OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Patong Plajı Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Patong plajı Phuket’in en popüler sahil beldesidir. Kıyıdaki bu muhteşem streç genellikle ’Küçük Pattaya’ olarak adlandırılır. Tatil inanılmaz pitoresk ve mükemmel bir altyapıya sahiptir. Milyonlarca gezgin için Patong plajı gece hayatının ’Asya başkenti’ olarak bilinir. Gece kulüpleri, barlar ve diskoların sayısı ve çeşitliliğinde birebir.
  Konuklar arasında ana eğlence hala bir plaj tatili. Ancak Patong Plajı’na birçok turist en popüler disko ve kabare ziyareti için geliyor. Harika gösterileri görebileceğiniz tam renkli kabinler, tesisin ana … Açık
En popüler gece hayatı mekanları ’Bangla Yolu’ sokağında yer almaktadır. Burada eğlenceli ve gürültülü bir atmosfer, hem öğleden sonra hem de gece geç saatlerde. Tesisin ana özelliği, tüm eğlence mekanları, restoranlar ve otellerin sahile yakın olması. Patong Beach, tatillerinin çoğunu plajda geçirmeyi tercih eden turistlere odaklanır.
Bununla birlikte, rekreasyonunuzu sadece plaj aktiviteleriyle desteklememelisiniz. Dünyaca ünlü gece kulüpleri ve diskolarına ek olarak, Patong Beach, orijinal eğlence kompleksleri, spor merkezleri ve su parklarının yeridir. Lüks bir spa veya sağlıklı yaşam merkezi bulmak kolaydır. Böylece, turistler bir plaj tatilini sağlıkları ile ilgilenmek için harika bir fırsata sahiptir. Canlı tesis, çok çeşitli turistlere odaklanmıştır. Böylece, genç ve aktif insanlar, hatta çocuklu gezginler bile burada rahat hissedecekler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  ’Patong Plajı’ 4,000 metreden daha büyük bir plaj alanıdır. Bazı plajlara sadece şartlı olarak bölmek mümkün. Plaj inanılmaz derecede güzel. Yumuşak beyaz kumla kaplıdır ve uyumlu bir dağ manzarası ile … Açık
Alışveriş yapmaktan hoşlananlar, sadece muhteşem eğlence merkezleriyle değil, aynı zamanda ilginç pazar tezgahlarıyla da ünlü olduğu için çekici plaj tesisinin keyfini çıkaracaklar. Yerel ticaretin temelini oluştururlar. Akşamları, plajlar muazzam renkli bir pazarda harika bir şekilde dönüştürülür. Sahildeki doğru yerliler cep telefonlarını hazırladı. Ürün seçimi burada çok büyük. Deri ürünler, rafine edilmiş plaj kıyafetleri ve el yapımı aksesuarlar, özellikle tesisin konukları arasında popülerdir. Kıyıdan ayrılmadan yakınlarınız için büyük hediyeler alabilir ya da doğal deriden dikiş siparişi verebilirsiniz. Yerel pazar pazarlık yapmak için emin olabilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir ürünün fiyatını önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olacaktır.
Patong Beach Tatil için fiyatlar tartışılmalıdır. Bütçe gezginler kesinlikle Patong Beach gibi olacak. Yüksek kaliteli bir tatil yapmayı tercih eden ve konaklama yerine para biriktirmeyen kişiler de bunu değerlendireceklerdir. Kıyıya daha yakın, daha pahalı eğlence mekanları, mağazalar ve oteller bulabilirsiniz. Eğer adanın içinde biraz delirirseniz, makul bir fiyata harika bir akşam yemeği sipariş edebileceğiniz çok sayıda ucuz ucuz otel ve restoran bulabilirsiniz. Patong Beach, konukların farklı seviyelerin geri kalanını düzenlemelerine olanak tanıyan eşsiz bir modern dünya tatil beldesidir.
  Küçük ölçekli belde üzerindeki otellerin sayısı çoğunlukla bastırıyor. 4 km’lik sahil şeridi boyunca 500’den fazla farklı seviyede otel bulunmaktadır. Plaja yakın bulunan otel kompleksleri özellikle … Açık
  Son yıllarda, birçok yüksek kaliteli otel Patong’da ortaya çıktı. Bütçe turistler için bile uygun uluslararası ünlü markalar ve küçük misafirhanelerin lüks oteller vardır. Toplamda, tatil alanında 600’den fazla otel vardır ve hepsi de plaja yürüme mesafesinde yer almaktadır. Patong Plajı’nın uzunluğu yaklaşık 4 kilometredir. Kuzeyde Kalim Plajı ile sınırları vardır. İkincisi de turistler ile çok popüler. Güneyde, tatil plajı, giriş kapısı olan rahat Özgürlük plajı ile sınırlıdır. Bu plaj lüks gezginler ve konfor hayranları ile çok popüler.
Patong Beach Patong, sorunsuz rahatlama ve spor eğlencesi için uygun evrensel bir plajdır. Bir su döngüsü yapmak, kano ve parasailing denemek ya da yerel dalış merkezlerini ziyaret etmek için harika bir yerdir. Kıyıdan uzak olmayan dalış için uygun birçok yer vardır. Bunlar, derin sularda yaşayan mercan kayalıklarına ve egzotik yaratıklara hayranlık duymak için harika yerlerdir.
  Konuklar arasında ana eğlence hala bir plaj tatili. Ancak Patong Plajı’na birçok turist en popüler disko ve kabare ziyareti için geliyor. Harika gösterileri görebileceğiniz tam renkli kabinler, tesisin ana … Açık
Spa terapilerinin hayranları, Patong’un onlar için sakladığı sürprizlerle de memnun olacak. Tesiste çok sayıda masaj ve spa salonu bulunmaktadır ve bunların birçoğu küçük balıklar tarafından yapılan ayak peelingi gibi çeşitli egzotik tedaviler sunmaktadır. Akşam saatlerinde Bangla Yolu, tesisin en hareketli caddesi haline geldi. Gece kulüplerinin, diskoların ve barların çoğunun yoğunlaştığı yer burası.
Patong beach, Pucket, Thailand Bazı eğlence merkezleri, tesisin sınırlarının çok ötesinde yaygın olarak biliniyor. Onlar düzenli olarak ünlü müzisyenlerin ve DJ’lerin performansları için mekânlar haline geliyorlar. En ünlü Tay kutusu arenaları da bu yolun yakınında yer almaktadır. Sıra dışı ve egzotik eğlencenin hayranları, bu dövüşleri ziyaret etmeyi ilginç bulacaktır. Tesisin alışveriş merkezlerinden de bahsetmek önemlidir. Jungle Ceylon en büyük ve en popüler olanıdır. Yüzlerce farklı mağazanın yanı sıra, bu alışveriş merkezi modern bir sinemaya, çok sayıda kafeye ve büyüleyici restorana sahiptir. Şehirde birçok pazar var, Malin Plaza ve Banzaan en ünlü ve en çok ziyaret edilenler.
Patong Plajı - rehber bölümleri 1 2 3 4

