OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Neuchâtel

Çocuklarla Neuchâtel Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Neuchâtel   İsviçre’nin Neuchatel şehri, aynı adı taşıyan gölün üzerinde yer alan harika bir tatil yeri ve yüzlerce turist de öyle. Birçoğu buraya çocuklarıyla birlikte büyük bir aile olarak geliyor. Bu aslında harika bir fikir - küçük gezginler, sunduğu birçok ilginç fırsat için şehri seviyor. Bunlar arasında parklarda yürüyüşler, eğlence merkezlerini ziyaret etmek, oyun alanlarında oynamak, müzelere gitmek ve havuzlarda yüzmek sayılabilir.
  Neuchâtel, çeşitli mağaza ve alışveriş merkezleriyle turistleri memnun edecek. Çoğu yüksek fiyatlar ile ayırt edilir, ancak şehrin uzak bölgelerinde bütçe turistler için uygun yerler de vardır. Neuchâtel’de … Açık
Kasabanın en popüler yerlerinden biri, yazın ilginç bir festivalin düzenlendiği Plage de Serrières. Plaj çok güzel, çok temiz ve ferah. Ve oldukça geniş olduğu için burada herkese yetecek kadar yer var. Güzel bir göl, piknik yerleri, harika manzaralar - tüm bunlar yüzlerce turisti bu yere çekiyor. Ayrıca yakınlarda bolca yüzmenin keyfini çıkarabileceğiniz bir kompleks olan Piscine de Serrières yer almaktadır. Hem bebekler hem de büyük çocuklar kabul edilir - merkezde farklı yaş grupları için havuzlar bulunur. Kaydıraklı bir oyun alanı, küçük evler, salıncaklar, yapılar da var.
Diğer merkezlerin yanı sıra, Piscines du Nid-du-Crô’ya bakmak güzel olurdu. Burada olimpik bir havuz, bir dalış havuzu, her yaştan çocuk için su gezintileri ve çeşitli oyuncaklarla en küçükler için bir havuz bulunuyor. Temiz, bakımlı tesisleri ve İsviçre’nin her yerinde olduğu gibi harika personeli vardır. İyi bir kafe, sitede inanılmaz derecede lezzetli dondurma sunduğundan, çocukların aç kalmayacağına dikkat edilmelidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  ’Neuchatel’ adı tam anlamıyla ’Yeni Kale’ olarak tercüme edilebilir. Aynı adı taşıyan göl kıyısında bulunan eski bir İsviçre şehridir. Neuchatel, batı İsviçre’deki en ilginç ve popüler … Açık
Neuchatel Gölü ve Alpler’in muhteşem manzarasını sunan Parc Aventure Chaumont, zipline ve fotoğraf tutkunlarını memnun edecek. Bunun dışında parkta her yaş grubundan çocuk için geziler var. Parc Aventure Chaumont’u ziyaret etmeden önce bir tür ısınma olabilen Association Salle d’Escalade Neuchâtel’de kapalı alanda dağcılık çalışmasına gidin. Genç ve yaşlı herkesin unutulmaz bir deneyim yaşayacağı Golf Country Club Neuchâtel’i ziyaret etmek aile için ilginç olacaktır. Ancak, şehirde mini golf de oynayabilirsiniz - Minigolf de Neuchatel la Canebière ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Parklar bakımlı ve temiz olduğundan rahatlık ve rahatlık garanti edilmektedir.
faubourg de lhôpital Şehir, oyunlar için gerekli her şeyle donatılmış çok sayıda oyun alanı sağlar. Bu nedenle, Place de Jeux de la Plage d’Hauterive, pitoresk bir göl kıyısında piknik yapmak için harika bir yerdir. Burada, diğer şeylerin yanı sıra, plaj voleybolu oynayabilir, küçük arabalara binebilir, kaymaya ve tırmanmaya gidebilirsiniz. Place de Jeux du Mail, tırmanma yapıları, kum havuzu ve kaydırakları, zipline ve ping pong imkanları ile her yaştan çocuğu memnun edecek. Bu başka bir harika piknik yeri. Place de Jeux des Fahys’de bir kaydırak, küçük bir tırmanma duvarı ve bir salıncağın yanı sıra bir futbol sahası bulunmaktadır.
