OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Georgetown

Georgetown’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

  Eşsiz dini yerler Georgetown’un ana gururu olmaya devam ediyor. Muhteşem tapınaklar ve ilginç binalar, ziyaretçileri ihtişamı ve güzelliği ile şaşırtmaktan asla vazgeçmezler. Her yıl binlerce gezgin bu muhteşem ilgi çekici yerlere âşık olur. Adaların tarihi ve ilginç gezilerden hoşlanan gezginler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes Cayman Adaları Ulusal Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelidir. Eski Eski Mahkemeler Binası - simgesel yapı olan çekici bir tarihi binada açıktır. Müze, geniş bir sikke ve arkeolojik bulgular, tarihi belgeler ve çeşitli etnografik sergiler de dahil olmak üzere dört binden fazla esere sahiptir.
  Her türlü su bazlı eğlence Georgetown’da inanılmaz derecede popüler. Tatilciler her zaman bölgeyi yeni bir açıdan görecekleri veya balık avının tadını çıkarabilecekleri Karayip Denizi’nde gemi gezileri … Açık
Georgetown, çok yönlü Karayip kültürünü tanımak ve renkli festivallere katılmak isteyen herkes için harika bir yer. Örneğin, Cayman Caz Festivali, yerli halkın ve turistlerin eşit derecede hayran olduğu en popüler etkinliklerden biri olmaya devam ediyor. Bu etkinlik Kasım ayının sonunda veya Aralık ayının başında yapılır. Festivaller sırasında ziyaretçiler hem yerel grupların hem de uluslararası yıldızların performanslarını görebilirler. Etkinlik geleneksel olarak Seven Mile Plajı’nda gerçekleşiyor. Müziğin tadını çıkarmak için daha iyi bir yer bulmak neredeyse imkansız gibi geliyor. Konuklar çeşitli konserlere, plaj partilerine ve heyecan verici partilerden sonra katılabilirler. Huzur ve eğlence atmosferi festival boyunca bu bölgeden asla çıkmaz.
Cayman Karnavalı Batabano, bölgedeki en büyük etkinliklerden biri. Nisan sonunda Kayman Adaları’nın başkentinde gerçekleşir. Etkinliğin programında geleneksel olarak renkli geçit törenleri, müzik performansları (kural olarak, ziyaretçiler Karayipler’de geleneksel olan Calypso müziği dinleyebilir, ancak Latin ritimleri de var), danslar, denge performansları, partilerden sonra ve plaj partileri var. Ayrıca çocuklar için çeşitli etkileşimli şovlar, yarışmalar ve oyun alanları içeren ayrı bir program vardır. Tüm aktiviteler genellikle Harbour Drive ve Public Beach West Bay Yolu arasında dağılmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Aşağıdaki bölümde, Georgetown ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Georgetown ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Georgetown - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7
OrangeSmile araç kiralama Georgetown’da araba kiralama

İzlanda Aşılı Turistler İçin Kapılarını Açmak İstiyor

1 Mayıs'tan itibaren İzlanda, ECDC risk kodunu kullanacak. Düşük riskli ülkelerden (yeşil ve sarı) gelen turistlerin, negatif bir PCR testi yaptırmaları durumunda karantina kilidine girmeleri gerekmeyecek. Şu anda İzlanda'da enfeksiyon nedeniyle 30 kişi hastaneye kaldırılıyor ve 24 kişi daha hasta insanlarla etkileşime girdikleri için karantina altında. COVID-19 nedeniyle kimse hastaneye kaldırılmadı. Oku bunu

13.05.2021

Georgetown’ın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Georgetown’ın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Georgetown Komşularında Kültürel Geziler

Georgetown Kültür Rehberi. Georgetown’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Georgetown’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018