Patong Plajı ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Patong Plajı’nın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Patong Beach Road' Patong, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Patong Plajı çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Khao Phra Thaeo' , 18.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lam Pi - Had Thai Muang' , 63.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Phanom Bencha' , 78 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lak-Lam Ru' , 83.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Klong Phanom' , 101.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Patong Plajı ve Çevresindeki Turistik Yerler

Phra Nang Plajı

From the series “Dünyanın En Romantik 15 Sahili”
Tayland'ın en romantik plajlarının birçoğu Thaiwand Duvar kayasıyla ünlüdür. Yaklaşık 150 metre yüksekliğe sahiptir ve her taraftan denizle yıkanır. Dik kaya, dünyanın dört bir yanından dağcı tutuyor. Phra-Nang plajının uzunluğu yaklaşık 500 metredir, bu nedenle kendi topraklarında dinlendirici bir tatil için bir yer bulmak zor olmayacaktır. Yakınlardaki West Raleigh plajında ​​tenha bir kıyı şeridine ulaşmanın en kolay yolu bir tekne kiralamaktır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Patong Plajı’nda araba kiralama

Red Carnation İskoçya'daki İlk Otelini Açtı

Sadece sakinlere açık olacak olan “Explorers' Club' otantik İskoç deneyimleri sunuyor. 200'den fazla en iyi şarap şişesinin bulunduğu bir şarap duvarına ve başka bir duvarda en ünlü İskoç viskilerinden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Özenle seçilmiş bir menü, özel ikramlar, İskoçya'nın “sıvı altını” ile lezzetli kokteyller ve sonsuz klasikler içerir. Otel, gerçekten en iyi hizmeti sunmak için 2:1 personel oranına sahip olacaktır. Edinburgh'daki Red Carnation oteli, Nisan 2022'de kapılarını resmen açacak. Oku bunu

19.10.2021

Patong Plajı Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Patong Plajı Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Patong Plajı, Tayland Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Patong Plajı’nda 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Patong Plajı’ndan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018