OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İsrail

Çocuklarla İsrail Aile Tatili - Turistik Yerler ve Eğlence

  İsrail çocuklarla tatile çıkmak için oldukça rahat bir yer. Aileler için ideal olan otellerde yaşamanın yanı sıra, ülkede genç gezginler ve ebeveynleri için unutulmaz bir gezi yapabilecek bir çok eğlence var. Timsahlar, resifler, alpaka çiftliği ve deve çiftliği, buz kompleksi, köprüler ve mağaralar asma parkları, su parkları ve eğlence merkezleri, eğlenceli müzeler ve antik kaleler, turistlerin çocuklarıyla geçirdikleri zamanlarını büyüleyici ve avantajlı bir şekilde geçirmelerini sağlar.
  İsrail zengin bir tarihe sahip bir Orta Doğu ülkesidir. Akdeniz ve Kızıl Denizler tarafından yıkanan bölgenin yarısı çöldür, diğeri ise çeşitli doğal …
Devamını oku
Tel Aviv Luna Park, her yaştan çocuğa turistik mekanlardan faydalanma fırsatı sunuyor: atlı karıncalardan arabaların ve tekerlekli arabaların yarışlarına. Dönme dolabın en üst noktasından, şehrin çarpıcı bir manzarasını görebilirsiniz. “Meimadyon” su parkında, küçük ziyaretçiler için küçük havuzlar ve oyun alanı bulunmaktadır. Yapay öküzlü havuzlar gibi daha büyük çocuklar. Sanat Müzesi’nde oyunlar ve yaratıcı ustalık sınıfları ile aile etkinlikleri düzenlenmektedir. Askeri teçhizatla ilgilenen çocuklar, tank, topçu silahı, askeri teçhizat ve silah sergisi ile İsrail Savunma Kuvvetleri Tarih Müzesini ziyaret etmelidir. Azrieli Center’daki meydanda, ilkbaharın başından sonbahar ortasına kadar “iJump Tel Aviv” trambolin merkezini bulacaksınız.
Ramat Gan Safari Parkı’ndaki hayvanları doğal ortamlarında izleyebilirsiniz. Ayrıca, aslanlar, gergedanlar, su aygırı, zebralar ve devekuşları gibi vahşi hayvanları görebileceğiniz Savannah üzerinden araba veya tren turları da yapabilirsiniz. Rishon LeZion’daki “Hai-Kef” hayvanat bahçesinde kaplanlar, timsahlar, flamingolar ve yem evcil hayvanlarını tanıyabilirsiniz. Tel Aviv’den Netanya’ya giden yol üzerinde bulunan “Shefayim” su parkında çok çeşitli yüzme havuzları ve su aktiviteleri vardır: yumuşak çoklu slaytlar, baş döndürücü inişler, çeşmeler ve oyun alanları. Holon şehrinde, peri masalı yaratıklarla buluşan, zaman makinesi tarafından dolaşan, “Enchanted Forest” üzerinden yürüyen çocukların yanı sıra çok sayıda bilişsel deney çocuğun beklediği interaktif bir Çocuk Müzesi bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  İsrail misafirlerine rekreasyon için eşsiz fırsatlar sunuyor. Burada, hem sessiz eğlence hem de aktif turistlerin sevdikleri, zevklerinin tadını çıkarabiliyor. …
Devamını oku
Rehovot’ta, tüm ailenin bir paten simülatörünü deneyimleyebileceği, taştan yapılmış bir ksilofon oynayabileceği, aynaları kullanarak ateş alabildiği, dalgaların oluşumunu izlediği ve ayın yüzeyinde dolaştığı Charles Clore Garden of Science’ı ziyaret etmeye değer. Ein Gedi’nin korunan vahasında, geniş bir flora koleksiyonu, pitoresk bir akarsu ve antik bir tapınağın kalıntılarına sahip bir botanik bahçesi bulacaksınız. Hayfa’daki “Mada Tech” Bilim Müzesi, her genç ziyaretçiye bir fizikçi gibi hissetme fırsatı veriyor. Su bölgesinde bir su değirmeni çalıştırabilir ve “Arşimed Avlusu” nda dünyayı “çevirmeye” çalışın. Castra Kültür Merkezi Kuklaları Müzesi’nde, çocuklar bir tiyatro biçiminde Yahudi ulusunun tarihi geçmişi hakkında ilginç bir hikaye dinleyebilir ve eski kostümleri görebilirler.
The Golden Gate of the Temple Mount Mobil eğlencenin hayranları, bir tırmanma duvarı, bir ip kasabası, bir seksenli tramvay, bir paintball sahası, rampalar ve açık hava trambolinlerinin bulunduğu “X-Park” ı ziyaret etmekten hoşlanacak. Hayfa Hayvanat Bahçesi, inanılmaz bir kaplan-albinoya ev sahipliği yapmaktadır. Orada da midilli, llamas, tavşanı evcilleştirebilir ve lemurlu bir aviaryeri ziyaret edebilirsiniz. Beit She’an yakınlarındaki Sahne Parkı’nda, bir arkeoloji müzesi ve nadir hayvanlarla dolu bir mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Hamat-Gader emu’nun turizm merkezinde, rakunlar, fundalıklar, babunlar doğal çevrede bulunmaktadır. Yerel timsah çiftliğinde, sürüngenlerle rezervuarlara bakmak için halat köprüleri kullanabilirsiniz. Kinneret Gölü’nden çok uzak olmayan, çocukların pelikanlar, balıkçılar ve hatta şahinler ile buluşabileceği kuş “Hula” nın bir rezervidir.
  İsrail’i bir tatil beldesi olarak seçerken, ülkedeki konaklamanızın ayrıntılarını düzgün bir şekilde incelemeye değer. Gezi için kapsamlı hazırlık, …
Devamını oku
Eilat şehrinin “Sualtı Gözlemevi” nde Kızıl Deniz hayvanlarını izleyebilirsiniz: Köpekbalıkları, ışınları, müren yılanı ve kaplumbağalar. Kompleksin topraklarında, doğa ile ilgili filmlerin gösterildiği bir 4D sinema var. Dolphin resifinde ziyaretçiler, zaman zaman kendilerini okşayan sevimli yunusları görme fırsatına sahip olacaklar. Çocuklar “Kings City” eğlence parkında geçmişe girebilir: Eski Mısır firavunu ile tanışıp, “Kral Süleyman Şelalesi” nde yüzerek, Eski Ahit mağaralarından bir çıkış yolu bulabilir, “Hayallerin Dengesi” ni ziyaret edebilirsiniz. , aynalı duvarlara sahip bir labirent geçirin ve koridorda kıvrımlı zeminler ve tavanlarla bir salıncak üzerinde gezinin.
Above Tel-Aviv (and Ramat-Gan) Buz Sarayı “Buz Alanı”, yılın herhangi bir zamanında kaymanızı sağlar. Sarayın sınırları içinde buz heykelleri, buz kaydırağı ve buz barı sergileri vardır. Bedevileri bir deve çiftliğinde beklemektedir. Mitzpe Ramon’daki alpaka çiftliğinde güzel llamas ve alpakalarla sohbet edebilir ve at sırtında binebilirsiniz. “Negev” hayvanat bahçesi, hayvanların doldurulmuş hayvanlarının ve iskeletlerinin ilginç bir koleksiyonuna sahiptir. Hayvanat bahçesinin içinde, girişte satın alınan lezzetlere karşı tedavi edilebilecek yüzlerce tür hayvan, kuş ve sürüngen yaşamaktadır. Yaşayan köşede çocuklar evcil tavşanlarını, hamsterlerini ve diğer evcil hayvanlarını ellerinde tutabilirler.
İsrail rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

