OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Albufeira

Albufeira’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Albufeira   Largo Eng Duarte Pacheco merkezi meydan, kentin en popüler mağazalarının yeridir. Yakında, popüler markaların mağazaları var. Büyük bir Zara Butik mağazasının yanı sıra moda modern kıyafetler ve ayakkabılar ile onlarca ticaret pavyonu var. Burada sunulan mağazaların önemli bir kısmı turistleri hedef alıyor, bu nedenle fiyatlar oldukça yüksek.
  Albufeira, inanılmaz tarihi yerleri ile ünlüdür. Çocuklu gezginler için burada sıkıcı olmaz. Slide & Splash eğlence merkezinde çeşitli plaj dinlenceleri ziyaret edilebilirken birinci sınıf plajları vardır. … Açık
Merkez meydanın yakınında pek çok alışveriş caddesi var. En ilginç olanı Praça dos Pescadores’tir. Çok sayıda hediyelik eşya dükkanı, ucuz deri ürünleri satan düşük maliyetli ayakkabılar ve pavyonlar içeren mağazalar ile dikkat çekiyor. Yine de, popüler ulusal lezzetleri satın alabileceğiniz ilginç bakkallar var.
Şehrin bazı büyük alışveriş merkezlerini bulacaksınız, en popüler alışveriş merkezi Centro Comercial Modelo Albufeira’dır. Bu alışveriş kompleksinde yılda birkaç defa ptovide markalı kıyafetler ve ayakkabı mağazaları düzinelerce var. Nazik seks temsilcileri parfümeri mağazalarını ziyaret etmekle ilgilenecekler. Merkez, çocuklar için eşyalar içeren bazı büyük mağazalara sahiptir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Fuji restoranı şehrin en çarpıcı ve en ilginç kuruluşudur. Ziyaretçiler, lezzetli Küba puro’larının yanı sıra popüler Japon yemeklerini, Avrupa’nın en iyi çeşitlerini denemekte bekliyoruz. Yemeklerin … Açık
Mal aralığı yeterli olmazsa, şehrin hemen yakınında bulunan Algarve Alışveriş Merkezi’ne hoş geldiniz demektir. Bu alışveriş ve dinlenme kompleksi çok çeşitli giyim, ayakkabı ve aksesuar mağazaları sunuyor. Her yıl, 7 Ocak’ta, Şubat ayının sonuna kadar devam eden büyük bir sezonluk satış başladı. Dahası, kompleks çeşitli uzmanlık alanlarının bulunduğu kafe ve restoranlarla doludur. Ayrıca büyük bir sinema var.
Albufeira Albufeira’nın en güzel ve güzel pazarlarından biri Albufeira Haftalık pazarı olup Rua das Escolas sokağında yer almaktadır. Her gün çalışmaz, ancak yalnızca her ayın ilk ve üçüncü salı boyunca. Bu pazarı ziyaret etmek için en uygun zaman sıcak mevsimdir. Ziyaretçilere mevsim sebzeleri ve meyvelerden oluşan çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca birçok alışveriş merkezinden daha düşük maliyetle kıyafetler ve ayakkabılar satın alabilirsiniz. Turistler, ucuz hatıra eşyalarını ve popüler ulusal lezzetleri aramak için pazardaki yürüyüşe katılmaktan memnuniyet duyacaklar.
  Albufeira, Portekiz’in Algarve bölgesinin güneyindeki pitoresk tesis kentidir. Hafif bir subtropikal iklim, ortalama sıcak bir yaz sıcaklığı ve çok sayıda kumsal turist altyapısının geliştirilmesine katkıda … Açık
Bir avluya sahip olan çok güzel bir tarihi yapı, Caliços Belediye Pazarı tarafından işgal edilmektedir. Bu küçük rahat pazarda, yerel çiftliklerden her zaman taze deniz ürünleri, sebze ve meyveler satın alabilirsiniz. Bir cafe, çekici özelliğidir. En sevdiğiniz balıkları veya diğer deniz ürünlerini tezgahta seçtikten sonra şefin bunları pişirmesini isteyebilirsiniz. Kafede ziyaretçilere her zaman ilginç ulusal yemekler sunuluyor.
Albufeira Kentte birçok ilginç hediyelik eşya dükkanı işletiliyor, bu nedenle turist unutulmaz hediyeler için World In mağazasına gidiyor. Çok çeşitli renkli giyim eşyaları ve el yapımı tekstiller her zaman açıktır. Burada, sevimli parlak pedler, saç aksesuarları, bebek kıyafetleri, rüya yakalayıcılar ve elle dikilen çocuk oyuncakları satın alabilirsiniz. Kadınlar renkli çanta ve kostüm mücevherleri bulacaklar.
  Eski Şehir gezi ve turizm açısından şehrin ilginç bir parçası olacak. Şehrin bu bölümü çok sayıdaki tarihi binalarla doludur. 1775 yılında burada inşa edilen binaların çoğunluğu deprem yüzünden tamamen tahrip … Açık
Plaj aksesuarları ve sevdikleriniz için hediyeler için Xstravaganza mağazasına gidebilirsiniz. Harika erkekler ve kadın başlıkları, güneş gözlüğü, parlak eşarplar ve turistler için popüler hediyelik eşyalar satıyor. Bu mağazada diğer hediyelik eşya dükkanlarında bulamayacağınız güzel mıknatısları ve takılar seçebilirsiniz.
Albufeira Merkez meydanın yakınındaki Old City’de, orjinal bir Doğal Yaşam Mağazasıdır. Süslenmiş hamur işleri ve kek pencerelerde sıralı olduğu için başlangıçta bir kafeye benzeyebilir. Sadece nokta-boşluk aralığında, sözde mutfak lezzetlerinin hepsinin şekerlenmiş el yapımı sabun olduğunu anlayabilirsiniz. Tüm sabunlar ve diğer kozmetik tesisler yalnızca doğal bileşenlerden oluşur. Bazı kozmetik çeşitleri iyileştirici özelliklere sahiptir.
Albufeira - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Albufeira ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Albufeira ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Freeport Outlet' Avenida Euro 2004, Alcochete, 2890-154, PORTUGAL, 194.3 km from Albufeira. Haritada
♥   Outlet 'Campera Outlet Shopping' EN 3, Km 0.149, Carregado, 2580-491, PORTUGAL, 224.6 km from Albufeira. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Albufeira’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

08.02.2023

Albufeira’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Albufeira Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Albufeira Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Albufeira için alışveriş tavsiyeleri. Portekiz’de tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Albufeira’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018