OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Canberra

Canberra’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Lonsdale Caddesi, Canberra’daki en cazip alışveriş caddesi olarak tanınmaktadır. Aslında, caddenin tamamı hiç bitmeyen bir dizi dükkan ve hediyelik eşya dükkanlarıdır. Turistler pek çok sevimli el yapımı çanta ve yerel zanaatkârlar tarafından beyaz kilden yapılmış çekici el yapımı sofra bulacaksınız. Dişiler ucuz moda takı alışverişini ilginç bulacaktır - bu sokakta her zevke ve bütçeye uygun hediyelikler vardır.
  Yerliler çok cana yakın ve misafirperver. Pırıl pırıl mizah anlayışı ve yabancılara karşı samimi tavırları ile ayırt edilirler. Herhangi bir otoritenin reddedilmesi, şehir sakinlerinin kendine özgü bir özelliği … Açık
Canberra’da, turistlerin ziyaret etmek için heyecanlanacakları harika alışveriş merkezleri vardır. Örneğin, Canberra Center alışveriş tutkunları için gerçek bir hazinedir. Avustralya ve ünlü uluslararası üreticilerin ürünlerini sunan onlarca ilginç mağazanın yeridir. Kadınlar bu merkezde kaliteli kozmetikler ve parfümler bulacaklar. Bu arada, Canberra Center’da güzel bir güzellik salonu var. Çok sayıda giyim mağazasının yanı sıra, hem erkeklerin hem de kadınların ziyaret etmeyi ilginç bulabileceği aksesuarlarla ilginç mağazalar var. Bu alışveriş merkezinde, kentin en büyük sinemalarından biri ve çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır.
DFO Canberra, ziyaretçilerin uluslararası ünlü markalar dahil olmak üzere yüzün üzerinde mağazayı bulabilecekleri özel bir alışveriş merkezidir. Tüm modern modacılar için harika bir destinasyon çünkü birkaç tasarımcı butiği de var. Onlara yakın, spor malzemeleri ile mükemmel dükkanlar vardır. Doğal olarak, DFO Canberra’da çocuklar için kıyafetler ve diğer eşyaların bulunduğu dükkanlar vardır. Kuyumculuk salonları, alışveriş kompleksinin en önemli özelliklerinden biridir. % 70’e varan bir indirim ile takı sunarlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Canberra sakinleri tarihleriyle ve kültürel gelenekleriyle gurur duyuyorlar. Görkemli mimari ve tarihi eserlerde bulunan geçmişin mirasını özenle besliyorlar. Avustralya Savaş Anıtı uluslararası alanda ünlü bir cazibe … Açık
Özel eşyaların hayranları ve önemsiz hediyelik eşyalar Myer’a katılmayı oldukça ilginç bulacaklar. Bu alışveriş merkezi, özel kıyafetler, tasarımcı aksesuarları ve sıradışı el yapımı ürünler satan renkli tasarımcı butikleri ile ünlüdür. Ahşap ve diğer doğal malzemelerden yapılmış büyüleyici ürünler sunan ev dekor öğeleri ile ilginç dükkanlar vardır.
National Gallery of Australia Canberra Hyperdome, şehir merkezine bir mesafede bulunan bir diğer popüler alışveriş merkezidir. Hyperdome’de her türlü malın bulunduğu 200’den fazla dükkan açılmaktadır. Bu mağazaların birçoğu gençler için modaya uygun giysiler ve aksesuarlar sunduğundan, bu alışveriş merkezi özellikle gençler arasında popülerdir. Dahası, Hyperdome’da bir sahne var, bu yüzden genellikle müzik konserleri, dans gösterileri ve modern sanat sergileri düzenliyor. Aynı zamanda foodies için oldukça ilginç bir yer çünkü yerel restoranlar ve kafeler lezzetli ulusal yemekler sunuyor.
  Canberra’nın konukları rahatlamayı, öne çıkan yerlere yapılan gezilerle, güzel sokaklarda yürürken ve çeşitli eğlence tesislerini ziyaret ederek başarıyla birleştirebilir. Canberra, Ulusal Hayvanat Bahçesi ve … Açık
Cumartesi günü, şehirdeki en iyi çiftçi pazarlarından birinin yeri olduğu için Flemington Street’i ziyaret etmeyi unutmayın. Taze deniz ürünleri, et lezzetleri, peynir, sebzeler ve meyveler için alışveriş yapmak için harika bir yerdir. Turistler ayrıca taze pişmiş ekmek ve hamur işlerinden oluşan mükemmel bir seçki bulmaktan da şaşıracaklar. Yerel arı kovanlarından gelen lezzetli ballar, tatlı çörekler ve taze meyveler - turistler bu pazarda kesinlikle sıkılmayacaklar.
National Gallery of Australia Canberra Pazar günleri, Old Bus Depot Market, Kingstown sahilinde açılır. Bu pazarın inanılmaz bir çeşitliliği var. Yerel olarak üretilen şarap, çekici kıyafetler ve moda mücevherleri, ilginç hediyelik eşyalar ve kozmetikler ile arkadaş ve aile üyeleri için yenilebilir hediyelik eşyalar sunan toplam 200’den fazla pavyon var. Ayrıca bir çay dükkanı, doğal taşlı mücevherler sunan bir dükkan, bir kitapçı ve her türlü malın bulunduğu sevimli hediyelik eşya dükkanları vardır.
  1. İpuçları yerel restoranlar ve kafelerde resmen kabul edilmez. Yalnızca lüks yemek tesisleri, faturanın toplam tutarına ipucu içerebilir. Kural olarak, ipuçlarının büyüklüğü toplam siparişin% 10’undan fazla … Açık
Bit pazarlarını ziyaret etmekle ilgilenen gezginler kesinlikle cumartesi günleri açık olan Gorman House Market gibi olacak. Antika eşya dükkanları, ucuz sokak yemekleri sunan restoran ve kafelerle huzur içinde bir arada bulunur. Bu pazarda, cazip kıyafetler, el yapımı aksesuarlar ve ilginç ev dekoru ürünleri sunan çeşitli tasarımcı mağazaları vardır. Sokak müzisyenlerinin burada yer alması gibi, Gorman Market’i ziyaret etmek de unutulmaz bir kültürel etkinliğe kolayca dönüşebilir. Kural olarak, Canberra pazarlarındaki fiyatlar mağaza ve süpermarketlerden daha ucuzdur, bu nedenle bütçe turistler için mükemmeldir.
Canberra - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Canberra ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Canberra’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Canberra’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Canberra Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Canberra Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Canberra için alışveriş tavsiyeleri. Avustralya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Canberra’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018