OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Montrö

Çocuklarla Montrö Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Montreux   Tüm aile üyeleri, İsviçre’nin Montrö şehrinde bir tatilin tadını çıkaracaklar. Burada herkes zevkine göre eğlence bulabilir. Şehirde ve çevresinde çocukları etkileyecek pek çok ilginç müze var. Onlarla birlikte, şehrin çok sayıda tarihi, kültürel ve mimari mekanını da keşfetmelisiniz. Çocuklar da eğlence merkezlerini sevecekler.
  Montrö olaylarla dolu bir kültürel yaşam yaşıyor. Yıl boyunca, çoğu dünyaca ünlü birçok güzel festival ve bayram burada kutlanmaktadır. Yaz aylarında Montrö Caz Festivali gerçekleşir. İlk kez 1967’de … Açık
Aquaparc adlı bir eğlence parkını ziyaret etmelisiniz. Her yaştan çocuk için çeşitli cazibe merkezleri vardır: küçük çocuklar için şişme halkalara sahip küçük bir yüzme havuzu ve yaşlılar için dalgalı bir havuz ve muhteşem su atraksiyonları. Çimlerde de güneşlenebilirsiniz (tabii ki sadece yazın). Üç yaşın altındaki çocuklar için giriş ücretsizdir. Şehrin en popüler eğlence parklarından biri olduğu için özellikle en heyecan verici kaydıraklarda genellikle kalabalık oluyor.
Çocukların ilgisini çekecek bir diğer yer ise Zoo de Servion. Ormanın içinde sakin bir bölgede bulunan çok güzel bir hayvanat bahçesi. Burada çeşitli hayvanları görebilirsiniz: ayılar, penguenler, kaplanlar, kertenkeleler, kaplumbağalar, civcivler ve kangurular. Parkta su kaydırakları ve güzel bir çocuk oyun alanı var. Bütün günü burada geçirebilir ve zamanın ne kadar hızlı uçtuğunu fark etmezsiniz. Acıktıysanız, yerel bir restoranda atıştırmalık bir şeyler yiyebilirsiniz. Çok uzak olmayan Tropiquarium, tropik bitkilerin ve egzotik hayvanların (timsahlar, yılanlar, örümcekler ve kaplumbağalar) muhteşem ikametgahı. Tek sorun, çocukların burayı terk etmek istememesi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Montrö, çeşitli tarihi cazibe merkezleri ile yolcuları etkileyecek. Şehrin en görkemli tarihi sembolü Château-de-Chillon’dur. Kale, huzurlu Cenevre Gölü’nün üzerinde yükselen kayanın üzerine inşa … Açık
Çikolata ve peynir turuna çıkıp İsviçre Çikolata Trenine binmelisiniz. Yol boyunca yeşil çayırlar, dağ yamaçları ve eski ormanlar göreceksiniz. Bu manzaralar, doğal güzelliğin tadını çıkarabilen herkesi etkileyecek. Yolda tren iki kez duruyor: peynir fabrikası Gruyeres ve çikolata fabrikası Cailler. Turun en keyifli yanı ise burada peynir, hamur işi ve çikolatanın tadına bakabilmeniz. Ayrıca burada aynı adı taşıyan kaleyi ziyaret edebilirsiniz. Tur sırasında öğrenebileceğiniz zengin bir tarihe sahiptir. Hediyelik eşya dükkanları da vardır.
Montreux Jazz Festival Bir diğer popüler tur ise Marmottes Paradis. Terminal istasyonunda, Cenevre Gölü’nün ve muhteşem Alpler’in pitoresk manzarasını hayranlıkla izleyebilirsiniz. Alp bitkilerinin bulunduğu küçük bir bahçe de vardır. Sadece bu bölgede yaşayan dağ sıçanlarını görmek için bile harika bir fırsatınız var. Kesinlikle çocukları büyüleyecekler. Terminal istasyonunda bir hediyelik eşya dükkanı ve küçük bir restoranı ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar için tur ücretsizdir.
  Montrö, aktif dinlenme için mükemmel bir yerdir. Özellikle doğa hayranlarını ve yürüyüşçüleri etkileyecek. Şehirden çok uzak olmayan Rambertia adında ünlü bir botanik bahçesi var. Güzel bir dağlık alanda yer … Açık
Müzelere gelince, Chaplin’s World’ü ziyaret etmelisiniz. Montrö çevresinde, büyük oyuncunun yaşadığı Veve’de yer almaktadır. Chaplin ile filmden çekimlerle yeniden inşa edildiği için oldukça sıra dışı bir müze. Tüm sergiler etkileşimlidir. Geleceğe yolculuk etmek ister misin? Montrö’deki Nest Müzesi’ni ziyaret etmeniz yeterlidir. Nestle Şirketi hakkında çok şey öğrenebileceğiniz alışılmadık bir müze. Müzenin tekilliği, gezilerin kozmik ışıklı yapılar arasında düzenlenmesi ve tüm sergilerin interaktif olmasıdır. Çocuklar çok etkilenecek. Ayrıca burada geçirdiğiniz muhteşem bir zamanı hatırlamak için bir hediye almalısınız.
Montreux Parklara gelince, çocuklarla İsviçre Vapeur Parkı’nı ziyaret etmelisiniz. Bir çeşit mini Disneyland veya dağlar, göller ve saraylarla dolu küçük bir arazi. Burada minik trenle seyahat edebilirsiniz. Tek sorun parkın kışın kapalı olması. Nisan ayında açılıyor. Burada aile pikniği yapabilir veya yerel bir kafede atıştırmalık yiyebilirsiniz. Jardin Instinctif, güzel dağ çiçeklerinin yetiştiği bir başka ilginç parktır. Büyüleyici bir bahçede, güzelliğe hayran kalabilir ve aktif bir eğlencenin ardından huzurlu bir atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.
  1. Montrö’de iklim oldukça ılımandır. Sıcaklık kışın bile sıfırın altına düşmez. Sakin bir atmosferde tatil yapmayı tercih edenler, tesisi kışın veya sonbaharın sonlarında ziyaret etmelidir. 2. Yaz … Açık
Çocuklarınızı kesinlikle mükemmel tatlıların sunulduğu yerlere götürmelisiniz. Bunlar, C’CHocolat (adından da anlaşılacağı gibi çikolatalı tatlılar sunar: hamur işleri, kokteyller ve dondurma), Bellamia (Montrö’deki en iyi dondurmayı tadabileceğiniz) ve Zurcher (burada lezzetli kek, sufle ve kruvasan sipariş etmelisiniz). Ayrıca lezzetli meyve tatlıları sunan Tea-Room Des Alpes’i ve çok çeşitli harika pastalar sunan Fleur de Pains’i ziyaret etmelisiniz.
Montrö - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Montrö ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Montrö yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Swiss Vapeur Parc' Le Bouveret, 7.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Jungfrau Park' Interlaken, 78.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Montrö ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Citadel of Besançon' , 111.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Montrö ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tierpark Dählhölzli' Bern, 69 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Le Bois du Petit Chateau' La Chaux-de-Fonds, 75.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parc Animalier d Introd' Introd, Aosta, 84.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Citadel of Besançon' Besançon, 111.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Basel' Basel, 133.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Montrö’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

14.08.2022

Montrö En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Montrö Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Montrö Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Montrö Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Montrö.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018