OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lozan

Çocuklarla Lozan Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Lausanne Lake Side   Lozan’da çocuklu turistlerin kesinlikle seveceği çok ilginç yerler var. Kesinlikle Vivaryum Lozan’ına bakmalılar. Bu merkez, dünyanın dört bir yanından getirilen inanılmaz bir sürüngen koleksiyonunu içeriyor: Çöllerin tipik sakinleri, sadece yağmur ormanlarında görülebilen egzotik kertenkeleler, nadir iguana türleri ve benzer şekilde büyük kaplumbağalar. Merkezin asıl gururu, gezegenin en zehirli yılanlarının toplanmasıdır. Ziyaretçiler için çok heyecan verici ve bilgilendirici geziler yapılmaktadır.
  Pek çok gezgin, Lozan’ı birinci sınıf spa merkezleri ve doğal parkları, Cenevre Gölü’nün muhteşem manzaraları ve sayısız eğlence merkeziyle ilişkilendirmektedir. Popüler turistik destinasyon, gezginlerle … Açık
Laser Game Evolution Lozan - Büyük çocuklar ile şehrin en renkli ve modern eğlence merkezlerinden birine gidebilirsiniz. Bu merkez, lazer oyunları hayranları için iyi düşünülmüş. Burada ihtiyacınız olan her şeyi kiralayabilir ve “Yıldız Savaşları” destanının kahramanına birkaç saatliğine dönüştürebilirsiniz. Merkez aktif aile tatilleri için idealdir. Deneyimli turistler birkaç gün öncesinden oyun salonu rezervasyonu yaptırmayı tavsiye ediyor.
Daha rahat ve ölçülü bir tatil tercih edenler Minigolf Bellerive Lozan’ı sevecekler. Bu eğlence merkezi ziyaretçilere sadece yetişkinlere değil çocuklara da uygun mükemmel golf sahaları sunuyor. Merkez, sıcak mevsimde dinlenmek için ideal bir yer olacaktır; Gölün kıyısında çok doğal bir bölgede yer almaktadır. Tatilcilerin muhteşem çevresi boyunca yürüyerek golf oyununu çeşitlendirmeleri mümkün olacak. En yakın park bölgeleri pikniği organize etmek için lekelerle donatılmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Toplu taşıma sistemi, otobüs ve troleybüs ağları ile sunulmaktadır. Şehri gezmenin bir başka yolu da yeraltı. Şehir ulaşımını kullanacak ziyaretçilerin seyahat kartı alması daha iyi olmalı. Bir gün ya da … Açık
Bricks 4 Kidz eğlence merkezi küçük çocuklara yöneliktir. Merkez, profesyonel animatörler ve eğitimcilerden oluşan bir ekip kullanır ve genç ziyaretçiler için ilginç oyunlar, atölyeler ve diğer eğlence organizasyonları düzenler. Her yaştan çocuklar için uygun eğlence programı mevcuttur. Merkez, çok hoş ve modern bir ekipmana sahiptir.
Lausanne Lake Side Lozan’da, çocuklarla yürüyüş yapmanın keyifli geçeceği çok güzel parklar ve bahçeler var. En güzellerinden biri Jardin Botanique Lozan’dır. Bu minyatür botanik bahçesi, ilkbahar ve yaz aylarında yürüyüş yapmak için idealdir. Topraklarında, çocukların kaçabileceği geniş yollar var. Yetişkinler, yayılan ağaçların gölgesinde ayarlanmış tezgahların bolluğundan memnun olacaktır. Sıcak mevsimde, bahçe muhteşem çeşmeler ile dekore edilmiştir ve her yerde nadir çiçekler ve bitkiler görebilirsiniz.
  Lozan’daki en hareketli alışveriş bölgesi, yaklaşık 55.000 metrekarelik bir alanı kapsayan Flon’dur. Burada 70’ten fazla giyim ve ayakkabı mağazasının yanı sıra çeşitli tasarımcı butikleri, … Açık
Parc de Mon Repos, çocuklu aileler için en cazip parklardan biri olmaya devam ediyor. Bu park oldukça geniş ve bakımlı. Yaz aylarında, güzel çiçek yatakları ile dekore edilmiştir. Özel tatlıların tadını çıkarabileceğiniz rahat bir kafe olan çocuklar için güzel bir oyun alanı bulunmaktadır. Parkın diğer bir çekici özelliği de kendi bölgesinde birçok kuş bulunması. Onları izlemek bütün aile için heyecan verici bir etkinliğe dönüşebilir.
Lausanne Lake Side Lozan’da bütün aile tarafından görülmeye değer ilginç müzeler var. Çocuklar için en ilginç olanlardan biri bilimsel müze Espace des Inventions. Kelimenin tam anlamıyla tüm sergilerine dokunulabilir. Çocukların bilim adamlarının günlük olarak kullandıkları bazı teknik cihazları denemelerine, yıldızları gerçek bir teleskopla izlemelerine ve temel bilimlerin temellerini eğlenceli bir şekilde tanımalarına izin verilecek. Her gün merkezin ziyaretçileri için ilginç tematik dersler düzenleniyor. Bu müze okul öncesi çağındaki çocuklarla bile ziyaret etmek için ilginç olacak.
Lozan - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lozan ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Lozan yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Swiss Vapeur Parc' Le Bouveret, 22.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Jungfrau Park' Interlaken, 96.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Walibi Rhône-Alpes' Les Avenières, 129.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Lozan ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Citadel of Besançon' , 91 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Lozan ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Le Bois du Petit Chateau' La Chaux-de-Fonds, 66.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tierpark Dählhölzli' Bern, 77.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Citadel of Besançon' Besançon, 91 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parc Animalier d Introd' Introd, Aosta, 101.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Basel' Basel, 134.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Lozan’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

16.04.2024

Lozan’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lozan Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lozan Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Lozan Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Lozan.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018