pico, inanılmaz popüler bir sahil yeri haline gelen büyüleyici küçük bir adadır. Ada ayrıca tüplü dalış için ideal koşullara sahiptir. Ilha do Pico’nun zengin deniz faunası var - balinalardan çok uzak olmayan büyük bir balina popülasyonu. Toplamda, bu muhteşem hayvanların 20’den fazla türü bu bölgede yaşıyor. Yolcular, tekne gezileri sırasında onları görebilirler. Deneyimli dalgıçlar, bu hayvanların yaşadığı yerlere dalma fırsatı ile heyecanlanır. Bu tür su altı gezileri her zaman deneyimli bir rehberle birlikte yürütülür, bu yüzden kesinlikle güvenlidirler.
  Ilha do Pico’da çok sayıda otel var. Adanın en güzel semtlerinde bulunan küçük pansiyonlar ve daireler, burada hüküm sürmektedir. Lüks oteller arasında Casa do Comendador daha dikkat çekicidir. Tarihi bir 19. … Açık
Bunun yanı sıra, kıyı suları yunuslara ev sahipliği yapıyor, bu da unutulmaz anılar bırakacak. Güzel mercan resifleri Ilha do Pico’dan uzak değildir. Bu resifler, sayısız egzotik balık, mürekkep, vatoz, denizanası ve derin denizin diğer sakinlerine sığınak sağlar. Adanın birçok egzotik ve güzel plajı var. Ilha do Pico, sıra dışı bir manzaraya sahiptir, çünkü birçok yanardağ patlamasıyla oluşmuştur. Adanın kuzey kesiminde, Mistério das Bandeiras’a yakın bir yerde, büyük taşlaşmış lav alanlarını göreceksiniz. Arcos do Cachorro’ya yakın bölgeler inanılmaz derecede karmaşık ve sıra dışı bir araziye sahiptir.

Pico Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Portekiz Gezisi: Görülecek Yerler

İlginç mimari simge yapılar ve müzeler, ana sembolü Palacio da Pena olan Sintra'da da bulunabilir. Saray, bir manastır kalıntıları üzerine 1939 yılında inşa edilmiş ve Portekiz'in en romantik ve zarif sarayı olarak biliniyor. Saray manastırın geri kalan kısmını ve küçük bir şapelini birleştirmek için inşa edilmiştir. Şehrin eski kısmı, çok güzel bir binaya ev sahipliği yapmaktadır - Castelo dos Mouros (The Moors Kalesi), 10 yüzyıl önce inşa edilmiştir. Biri devasa koruyucu duvarları göz önünde bulundurmazsa, bina eski bir kaleden ziyade peri masalından kaleye benziyor. 19. yüzyılda restore edilinceye kadar kale uzun yıllar boş kalmıştı. Günümüzde çok ilginç bir açık hava müzesi. …
OrangeSmile araç kiralama Pico’da araba kiralama

IHG, Kimpton Otel Markasıyla Macaristan'da Çıkış Yapacak

Lüks bir mülkten beklendiği gibi, Budapeşte'deki ilk Kimpton oteli, şehrin orta kesiminde, Tuna Nehri'nin Buda kısmında muhteşem bir yer olan Jozsef Bem Meydanı'nda yer alacak. Otel, ergonomik tasarıma ve birinci sınıf olanaklara sahip 127 geniş konuk odasına sahip olacaktır. Kimpton markasının imza özelliği olan bir çatı barı da sitede yer alacak. Burası dinlenmek ve şehir manzarasını hayranlıkla izlemek için harika bir yer olacak. Oku bunu

04.12.2021

Pico Adası Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Pico Adası Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Pico Adası, Portekiz Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Pico’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Pico’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018