OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Krabi Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Krabi, Hint Okyanusu kıyısındaki Malasia sınırına yakın bir yerde bulunan Güney Tayland’ın en güzel illerinden biridir. Bu Tayland’ın en genç turistik yer. Son yıllarda burada birinci sınıf hizmet sunan konforlu oteller ortaya çıkmıştır.
  Krabi, sahilde tatil yapmayı tercih edenler için çekici bir tesistir. Eğlenceli ve heyecan verici eğlence için ihtiyacınız olan her şey var: temiz beyaz kumsallar, tüplü dalış için güzel yerler, renkli gece hayatı ve … Açık
Krabi, harika kumsalların (cay ve kumlu plajları), Hint Okyanusu’nun kristal berraklığında ve ılık suyunun, suyun üstündeki görkemli kayaların, çeşitli cay’ların, uzun hindistancevizi avuçlarının, suyun taze esintisinin, dev deniz kaplumbağalarının, sayısız parlak tropikal balıkların eşsiz bir karışımıdır kıyıya yakın yerlerde görülebilir, ve elbette, gün batımı sırasında özellikle güzel olan güzel tropik doğa.
Ancak, doğa Krabi’de ilgi çekici yerlere katılabileceğiniz tek yer burası değil - Tiger Cave Tapınağı (meditasyon için bir tapınak), Wat Klong Thom Müzesi (burada kazı sırasında topraklarında bulunan eşyaları göreceksiniz) antik tapınak), Tham Chao Le (çok sayıda kaya çizimleri, sarkıtlar, dikitler içerir), Tham Phet (bu mağara duvarları güneş ışığındaki elmaslar gibi parlar), Sayısız mağara ve şelaleler içeren Khao Phanom Bencha Milli Parkı, Than Than Khorani Ulusal Parkı Kireçli kayaları ve sıcak yeraltı suları tarafından beslenen Zümrüt havuzu ile ünlü olan Park ve içinde 40-50 ° C’ye ulaşan suyun sıcaklığı olan kaskad Ron Khlong Thom şelalesi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yanınıza güneş kremi sürdüğünüzden emin olun. Plaja gitmek ya da sadece şapka olmadan yürümek tavsiye edilmez. Bulutlu havalarda bile şiddetli güneş yanığı almak olasıdır. 2. Parklar ve doğa rezervlerinde … Açık
  Phi Adası Phi Don, pitoresk yerlerde yürüyüş yapmaktan hoşlanan insanlar arasında büyük bir popülerliğe sahiptir. Başlıca ilgi çekici yerlerinden biri, üzerinde büyük bir maymun nüfusunun yaşadığı inanılmaz güzel bir sahil şeridi olan Monkey Beach. Dinlendirici bir tatil için, bu sahil sığması pek mümkün değildir. Maymunlar çok hünerli, bu yüzden tatilcilerin eşyalarını dikkatlice izlemesi gerekiyor. Turistler buraya sadece bu sevimli hayvanları tanımak için geliyorlar ve sahilin bu kısmı tüplü dalış severleri kendine çekiyor.
Ko Chiken Adası’nda yürürken muazzam doğal noktalar ve eşsiz doğal güzellikler görülebilir. Adı olağandışı bir formdan kaynaklanıyor. Adaya kuşbakışı bakarsanız, oturma tavuklarını andırıyor. Bu adada, hiçbir turist altyapısı yoktur. Küçük kumsallarda dinlenmeyi sevenler yanı sıra, her zaman bozulmamış bir ormanda dolaşmayı hayal edenler.
  Krabi ilinde, her aşamada kelimenin tam anlamıyla ilginç mağazalar bulunabilir. Ao Nang şehrinin şık kıyafetlerin hayranlarına yönelik birçok mağazası var. Örneğin, ünlü hazır giyim mağazası Andy The Tailor, çok … Açık
Krabi, şifalı kaplıcaları ile ünlüdür. Nattavari Bölgesi’ndeki benzersiz özelliklerini değerlendirmek mümkündür. Yüzme havuzları, spa odaları, masaj salonları ve küçük bir otel ile harika bir termal tesis. Kesinlikle herkes bu termal kompleksi ziyaret edebilir. Bunun için yerel bir otelin konuğu olmak gerekli değildir.
Krabi Adanın en sıradışı olanı Kabuk Mezarlığı olan şaşırtıcı rezervleriyle bilinir. Bu yerlerin başlıca cazibe merkezleri, 40 milyon yıldan daha önce oluşan büyük preslenmiş mermi levhalarıdır. Araştırmacılara göre, o zamanlar, mevcut adanın topraklarında yumuşakça tortularının gelişmesine izin veren bir bataklık alan vardı. Bazı plakaların kalınlığı 40 santimetreye kadar çıkabilir. Onların parçaları plaj boyunca bulunur. Eski kabukları olan yerliler, dükkanlarda satılan, rezervin tam üstünde çok güzel hatıra eşyaları üretiyorlar.
  Krabi Adası’ndaki aile tatilleri sadece plaj aktiviteleri ile sınırlı olmamalıdır. Eğlence merkezini, Poppy’s Minigolf ve Kebab Cafe’yi çocuklarla mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu tema parkı, ziyaretçiler … Açık
Adanın başkenti Krabi kasabasında, gezginler, küçüklerle çevrili dev bir yengeci betimleyen en sembolik anıtı görebilirler. Bu ulusal sembol çok ilginç. Ünlü Aesop’un “Yengeç ve annesi” kulesine ithaf edilmiştir.
Krabi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Krabi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Krabi çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Khao Phanom Bencha' , 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Phra Thaeo' , 61.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lam Pi - Had Thai Muang' , 82.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Klong Phanom' , 84.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lak-Lam Ru' , 86.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Krabi ve Çevresindeki Turistik Yerler

Phra Nang Plajı

From the series “Dünyanın En Romantik 15 Sahili”
Tayland'ın en romantik plajlarının birçoğu Thaiwand Duvar kayasıyla ünlüdür. Yaklaşık 150 metre yüksekliğe sahiptir ve her taraftan denizle yıkanır. Dik kaya, dünyanın dört bir yanından dağcı tutuyor. Phra-Nang plajının uzunluğu yaklaşık 500 metredir, bu nedenle kendi topraklarında dinlendirici bir tatil için bir yer bulmak zor olmayacaktır. Yakınlardaki West Raleigh plajında ​​tenha bir kıyı şeridine ulaşmanın en kolay yolu bir tekne kiralamaktır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Krabi’de araba kiralama

Malezya 2020 Turist Giriş Verilerini Paylaşıyor

Geçen yıl gelenlerde bu kadar şiddetli bir düşüş yaşayan tek ülke Malezya değil. Dünya Turizm Örgütü'nün (UNWTO) yayınladığı bilgiye göre 2020'de Asya ve Pasifik'teki gelişlerdeki düşüş% 84'e ulaştı. ASEAN ülkeleri de benzer bir sonuç aldı. Singapur'a gelişler Tayland'da% 85,7, Vietnam ve Endonezya'da% 83,2, sırasıyla% 78,7 ve% 75 azaldı. Oku bunu

23.06.2021

Krabi Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Krabi Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Krabi, Tayland Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Krabi’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Krabi’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018