OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ko Chang

Ko Chang Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Ko Chang White Sand Beach   1. Adada toplu taşıma yoktur, ancak her zaman taksiye binmek için bir seçenek vardır. Koh Chang’ın konukları ayrıca araba kiralayabilirler, ancak sadece adanın etrafında dolaşmayı planlayan kişiler için yararlı olacaktır.
2. Eğer tecrübeli gezginlerin düşüncelerini düşünüyorsanız, en çekici ve uygun fiyatlı yemek mekanları White Sand Beach’te yer almaktadır. Uygun fiyatlı deniz mahsulleri yemeklerini burada tadabilirsiniz.
3. Yabancı misafirler tüm Buda görüntülerinin yerlilere kutsal olduğunu ve ağır cezaların kutsal yerlerine verilmesini sağladığını dikkate almalıdır. Sadece dini ibadetlerini ziyaret etmek isteyenleri değil, aynı zamanda yerel sembollerle kıyafetlerini süslemeyi sevenler için de düşünmeye değer.
4. Yerliler çok samimi ve misafirperverdir; Kültür ve gelenekleriyle ilgilenenlerle konuşmaktan her zaman mutlu olurlar. Tartışılmaması gereken tek konu kraliyet ailesidir. Eleştirilmemeli ve tartışılmamalıdır.
5. Yerliler Kraliyet Ailesi’ne büyük saygı ve saygı gösterirler; tüm büyük ölçekli etkinliklere Kraliyet marşı eşlik ediyor. Konserin başlangıcından önce veya sinemada gerçekleştirileceğinden şüphe yoktur. İlahı dinlemelisin. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Hatıra eşyalarını seçmek, Buddha, fildişi ve antika figürlerinin ihracatının yasak olduğunu hatırlamaya değer. Lambalar harika hediyelik eşyalar olurdu; adanın hemen hemen tüm hediyelik eşya dükkanlarında satılıyorlar.
7. Herhangi bir pazarda satın alınan egzotik meyveler, yabancı ziyaretçiler için ciddi bir tehdittir. Meyvelerin mutlaka şişelenmiş su kullanılarak iyice yıkanması gerekir. İçme için musluk suyunun kullanılması da istenmeyen bir durumdur.
  Koh Chang ana cazibe, güzel şelaleler ve nadir bitkiler açısından zengin doğasıdır. Gezilerin ziyaret edilmesi gereken yer çok güzel bir tropikal bahçenin topraklarında bulunan Mayom Şelalesi’dir. Bu doğal cazibe, … Açık
8. Restoranda iyi servis için bir ipucu bırakmak gerekmektedir; Hesabın% 10-15’ini oluşturan miktar yeterli olacaktır. Benzer parasal ödüller spada bırakılabilir; Bir otelde bir hizmetçi için 1 dolar bırakmak uygundur. Tüm araçların sayaçlarla donatılmaması nedeniyle, taksi sürücüleri ile bir fiyat üzerinde anlaşma yapmak daha iyidir.
Ko Chang - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Ko Chang’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Dining Pod Restoranı

From the series “Dünyadaki En Egzotik Restoranlar”
Yapının şekli, üst kısmı açık olan ve küçük gölgelikle desteklenen hasır sepetlerini anımsatıyor, bu nedenle konuklar yemek sırasında çevrenin güzel manzarasının keyfini çıkarabilirler. Orijinal restoran, şık Hotel Soneva Kiri'nin altyapısına ait olup gurmeler arasında çok popüler. Restoranda en iyi aşçılar çalışıyor ve yemek kalitesi misafirleri kesinlikle hayal kırıklığına uğratılmadığı için Chefkoch'a iki Michelin yıldızlı verildi. … Devamını oku

Ko Chang ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Ko Chang’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

09.02.2023

Ko Chang Fotoğrafları

Ko Chang haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ko Chang Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Ko Chang Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Ko Chang’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018