İsrail’in Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Referans Bilgiler
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
İsrail hayvanat bahçeleri ve bahçeler
♥   Hayvanat Bahçesi 'Carmel Hai-Bar Nature Reserve' Haifa. Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Children s Zoo' Sa’ad. Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Educational Zoo of the Haifa Biological Institute' Haifa. Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Hai Kef' Rishon LeZion. Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Hai Park' Kiryat Motzkin. Haritada   Fotoğraflar
Tüm su parklarının haritası
İsrail su parkları
♥   Su Parkı 'Luna Gal' Tiberias. Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Meymadion' Tel Aviv. Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Nachshonit Park' Kibbutz Nachshonim. Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Shefayim Water Park' Kibbutz Shefayim. Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Yamit 2000 Spark Water Park' Holon. Haritada   Fotoğraflar
Tüm lunaparkların haritası
İsrail lunaparkları
♥   Lunaparkı 'Ashkeluna' Ashkelon. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Gai Beach' Tiberias. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Hafetz Haim' Hafetz Haim. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Kings City' Eilat. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Luna Gal' Ramot. Haritada   Fotoğraflar
Tüm akvaryumların haritası
İsrail akvaryumları
♥   Akvaryumu 'Coral World Underwater Observatory' . Haritada   Fotoğraflar
Ülke haritaları İsrail haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Şehirler haritası İsrail şehir haritası
Bölgelerin haritası İsrail’de bölgelerin haritası
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası İsrail gezi haritası

Fotoğrafçıların Gözünden İsrail

Çocuklar için İsrail’in En İyi Şehirleri

Kudüs
Açık havada dinlenmek isteyenler, kesinlikle Gan Sacher Park'ı sevecekler. Çok güzel ve donanımlı. Parkta yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için birçok ağaç ve patika var. Bu park, Kudüs'teki barbekü noktalarının bulunduğu ve aktif oyunlar için birçok geniş oluktan biri. Kurucusu adını taşıyan bu pitoresk park, sadece turistler için değil, aynı zamanda bölge halkı arasında da çok popüler. Okul çağındaki çocukları olan aileler için mükemmel eğlence, Matzok parkını gezmek olacaktır. Bu parkta, … Devamını Oku

Çocuklarla Aile Gezisi için İsrail Şehir Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018