OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İsrail

İsrail Haritaları


Büyük haritası İsrail
İsrail haritasının gerçek boyutları 1760 X 2560 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 400352. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: İsrail.
Detaylı haritası İsrail
İsrail haritasının gerçek boyutları 1516 X 1942 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 762635. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: İsrail.

İsrail Şehir ve Bölge Haritası

İsrail’in Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

İsrail’in Benzersiz Yerleri

Caesarea Tiyatrosu

Serimizden “Hala Kullanılan Antik Amfitiyatrolar ve Arenalar”
  İsrail'de, Caesarea şehrinde bir amfitiyatro bulunmaktadır. Antik kentin tarihi basit değildir. Yüzlerce yıldır defalarca fatihler tarafından yok edilmiştir. Deniz kenti kurtarmadı. Bölgesinin bir kısmı tamamen sular altına alındı. Birkaç önemli tarihi olayın ana tanıklığı, arkeologların geçen yüzyılın 20'sinde keşfetmeyi başaran eski bir Roma amfi tiyatrosuydu.

Arkeolojik çalışmalar tamamlandıktan ve tam bir rekonstrüksiyon yapıldıktan sonra amfitiyatro yeniden kullanılmıştır. Bugün burada performanslar ve müzik konserlerinin yanı sıra diğer önemli halk etkinlikleri düzenlenmektedir. Amfitiyatro göreceli olarak küçüktür ve yalnızca 4000 seyirciyi ağırlayabilir. Fakat bu gerçek, tarihî önemini büyük ölçüde azaltmaz. Arkeolojik kazılar sırasında birçok önemli eser bulundu. En önemlilerinden … Tümünü Oku

Salt cave Kolonel

Serimizden “Dünyadaki Fantastik ve Renkli Mağaralar”
  İsrail'de, Ölüdeniz'in güney kıyısında bulunan başka bir doğal mucize. İşte dünyadaki tek tuz dağ, Albay ve aynı adı taşıyan, sadece araştırmacıları değil sıradan turistleri de içine alan bir mağara. Mağara inanılmaz güzel. Sadece fenerin kirişleri duvarlarına dokunduğunda, değerli taşların saçılması gibi parıldıyor. Tuz mağaranın yapısı oldukça karmaşıktır, her sarp dönüşün arkasında inanılmaz sürprizler konuklarını beklemektedir.

Kar beyazı sarkıtlardan, karla kaplı galerilerden, şaşırtıcı kristallerden ve kar-beyaz duvarlardan oluşan en güzel iplikler, büyük tuz kristalleri saçılmıştı. Bütün bunlar muhteşem görünüyor ve mağarayı aydınlatmaya çalışıldığında şaşırtıcı bir şekilde dönüşüme uğramaktadır. Yıl boyunca mağara yaklaşık +25 derece santigrat … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler İsrail
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Şehirler haritası İsrail şehir haritası
Bölgelerin haritası İsrail’de bölgelerin haritası
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası İsrail gezi haritası

Fotoğraflarla İsrail’in Aurası

İsrail Gelenekleri

Kudüs
  Kudüs, belirli bir yaşam ritmi ile karakterize edilen bir şehirdir. Yabancı turistler garip ve sıradışı olduğunu düşünebilirler, ancak yerel kültürü hissetmeyi başaran ziyaretçiler unutulmaz bir uyum ve mutluluk duygusuyla hayrete düşüreceklerdir. Pek çok yerel yasa, Avrupa ülkelerinden insanların alışkın olduklarından farklı. Örneğin, özel bir takvim, ulusal kültürün ayırt edici özelliklerinden biridir. Kudüs'teki geleneksel Gregoryen takvim aylarının aksine, ay döngüsünün başlamasıyla … Devamını Oku

İsrail Şehir Rehberleri Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018