OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kobe

Kobe’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Kobe, aktif ve ilginç bir tatil için pek çok yere sahiptir. Sıcak mevsimlerde, 200’den fazla bitki türünün yetişdiği şehirdeki en güzel park olan Takenaka’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. İlkbaharda binlerce çiçek ve süs bitkisi ile dekore edilmiştir. Burada, yayılan ağaçları ve peyzaj kompozisyonlarını hayranlıkla izleyerek özel yollar boyunca saatlerce yürüyebilirsiniz. Bunun dışında, parkta ünlü restoranlardan birini ve popüler turistik yerlerden biri olan bir teleferik bulacaksınız. Yaz aylarında, Takenaka Park sık sık ücretsiz olarak katılabilecek sergilere ve temalı festivallere ev sahipliği yapıyor.
  Kobe’nin birkaç düzine alışveriş merkezi vardır ve Kobe Harborland umie en çok ziyaret edilenler arasındadır. Liman alanının yakınında bulunmakta ve özgün bir tasarımla öne çıkmaktadır. Burada yeni moda … Açık
Arima Onsen’de kaplıcaları gezmek, unutulmaz bir macera olacağından emin olabilirsiniz. Bu sıcak suların ilk sözleri 8. yüzyıla kadar uzanıyor. Şimdi, kaynaklarda birinci sınıf bir termal merkez bulunuyor. Güzel yüzme havuzları ve şifalı suya sahip su banyolarının yanı sıra ziyaretçilere rahat dinlenme alanları da sağlanmaktadır. Bir zamanlar eşsiz bir rekreasyon kompleksi sadece üst düzey yetkililere açıktı ve şimdi kesinlikle herkes hizmetlerini kullanabilir. Arima Onsen, yerel aileler arasında favori yerlerden biri haline geldi. Ana hazinesi ’altın’ kaplıcadır. Suyu, zengin bir turuncu renk tonuna sahip olduğu için demir ile doyurulur.
Çok ilginç bir cazibe merkezi olan Rokko Teleferiği, yerel doğal güzelliği tam anlamıyla hayran bırakmanızı sağlayacak bir gezi. Başlangıç istasyonu Rokko Dağı’nın eteklerinde yer almaktadır. Birkaç dakika içinde, teleferik yolcuları dağın tepesine kaldırıyor. 20. yüzyılın başlarında inşa edilen teleferik uzunluğu 1,7 km’dir. Dağın tepesinde pek çok yürüyüş yolu ve muhteşem görüntüleme platformları ile güzel bir park var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kobe antik bir liman kenti, uluslararası bir ticaret merkezi ve büyük bir sanayi bölgesidir. Günümüzde bu kentin topraklarında kimya ve askeri sanayiler gibi alanlarda faaliyet gösteren birçok fabrika çalışmaktadır. … Açık
Şehrin birkaç harika hayvanat bahçesi var ve Kobe Hayvan Krallığı en orijinalleri arasında. Hayvanlar için yaratılan mahfazalar mümkün olduğunca açıktır ve ziyaretçilerin tüm görkemleriyle onlara hayran olmalarını sağlar. Bazı hayvanların beslenmesine izin verilir. Burada hayvanat bahçesinde harika bir fotoğraf çekimi seansı düzenleyebilirsiniz. Buradaki en genç ziyaretçiler için, evcil hayvanların okşadığı ve çalınabileceği özel bir mahfaza.
kobe Daha az ilgi çekici olan, ana sakinleri dost pandalar olan Kobe Oji Hayvanat Bahçesi. Burada dünyanın her yerinden getirilen hayvanları görebilirsiniz. Bu hayvanat bahçesi oldukça eskidir, bu yüzden toprakları büyük güçlü ağaçlarla süslenmiştir. Sıcak mevsimde, bütün gününü geçirebileceğiniz popüler bir tatil yeridir.
  Kobe, birinci sınıf eğlence merkezleri ve pitoresk parkları ile ünlüdür, bu yüzden pitoresk kent, çocuklu turistler tarafından sık sık eğlence için seçilmiştir. Machikado Eğlence Parkı Mozaik Bahçesi, en büyük ve … Açık
İlkbahar ve yaz aylarında, uzun yürüyüşlerin hayranları, muhteşem Nunobiki Şelalelerine hayran kalma şansına sahip olacaklar. Çok güzel bir dağlık alanda bulunurlar, görülmesi gereken birçok yürüyüş yolunun görülmesi gereken noktalardır. Şelalelere giderken asırlık ağaçları ve nadir bitkileri görebilirsiniz. Etek alanı ayrıca nadir kuş ve hayvanlara da ev sahipliği yapar. Nunobiki Şelalesi ilkbaharda maksimum güçlerine ulaşır.
İlkbaharda Kobe’de tatil yapan gezginler, Japonya’nın en güzellerinden biri olarak kabul edilen Michi-no-eki Kobe Meyve Çiçek Parkı Osawa’yı ziyaret etmelidir. İlkbaharda park, bölgesinde yetişen binlerce kokulu çiçek ve meyve ile bezenmiştir. Pitoresk eski parkın kendisi büyük bir açık hava eğlence merkezidir. Burada bir dönme dolap, çeşitli ilginç tarihi yerler, misafirperver restoranlar ve kafeler bulacaksınız. Parkta, farklı yaşlardaki çocuklar için oyun alanları, orijinal gezintiler ve piknik alanlı dinlenme alanları bulunmaktadır.
  Kobe, dünyaca ünlü incelik - doğranmış sığır eti doğduğu yerdir. Bu tür et dünyada en pahalı olanıdır ve sadece burada deneyebilirsiniz. Analogları dünyanın birçok ülkesinde bulunmasına rağmen, bu eti … Açık
Akşamları, kente gelen ziyaretçiler, çok sayıda bar ve klübünden birini kontrol edebilirler. Çok popüler bir kulüp Laguna, çoğunlukla turistler tarafından ziyaret edildi. Burada çeşitli tarzlarda modern müzik dinleyebilir, özel kokteyllerin tadını çıkarabilir, ayrıca ilginç eğlence programlarına katılabilirsiniz.
Main Malt bar zengin bir yemek seçkisi ve ilginç aktivitelerle misafirlerini memnun eden gerçekten atmosferik bir mekandır. Bar, yerel halk arasında haklı olarak popülerdir, bu nedenle tipik yerel atmosferi yaşamak isteyenler, diğerlerinden daha fazla ziyaret etmekle ilgilenebilirler. Bar her gün açıktır, ancak ziyaretçilerden asla mahrum kalmaz. Kobe’de, akşam eğlencesi için en popüler seçeneklerden biri olarak kalan karaoke kulüpleri de yaygındır.
Kobe - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kobe ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Kobe çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Prefectural Natural Park 'Ina gawa keikoku' , 31.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Hashikura' , 32.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Yata' , 33.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Chikuho' , 46.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Taki renzan' , 47.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Kobe yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Mosaic Garden' Chūō, 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kobe Portopialand' Chūō, 4.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kobe Fruit and Flower Park' , 18.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Hanshin Park' Kōshien, 18.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Universal Studios Japan' , 24.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Kobe çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Hirakata Park' Hirakata, Osaka, 45.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Kobe’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.02.2023

Göz Alıcı Kobe Fotoğraf Galerisi

Kobe haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kobe’nin Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Kobe’nin en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Kobe’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Kobe’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018