OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Phi Phi Adaları Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Phi Phi Adaları, zengin sualtı dünyası nedeniyle popülerliklerini uzun süre kazandı, bu yüzden her dalgıç için biliniyorlar. Ancak, güzel kumsallardan ve koylardan ayrı olarak, gerisini çeşitlendirmeye ve daha da yoğunlaştırmaya yardımcı olacak birçok doğal ve tarihi mekan var.
  Tek ada takımadası adası Phi Phi Don’dur. Burada çok sayıda popüler yemek mekanı var. Plajlardaki birçok restoran ve kafe öncelikle turistlere odaklanıyor. En popüler kafelerden biri Anna’dır; Klasik Avrupa … Açık
Phi Phi Don adlı en büyük ada adasında bulunan Marine Ulusal Parkı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Parktan uzak olmayan bir tatil köyü ve birkaç bozulmamış plaj var. Gözlerden uzak bir rahatlamanın hayranları, pitoresk koylardan birine gidebilir veya kuşların tadını çıkararak ormana doğru yürüyebilirler. Phi Phi Don’un ana sembolleri iki dağdır; cazibe yerel adı ’Phi Phi’nin ikizleri’ olarak tercüme edilebilir.
Adanın güney kısmında birkaç kayalar ve yemyeşil tropikal ormanlar vardır. Kayalardan biri, palmiye adasının harika bir görüntüsünü sunan bir gözlem güvertesi ile donatılmıştır. Küçük ıssız bir ada olan Phi Phi Le, her dalgıç için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Adada sadece güzelliğiyle değil, aynı zamanda eşsiz akustiğiyle de farklılık gösteren bazı güzel mağaralar vardır. Sualtı yürüyüşlerinden sonra, zamanınızı yerel plajlardan birine ayırabilir veya bir tekne kiralayabilir ve çevreyi keşfedebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Phi Phi Island, tatillerini kutsal güzel plajlar, tropikal yeşillikler ve sıcak güneş ile ilişkilendiren gezginler için ideal bir yerdir. Takımadalar altı güzel adadan oluşur, ancak sadece Phi Phi Don yerleşmiştir. Kalan … Açık
Başka bir parlak doğal cazibe, Phang Nga Koyu’dur. Binlerce yıldır kurulan ve yüzyıllardır deniz suyuyla öğütülmüş olan eşsiz kireç taşını görmek için turistler buraya geliyor. Çok sayıda doğal cazibe merkezine ek olarak, adalar birçok eğlence mekanına sahiptir; sayıları her yıl hızla artmaktadır. Tüm plajlarda renkli çubuklar ve diskolar bulunabilir. Spor taraftarları Tay boksu severdi. Spor merkezleri her adada temsil edilir ve yarışmalar neredeyse her gün yapılır.
Yaklaşık on beş lüks otel, ayrıca sahil üzerinde rahat bungalovlar bulunmaktadır. Plaj tatilleri ve spa bakımları hayranları tarafından takdir edilecek olan Phi Phi Island Cabana ve Phi-Phi Island Village, konaklama seçenekleri arasında dikkate değer. Kalmak için en uygun zaman, Kasım’dan Nisan’a kadar olan dönemdir.
Phi Phi Adaları - rehber bölümleri 1 2 3 4

Phi Phi Adaları ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Phi Phi Adaları çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Khao Phra Thaeo' , 57.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Phanom Bencha' , 57.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lam Pi - Had Thai Muang' , 97 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lak-Lam Ru' , 108.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Pu - Khao Ya' , 109.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Phi Phi Adaları ve Çevresindeki Turistik Yerler

Phra Nang Plajı

From the series “Dünyanın En Romantik 15 Sahili”
Tayland'ın en romantik plajlarının birçoğu Thaiwand Duvar kayasıyla ünlüdür. Yaklaşık 150 metre yüksekliğe sahiptir ve her taraftan denizle yıkanır. Dik kaya, dünyanın dört bir yanından dağcı tutuyor. Phra-Nang plajının uzunluğu yaklaşık 500 metredir, bu nedenle kendi topraklarında dinlendirici bir tatil için bir yer bulmak zor olmayacaktır. Yakınlardaki West Raleigh plajında ​​tenha bir kıyı şeridine ulaşmanın en kolay yolu bir tekne kiralamaktır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Phi Phi’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

28.05.2024

Phi Phi Adaları Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Phi Phi Adaları Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Phi Phi Adaları, Tayland Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Phi Phi’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Phi Phi’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018