OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ko Chang

Ko Chang’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Cookies Hotel by night   Koh Chang ana cazibe, güzel şelaleler ve nadir bitkiler açısından zengin doğasıdır. Gezilerin ziyaret edilmesi gereken yer çok güzel bir tropikal bahçenin topraklarında bulunan Mayom Şelalesi’dir. Bu doğal cazibe, tarihe ilgi duyanlara hitap edecek. Gerçek şudur: Şelalenin 19.-20. Yüzyılların başında Kral Rama V ve Rama VII tarafından ziyaret edilmiştir. Bu önemli olayların anısına taşlara güzel baskılar yapıldı.
  Pattaya’da Koh Chang’a yapılacak bir geziden daha harika olacak geziler yoktur. Bu pitoresk tropik ada asla gezginleri etkilemez; Koh Chang’daki tatiller kesinlikle su sporları hayranlarına ve yağmur … Açık
Daha az ünlü olmayan Klong Plu şelalesidir. Popüler Khlong Prao Plajı’na yürüme mesafesindedir. Şelale yaklaşık 20 metre yüksekliğindedir ve buralara giden yol çok doğal yerlerden geçmektedir. Adanın güney kesiminde pitoresk Khiri Phet şelalesi bulunmaktadır. Yüksekliğinin nispeten küçük olmasına ve yaklaşık 5 metreye sahip olmasına rağmen, şelalenin ana rakipleri güzellikte değil.
Salak Peth Körfezi yakınında Klong Nueng adında çok güzel bir şelale var. Bu yürüyüş hayranları arasında favori bir tatil beldesi haline gelen çok güzel ve geniş orman ile çevrilidir. Eşsiz doğal güzelliklere ek olarak, ada pitoresk balıkçılar köylerinden dolayı bilinir. Bang Bao köyü aralarında en çekici olarak kabul edilir. Orada yerel balıkçıların muhteşem evlerini görebilirsiniz; Onlar su üzerinde büyük ahşap kazıklar üzerine inşa edilmiştir. Bunlar adanın kültür ve geleneklerini tamamen yansıtan gerçek mimari yapılardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bu pitoresk adanın başlıca özelliklerinden biri zengin bir restoran seçkisidir. Büyüleyici açık hava kafeleri, klasik pizzacılar ve ulusal mutfak restoranları arasında uygun bir yer seçmek zor olmayacaktır. Kıyı deniz … Açık
Adada dini bir tapınak da var; Chao Po Koh Chang uzun yıllar yerel balıkçılar tarafından tapılmıştır. Yerli halk, onları zorlu hava koşullarından koruduğuna ve iş dünyasında iyi şanslar sağladığına inanır. İlgilenenler güzel tapınağa bakabilir. Önemli tarihi dönüm noktası, 1921’den kalma olayların şerefine kurulan Boriwaen Yutthanavee deniz anıtıdır. Anıt, Salak Peth Körfezi’nin yakınında yer alır ve Fransız sömürgecileriyle yapılan bir savaş sırasında ölen denizcilere adanmıştır. 17 Ocak 1921’de, Thonburi botu, dalgıçlar arasındaki en popüler cazibe merkezlerinden biri olan Tayland Körfezi kıyısından battı.
Ko Chang - rehber bölümleri 1 2 3 4 5
OrangeSmile araç kiralama Ko Chang’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Ko Chang’ın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Ko Chang’ın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ko Chang Komşularında Kültürel Geziler

Ko Chang Kültür Rehberi. Ko Chang’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Ko Chang’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018