OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kobe Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Kobe antik bir liman kenti, uluslararası bir ticaret merkezi ve büyük bir sanayi bölgesidir. Günümüzde bu kentin topraklarında kimya ve askeri sanayiler gibi alanlarda faaliyet gösteren birçok fabrika çalışmaktadır. Birçok yönden Kobe, ülkenin genel refahı için büyük bir ip ödeyen önemli bir şehirdir. Şehir, 8. yüzyılın başında kuruldu. O zaman çok sayıda antik bina ve tarihi mekan tarafından dekore edilmiştir. 1995’teki feci deprem nedeniyle bu binaların büyük bir kısmı tahrip edildi. Kobe ekonomisi o dönemde büyük zarar gördü. Bu felakette 5 binden fazla insan öldü. Yerel halkın yardımıyla şehir basit bir harabe olarak yeniden inşa edildi ve şimdi bu trajik olayı neredeyse hiçbir şey hatırlatmıyor.
  1. Kobe’yi ziyaret etmek için en uygun dönem, burada her zaman çok sıcak ve güneşli olduğunda ilkbahar ve sonbahardır. Yaz aylarında, sık sık yağmur yağar ve güçlü bir rüzgar esiyor, bu da tatilinizi … Açık
Sanat Müzesi, Kobe’nin belli başlı turistik yerlerinden biridir. Müze, eski resim koleksiyonunun yanı sıra modern ustaların eserlerini de barındırıyor. Minotaur Türbesi hayatta kalmayı başarabilmiş birkaç antik manzaradan biridir. Bu görülmeye değer ilginç bir mimari kompleks. Kobe’nin en büyük bahçesine Sorakoen denir. Burada gölgeli vadilerde yürüyüş yapabilir ve muhteşem çeşmelerin tadını çıkarabilirsiniz. Suma Tapınağı parktan çok uzakta değil. Bu Kobe’nin en önemli dini yerlerinden biridir.
Alışveriş severler Yamato caddesini ziyaret etmeyi unutmamalıdır. Burada farklı temalara ve geleneksel Japon restoranlarına ayrılmış çok sayıda ticari pavyon bulacaksınız. Kentin ve kıyı şeridinin panoramasını liman kulesinin gözlem alanından görebilirsiniz. Her gün üç bin turist, limanı ve şehir merkezini görmenin harika manzarasını görmek için bu bölgeyi ziyaret ediyor. Kobe bir uluslararası görüşe daha ev sahipliği yapıyor - Akashi Kaikyo Köprüsü. Bu, Kobe’yi Awaji Adaları’na bağlayan dünyanın en büyük kolye köprüsüdür. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kobe’nin birkaç düzine alışveriş merkezi vardır ve Kobe Harborland umie en çok ziyaret edilenler arasındadır. Liman alanının yakınında bulunmakta ve özgün bir tasarımla öne çıkmaktadır. Burada yeni moda … Açık
  Kobe’nin yürüyüş için en ilginç bölgelerinden biri de liman. Hyperboloid Kulesi - Burada eşsiz bir mimari anıt bulunur. Özellikle turistler için 1968 yılında inşa edilmiştir. Bu güzel kulenin tepesinde bir gözlem güverte bulunur. Ziyaretçileri, 108 metrelik bir yükseklikten şehir panoramasına hayran kalabilirler. Her gün bu görüntüleme platformu yaklaşık 3.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir.
kobe Rocco Dağları doğa severler arasında çok popülerdir. Nispeten düşük, ama çok güzeller. 20. yüzyılın başında, ülkenin geri kalanı için yerlerin donatılması başladı. Eteklerinde, birçok güzel villa inşa edildi. Ayrıca, golf sahaları burada yer almaktadır. Eteklerinde, konukların her zaman memnuniyetle karşıladığı birkaç çiftlik vardır. Burada birçok ilginç yürüyüş yapabilir veya ata binebilirsiniz.
  Kobe, birinci sınıf eğlence merkezleri ve pitoresk parkları ile ünlüdür, bu yüzden pitoresk kent, çocuklu turistler tarafından sık sık eğlence için seçilmiştir. Machikado Eğlence Parkı Mozaik Bahçesi, en büyük ve … Açık
Kobe’de, çeşitli ilginç hediyelik eşya dükkanları ve ucuz Çin restoranları ile turistleri çeken renkli bir Chinatown var. Çin takviminin sembolleri olan 12 hayvan heykelini süsleyen şehirdeki en sıradışı parklardan biri burada bulunuyor.
Kentte ve çevresi üzerinde, ilginç gezilerin yapıldığı sake üretimi için ilginç fabrikalar var. Hamafukutsuru Ginjo Kobo fabrikası çok ilginç. Ziyaretçiler fabrikanın mağazalarında dolaşabilir, burada üretilen en iyi içecek çeşitlerini deneyebilir ve yerel bir mağazada sevdiklerinize hediye uğruna hediye alabilir.
  Kobe, dünyaca ünlü incelik - doğranmış sığır eti doğduğu yerdir. Bu tür et dünyada en pahalı olanıdır ve sadece burada deneyebilirsiniz. Analogları dünyanın birçok ülkesinde bulunmasına rağmen, bu eti … Açık
Tarihi yerlerin hayranları, Kitano Tenman-Jinja Tapınağı’nı ziyaret etmeye davetlidir. 19. yüzyılın sonlarında şehre taşındı. Bu tapınak 250 yıldan daha önce inşa edildi. Halen, kesinlikle herkesin katılabileceği ilginç festivaller ve dini bayramlar için kalıcı bir mekandır.
Kobe kuyumcu dükkanlarıyla ünlüdür. Kentte, dünyanın en iyi mücevherlerinden biri inci ile yapılır. Tatil sırasında yeni mücevher almayı beklemeyenler için Centre Tasaki Pearl Plaza’yı ziyaret etmeye değer. Birçok turist müze gibi ziyaret eder. Bu merkezde tanınmış üreticilerin şık ürünleri sunulmaktadır. Sergi merkezi, bir zamanlar soylular için yapılmış eşsiz antika süs eşyaları saklar. Sunulan ürünlerden bazıları satın alınabilir, ancak yalnızca en zengin yolcular bu parayı karşılayabilir.
Kobe - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kobe ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Kobe’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Harborland' Kobe, 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Sannomiya' Kobe, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kobe kaleleri
♥   Kalesi 'Akashi Castle' Akashi, 16.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Amagasaki Castle' Amagasaki, 23.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Itami Castle' Itami, 25.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kishiwada Castle' Kishiwada, 31.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Osaka Castle' Osaka, 32.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Kobe çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Prefectural Natural Park 'Ina gawa keikoku' , 31.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Hashikura' , 32.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Yata' , 33.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Chikuho' , 46.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Prefectural Natural Park 'Taki renzan' , 47.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kobe ve Çevresindeki Turistik Yerler

