OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Montrö

Montrö Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Geneva - Montreux by boat   1. Montrö’de iklim oldukça ılımandır. Sıcaklık kışın bile sıfırın altına düşmez. Sakin bir atmosferde tatil yapmayı tercih edenler, tesisi kışın veya sonbaharın sonlarında ziyaret etmelidir.
2. Yaz aylarında seyahat ediyorsanız, önceden bir oda ayırtmalısınız. Yaz aylarında şehir daha çok turist çekiyor. Şu anda burada birçok büyük festival düzenleniyor.
3. Şehir restoranları, özellikle setin üzerinde bulunanlar yüksek fiyatları ile ayırt edilir. Bazıları oldukça zengin bir menü sunan barları tasarruflu turistlerin ziyaret etmesi daha keyifli olacaktır.
4. Ana toplu taşıma türü otobüslerdir. Aktif turistlerin, yalnızca şehir topraklarında değil, aynı zamanda çevresinde de geçerli olan bir seyahat kartı olan Bölgesel Geçiş satın almaları önerilir.
5. Montrö’de taksi hizmetleri de pahalıdır. Sadece büyük bir grup insanın bunları kullanması avantajlı olacaktır. Bu durumda fiyat daha düşük olduğu için telefonla taksi aramak daha iyidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Yolculuk hayranları Compagnie Generlade de Navigation hizmetlerini kullanmalıdır. Bu şirket Cenevre Gölü üzerinde geziler düzenliyor ve yat kiralıyor.
7. Montrö’ye seyahat ediyorsanız, Cenevre’ye transfer uçuşu yapmak daha rahattır. Orada büyük bir uluslararası havaalanı var. Montrö ve Cenevre arasında düzenli bir demiryolu ve otobüs bağlantısı vardır.
  İsviçre kasabası Montrö, uzun zaman önce binlerce turistin kalbini fethetti. Karla kaplı dağ zirvelerinin, güzel göllerin ve sonsuz üzüm bağlarının muhteşem manzaraları - bu şaşırtıcı doğal manzara … Açık
8. Şehirde ve çevresinde, bazı müzeler ve diğer simge yapılar yalnızca turizm sezonunda açıktır. Sonbaharın ortasından ilkbaharın ortasına kadar kapalıdır.
9. Montrö’deki en popüler hediyelerden bazıları yerel şarap ve çikolatadır. Bunları en lüksleri şehir merkezinde bulunan özel mağazalardan satın alabilirsiniz.
10. Turistik merkezlerde ve otellerde, özel Montreux Riviera Kartı satın alabilirsiniz. Bazı ulaşım türlerini ücretsiz kullanmanıza izin verir ve gezi turlarında indirim sağlar.
11. Yerel kültür merkezleri, öğrencilere, öğrencilere ve emeklilere özel bir indirim sistemi sunar. İndirim almak için durumunuzu onaylayan bir belge sağlamanız gerekir.
12. Caz festivalinde şehirdeki tek para birimi “caz” dır. Bu para birimi festivalin kurucusu tarafından icat edildi. Yani, şu anda Montrö’de frank veya pound olarak ödeme yapamayacaksınız.
13. Gurmeler şehrin çevresinde bulunan peynir fabrikalarını ziyaret etmelidir. En ünlü peynir fabrikalarından bazıları Gruyeres’de bulunmaktadır.
14. Montrö’de tren gezileri çok popülerdir. Bir tren istasyonundan bilet satın alabilirsiniz. En iyi pencere koltuklarını almak için önceden bilet satın almak daha iyidir.
15. Montrö yakınlarında birkaç büyük kayak merkezi vardır. Kışın, turistler çekici kayak alanlarına bir gezi yapabilir.
Montrö - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Montrö’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Chillon Şatosu

From the series “Su Üzerindeki Etkileyici Kaleler ve Saraylar”
Büyük kale, Cenevre Gölü'nün üzerinde yükselen kaya üzerinde yer almaktadır. Başlangıçta kale, stratejik öneme sahip ve St. Bernard Geçidi yolunda bir kontrol noktası olarak görev yapıyordu. Sonuncusu ise, Güney ve Kuzey Avrupa'yı birbirine bağlayan tek yolun önemli bir parçasıydı. Yüzyıllar boyunca derin göl, kaleyi ani saldırıdan korudu. Günümüzde binlerce insan muhteşem doğa manzaralarını otlatmaya ve muhteşem kaleyi izlemeye geliyor. … Devamını oku

Tortin Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Bu nedenle aşırı spor tutkunları, karın erimesine başladığında veya sonbaharda, 'kara' yamaçların tüm özelliklerini henüz gizlemediği sağlık tatil merkezini ziyaret etmeyi tercih ederler. Sağlık merkezi Verbier de freeriding için birçok fırsat sunuyor. Ancak Verbier, dünya çapında 'Torin' pistinden dolayı biliniyordu. … Devamını oku

Yvoire

From the series “Çoğu Turistik Noktadan Daha Renkli Olan Köyler ve Kuytu Köşeler”
Yvoire, yüzlerce yıldır, iyi tarihî geleneklerden cesaret alan Fransa'nın az sayıdaki köylerinden biridir. Örneğin yaz aylarında evleri ve sokakları çiçeklerle süslüyorlar. Bu nedenle, gezginlerin sıcak ay boyunca köyü ziyaret etmeleri önerilir. Fransa'nın en güzel köylerinden birinde görmeye karar veren konuklar, korunmuş ortaçağ sur duvarlarına hayran kalabilir, ev yapımı yemeklerin servis edildiği harika lokal restoranları ziyaret edebilir ve yerel zanaat mağazalarında eşsiz hediyelik eşya seçebilir. … Devamını oku

Montrö ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Montrö’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

14.08.2022

Montrö Fotoğrafları

Montrö haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Montrö Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Montrö Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Montrö’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018