  Neuchâtel’de gurmeler, popüler İsviçre yemeklerini tatma fırsatı bulacak. Lezzetli peynirler ve şarküteri etleri yerel mutfağın ana sembolleri olmaya devam ediyor. Yöre halkının en sevdiği yemeklerden biri, … Açık
Neuchatel müzelerine gelince, bölgenin doğasını gösteren Musée d’Histoire Naturelle’yi ziyaret etmek ilginç olurdu. Sergiler arasında herbaryumlar, mineraller, belirli bölgelerde yaşayan doldurulmuş hayvanlar ve doğal bölgelerin dioramaları yer alıyor. Bölgenin tarihini yeniden canlandıran bilgilendirici, güzel tasarlanmış bir müze olan Laténium Parc et Musée d’Archéologie, bir başka şehir cazibe merkezidir. Malzemeyi canlı bir biçimde sunuyorlar, çünkü çocuklar kesinlikle sıkılmayacaklar. Yakınlarda güzel bir gölet, oyun alanı ve bir feribot iskelesi vardır.
İnanılmaz derecede pitoresk Jardin Botanique de Neuchâtel, çocuklarla birlikte ziyaret edilebilecek bir başka güzel yer. Çok çeşitli bitki ve çiçeklerle birleşen güzel yeşil manzaralar, estetik zevk arayan pek çok turisti ve yerlileri cezbeder. Burada bir kafe ve gereçlerle dolu bir hediyelik eşya dükkanı bulabilirsiniz. Mükemmel manzaralar için, insanlar Creux du Van’ın tepesine tırmanıyor ve asla pişmanlık duymuyor (tırmanmanın kendisi kolaylaştıkça). Zirvede harika bir restoran bulabilir ve istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir - harika manzaralara hayran kalarak yemek yiyebilirsiniz.
  Neuchatel, yalnızca orijinal tarihi eserleriyle değil, aynı zamanda her yıl burada gerçekleşen güzel bayramlar ve festivaller sayesinde birçok gezgin tarafından tanındı. Şubat ayında, İsviçre’deki türünün en … Açık
Diğer restoran ve kafelerin yanı sıra, kasabadaki en lezzetli dondurmanın mutlaka denenmesi gereken Antica Gelateria Fiorentina, küçük turistlerin harika kruvasanlarla şımartılması gereken Cafe l’Aubier ve kaliteli bir orijinal seçkiyle CofteArt’tan bahsetmeye değer. tatlılar ve içecekler. Çocukları lezzetli kreplerle memnun etmek istiyorsanız, Creperie du Chateau’ya göz atmayı unutmayın - burada her zevke uygun krep bulabilirsiniz. Ve bazı lezzetli hamur işlerini tatmak için Tea-Room Confiserie Schmid SA’ya gidin.
Neuchâtel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Neuchâtel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Neuchâtel yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Swiss Vapeur Parc' Le Bouveret, 67.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Jungfrau Park' Interlaken, 79.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Steinwasen Park' Oberried, 125.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Cigoland' Kintzheim, 145.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'FreizeitPark Bell' Bell, 152.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Neuchâtel ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Citadel of Besançon' , 73.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Neuchâtel ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Le Bois du Petit Chateau' La Chaux-de-Fonds, 15.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tierpark Dählhölzli' Bern, 39.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Citadel of Besançon' Besançon, 73.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Basel' Basel, 78.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tierpark Lange Erlen' Basel, 82.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Neuchâtel’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Neuchâtel’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Neuchâtel Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Neuchâtel Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Neuchâtel Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Neuchâtel.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018