Osaka Board Oyun Parkı

From the series “En İyi 16 Sıradışı ve Özgün Park ve Bahçeler”
Böylece, park tamamen çevre dostu malzemelerden yapılmış, bu nedenle çocuklu aileler arasında çok popüler. Bu tema parkı da amaçlanan amacı için kullanılır. Yerliler, tahta oyunları oynamak ve pitoresk kanalların keyfini çıkarmak için buraya gelirler. … Devamını oku

Akashi Kaikyō Köprüsü

From the series “İnanılmaz ve Görkemli Köprü ve Viyadükler”
Köprünün ağırlığı 160.000 ton civarındadır. Maksimum güvenlik sağlamak için inanılmaz katı çelik sıkışması kullanıldı. Romantik ada sahip eşsiz köprü rüzgarın 80 m / s hızla dayanmasına ve 8.5 dereceye kadar büyüklüğünde bir depreme dayanabilir. Yukarıda bahsedilen özelliklerin hepsine rağmen, köprü çok hafif ve güzel görünüyor. Projenin gerçekleştirilmesi yaklaşık 5 milyar ABD doları tutarında. Şu anda köprü üzerinden yolculuk bir ücret karşılığı ve yaklaşık 20 dolara mal olmaktadır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Kobe’de araba kiralama

Reykjavik İki Önemli Espor Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

İkinci etkinlik, VALORANT Champions Tour (VCT) Masters Reykjavík, 24 Mayıs'ta MSI'ın bitiminden kısa bir süre sonra başlayacak. Tarihte ilk kez, ilk on Valorant takımı canlı bir uluslararası şampiyonada buluşacak. Takımlar, bu yıl içinde gerçekleşecek Valorant şampiyonalarına girme hakkı için mücadele edecek. Etkinliğin 30 Mayıs'ta bitmesi bekleniyor. Oku bunu

14.05.2021

Kobe Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kobe Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kobe, Japonya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kobe’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kobe’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018