OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Montrö

Gurmeler için Montrö mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

Montreux   Montrö, geleneksel İsviçre mutfağını tanımak için mükemmel bir yerdir. Yerel restoranlar, deniz ürünleri yemekleri ve yerel şarap imalathanelerinden nefis şaraplar ile gurmeleri memnun edecek. Her bölgesel restoranda, ziyaretçiler rösti dahil geleneksel İsviçre yemeklerini tadabilirler. Yerliler bu patates yemeğini neredeyse her gün yiyorlar. Klasik patates kreplerine benziyor. Bu yemek genellikle sebze veya et garnitürü veya çırpılmış yumurta ile servis edilir.
  Tüm aile üyeleri, İsviçre’nin Montrö şehrinde bir tatilin tadını çıkaracaklar. Burada herkes zevkine göre eğlence bulabilir. Şehirde ve çevresinde çocukları etkileyecek pek çok ilginç müze var. Onlarla … Açık
Geleneksel menünün ana bileşeni fondüdür. Burada onlarca çeşidini tadabilirsiniz. Geleneksel olarak sadece özel peynirlerle pişirilir. Vacherin ve Gruyere yüksek sıcaklıklarda erir. Eritilmiş peynire likör ve beyaz şarap dahil olmak üzere farklı malzemeler eklenir. Montrö’deki restoranlarda fondü genellikle taze ekmek, patates veya erik ile servis edilir.
Yerliler için peynir, yerel gastronominin yalnızca önemli bir parçası, aynı zamanda kültürün de ayrılmaz bir parçasıdır. Montrö semtinde, özel peynirlerin ve diğer süt ürünlerinin üretildiği birkaç tarihi çiftlik var. Bölgede üretilen peynir çeşitlerini yerel pazarları gezerken keşfedebilirsiniz. Burada peyniri her renkte görebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Montrö olaylarla dolu bir kültürel yaşam yaşıyor. Yıl boyunca, çoğu dünyaca ünlü birçok güzel festival ve bayram burada kutlanmaktadır. Yaz aylarında Montrö Caz Festivali gerçekleşir. İlk kez 1967’de … Açık
Montrö’de sadece popüler İsviçre peynirlerini ve lezzetli balık yemeklerini değil, aynı zamanda nadir et lezzetlerini de tadabilirsiniz. Bölgede onlarca sosisin de tadına bakabilirsiniz. Şehirde et yemekleri konusunda uzmanlaşmış bir restoran var. Burada açık ateşte pişirilen en iyi çiftlik et ve et ürünlerini sipariş edebilirsiniz. 19. yüzyılın sonlarının teknolojisi altında bazı sosis türleri üretilmektedir. Montrö’nün geleneksel mutfağı, tatlıya düşkün insanları memnun edecek. Lüks restoranlarda bile, kır tarzı popüler hamur işlerini tadabilirler. Yerlilerin en sevdiği yemeklerden biri soğanlı turtadır. İlkbaharda kuşkonmazlı turtalar genellikle pişirilir. Hamur işleri de burada zengindir. Yaz aylarında yerel kafeler ve pastaneler sizi çeşitli meyveli turtalar ve keklerle memnun edecek.
Montreux Lüks restoranlara gelince, Auberge de Chaulin’den bahsedilmeye değer. İsviçre ve Fransız yemeklerinde uzmanlaşmıştır. Tüm yemekler benzersiz yazar tarifleri ile pişirilir ve benzersiz bir şekilde servis edilir. Restoran romantik bir atmosfere sahiptir ve enfes et ve balık lezzetlerini sevenleri etkileyecektir. Bu yemeklere ek olarak, ziyaretçiler İsviçre ve Fransız şarapları sipariş edebilirler.
  Montrö, çeşitli tarihi cazibe merkezleri ile yolcuları etkileyecek. Şehrin en görkemli tarihi sembolü Château-de-Chillon’dur. Kale, huzurlu Cenevre Gölü’nün üzerinde yükselen kayanın üzerine inşa … Açık
MP’s Bar & Grill, kendisini bir et lokantası olarak tanımlıyor. Menüsünün en önemli kısmı et yemekleri. Çoğunlukla açık ateşte pişirilirler, bu da onları inanılmaz derecede lezzetli kılar. Bazı et lezzetleri, ilginç meyve tatlıları ve sosları ile servis edilir. Her yemek lezzetli. Restoran, güzel bir tarihi binada yer almaktadır ve orijinal antika unsurlarla dekore edilmiştir.
Montreux Jazz Festival Lüks tarihi binalardan birinde Montrö Sarayı adında bir restoran var. Çok sayıda prestijli ödül aldı. Menüsü en popüler İsviçre, Fransız ve Avrupa yemeklerini içerir. Ayrıca restoranda bir şarap mahzeni bulunmaktadır. Ziyaretçilerine nadir deniz ürünleri, taze et ve mevsim sebzeleri ile yemeklerin tadına bakmaları öneriliyor. Tatlıya düşkün insanlar, bir pasta şefinin yaptığı özel tatlılardan memnun kalacaklar.
  Montrö, aktif dinlenme için mükemmel bir yerdir. Özellikle doğa hayranlarını ve yürüyüşçüleri etkileyecek. Şehirden çok uzak olmayan Rambertia adında ünlü bir botanik bahçesi var. Güzel bir dağlık alanda yer … Açık
Montreus’un en popüler kafelerinden biri Montreux Jazz Cafe’dir. Sadece çok çeşitli spesiyalitelerle değil, aynı zamanda geleneksel hale gelen düzenli caz partileriyle de dikkat çekiyor. İç mekanı, klasik ve modern tasarım aksesuarlarını ilginç bir şekilde birleştiriyor. Böylesine alışılmadık bir atmosferde ziyaretçiler Fransız, İsviçre ve uluslararası yemeklerin tadına bakabilirler. Öğleden sonra burada taze hamur işleri ile bir fincan kahve içebilirsiniz.
Montreux Şehirde, biri Funky Claude’s olan mükemmel barlar var. Çok çeşitli şaraplar ve sert içecekler sunmaktadır. Burada ayrıca mükemmel peynir ve et tabaklarının tadına bakabilirsiniz. Haftada birkaç kez barda canlı konserler düzenlenmektedir.
Montrö - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Montrö ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Montrö Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Le 45' Montreux. Kategori - International. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Victoria' Glion . Kategori - Classic French. 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Pont de Brent' Brent . Kategori - Modern French. 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Auberge de la Cergniaulaz' Les Avants . Kategori - Traditional cuisine. 4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Les Saisons' Vevey. Kategori - Classic French. 5.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'L’Etoile' Noville. Kategori - Classic French|Seafood. 5.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Denis Martin' Vevey. Kategori - Creative. 5.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Les Trois Couronnes' Vevey. Kategori - Classic French. 6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Brasserie' Saint-Légier . Kategori - Traditional cuisine. 6.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Aux Ducs de Savoie' Saint-Gingolph. Kategori - Traditional cuisine. 9.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Montrö’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

14.08.2022

Fotoğraflarla Montrö

Montrö haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Montrö Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Montrö (İsviçre) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Montrö restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Montrö’de lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018