OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Georgetown

Georgetown Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Georgetown Steel Mill and Paper Mill   1. Seyahat edenler, yalnızca şehrin uzak mahallelerine yürüyüş yapmamalıdır. Halka açık yerlerde kalırken temel önlemleri unutmamak da önemlidir. Popüler bölgelerde yan kesiciler ve dolandırıcılarla karşılaşabilirsiniz.
2. Alışveriş merkezleri, süpermarketler, büyük restoranlar ve benzin istasyonları kredi kartı ödemelerini kabul eder, bu nedenle turistlerin yanlarında büyük miktarda nakit para almaları gerekmez. Ancak, bütçe restoranlarını ziyaret etmeyi ve açık hava pazarlarında alışveriş yapmayı planlıyorlarsa turistlerin nakit paraya ihtiyacı olacak.
3. Müzelerin ve diğer kültürel mekanların çoğu sabah saat 8’de açıktır ve akşam saat 4 veya 17: 00’a kadar çalışırlar. Yerel müzeleri bağımsız olarak ziyaret etmeye karar veren turistler, ilgilendikleri müze ve galerilerin çalışma saatlerini kontrol etmek için daha iyidir.
4. Farklı oteller 110V ile 240V arasında değişen farklı hat voltajlarına sahip olabilirler. Duvar prizleri de farklı olabilir, bu yüzden seyahate çıkmadan önce bu bilgileri önceden bulmak daha iyidir. Bu, tatilcilerin ihtiyaç duyabilecekleri bağlayıcılar ve adaptörler üzerinde stok kazanmalarına yardımcı olacaktır.
5. Restoranlarda ipucu bırakmanız önerilir. Toplamın% 5 - 10’u kadar bir ipucu yeterlidir. Bazı yemek mekanlarında servis ücretine faturada dahil olabilir. Bir taksi şoförüne ödeme yaparken,% 5 bahşiş eklemeyi ya da rahatça bir bahşiş bırakarak toplamı tamamlamayı unutmayın. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Savvy turistleri yerel bütçeli restoran ve kafeleri çok çekici bulacaklar. Yüksek kaliteli yiyecek sundukları için onlardan korkmanıza gerek yok. Yemek yemek için bir yer seçerken hata yapmamak için, yerlilere göz kulak olmak daha iyidir. Popüler yemek mekanları her zaman misafir dolu.
7. Konaklamada tasarruf etmek isteyen turistler sayısız özel otel ve pansiyondan memnun kalacaklardır. Kural olarak, bir gecede 20 dolardan fazla bir ücret almazlar, ancak güler yüzlü personele sahiptir ve genellikle çok çeşitli hizmetler sunarlar.
  Georgetown’da, ucuz yerel üretim dokusu sunan oldukça cazip mağazalar var. Bu mağazaların çoğu Teluk Bahang Caddesi’nde ziyaret edilebilir. Muhteşem batik kumaş ve kıyafetlerini uygun fiyatlarla satıyorlar. … Açık
8. En iyi döviz kuru teklif eden bankalarda para takası yapmak daha iyidir. Bankalar genellikle 08: 00-18: 00 saatleri arasında başlayan hafta içi çalışır ve öğleden sonra kısa bir öğle yemeği molası için kapanabilir.
9. Turistlerin sadece büyük alışveriş merkezlerinde mücevher ve diğer pahalı eşyaları almaları önerilir. Piyasalarda, deneyimsiz turistler ucuz bir sahte mal için çok para ödeyebilir.
Georgetown - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Georgetown ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Georgetown’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Geçtiğimiz yaz Temmuz ayında yaklaşık 80.000 Bisiklet Günü Kartı satıldı ve 2019'a kıyasla% 45'lik bir artışa ulaştı. 2021'de Bern'den Brig'e ve Zürih'ten Chur'a gibi popüler rotalara 15.000 bisiklet daha getirildi. 2021'deki güçlü talep, hala oldukça düşük olan arzdan daha yüksek. Dahası, bisikletle seyahat, İsviçre'yi keşfetmenin sürdürülebilir ve çevre dostu bir yoludur ve bu gerçek, Swizz Ulaşım ve Çevre Derneği'ni Pro Velo ile bir araya getirdi. Oku bunu

08.05.2021

Georgetown Fotoğrafları

Georgetown haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Georgetown Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Georgetown Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Georgetown’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018