OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Georgetown

Georgetown’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Georgetown’da, ucuz yerel üretim dokusu sunan oldukça cazip mağazalar var. Bu mağazaların çoğu Teluk Bahang Caddesi’nde ziyaret edilebilir. Muhteşem batik kumaş ve kıyafetlerini uygun fiyatlarla satıyorlar.
  Ülkenin en büyük şehri olan George Town, tarihine henüz 10. yüzyılda başladı. Bu kadar uzun bir tarih boyunca George Town birkaç kez fethedildi. Şehir Hollandalılar kolonisi idi ve daha sonra Fransız ve İngiliz … Açık
Jalan Pintal Tali caddesinde bulacağınız daha fazla dükkan. Burada seramik, teneke ürünler ve diğer orijinal el sanatlarını satıyorlar. Ayrıca antik sanat eserlerini bulabileceğiniz antika dükkanlar, mücevherler ve çeşitli nadir yerler de bulunur.
En yakın haftasonu Lorong Kulit pazarını ziyaret ettiğinizden emin olun. Eşyalarının büyük kısmı el sanatları ve klasik hatıra ürünleridir. Bölgesel sanatçıların güzel sanat eserlerini, heykelcikleri, ev dekorasyonlarını ve kaliteli yemekleri seçebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel mutfak kesinlikle tüm deniz ürünleri hayranlarına ve sağlıklı beslenmeye hitap edecek. Pirinç, sebzeler ve taze balık gibi malzemeler, ulusal yiyeceklerin temel bileşenleridir. Popüler Malezya mutfağı … Açık
Büyük alışveriş merkezlerinin amatörleri kesinlikle Komtar’dan gelmeli. Şık bir gökdeleni kaplar ve 50’den fazla kata sahiptir. Çok sayıda mağazaya ek olarak, ofis merkezlerine de ev sahipliği yapıyor. Son katlarından birinde, ziyaretçiler için bir gözlem güverte var. Açılış sırasında şehir merkezdeki en büyüğüydü. Günümüzde, uluslararası ve yerel markaların giyim, ayakkabı ve aksesuar mağazalarını içermektedir.
Rebel in Georgetown Şu anda, Georgetown’un en büyük kompleksi Prangin Alışveriş Merkezi. Beş katında 400 mağaza, geniş bir sinema ve çocuklar için çeşitli oyun alanları barındırıyor. AVM, gençler için birçok mağaza sunmaktadır. Modern tarzda ve parlak şeyler severler bir sürü harika kıyafet seçecektir.
  Etnik çeşitlilik, yerli halkın tüm yaşam alanlarına yansımasını buldu. Yerel halk çok ilginç ve sıradışı bir kültüre ve geleneklere sahiptir. Şehrin her sakini turistlere şanlı ataları hakkında birçok ilginç … Açık
Sadece lüks mağazalarda alışveriş yapmayı tercih edenler Gurney Plaza kompleksini ziyaret etmelidir. Ölçeği ile gerçekten etkiliyor. Merkezin dokuz katlı binasında en ünlü ve prestijli markaların yaklaşık 380 mağazası bulunuyor. Mağazalara ek olarak, çeşitli uzmanlıklara sahip 50’den fazla restoran bulunmaktadır. Kompleks pitoresk bir gezinti yerinde bulunmaktadır.
Sıra dışı dükkanlara gitmeyi sevenler, Chinatown’un renkli bölgesini ziyaret etmekle ilgilenecekler. Günümüzde çekici mağaza ve restoranlara ev sahipliği yapan birçok güzel eski binaya sahiptir. Geleneksel Çin fenerleri, doğal kozmetik ürünleri, inanılmaz derecede güzel el sanatları ve yeşim taşından mücevherler satıyorlar. Orada birkaç mükemmel antika dükkanları bile bulacaksınız. Çin Mahallesi bütçe turistler için bile ilginç olacak. Minimum bir ücret karşılığında, aromatik çubukları ve diğer sevimli ev aksesuarlarını satın alabilirler.
  Eşsiz dini yerler Georgetown’un ana gururu olmaya devam ediyor. Muhteşem tapınaklar ve ilginç binalar, ziyaretçileri ihtişamı ve güzelliği ile şaşırtmaktan asla vazgeçmezler. Her yıl binlerce gezgin bu muhteşem … Açık
Küçük Hindistan bölgesinde, birçok ilginç özel mağaza bulabilirsiniz. Altın takıların uygun fiyatlara satıldığı kuyumcu dükkanları, tuzlu ve baharatlı yiyecek alabileceğiniz birçok özel mağaza var. Kadınlar Hint tarzında sariler ve takılarla ilgilenebilirler. Bu bölge aynı zamanda doğal kozmetik ve parfümeri dükkanlarıyla da ünlüdür.
Georgetown’un yoğun şehir caddelerinden birinde, adını tamamen özelliklerini yansıtan Coffee Tree mağazası yer alıyor. Diğer mağazalarda bulamayacağınız gibi olağanüstü kahve çeşitleri sunar. Kahve içenlere her zaman güzel bir pakette favori içeceğin aromalı çeşitlerini sunulur. Pek çok turist bu mağazada sevdiklerine hediye alıyor.
  Her türlü su bazlı eğlence Georgetown’da inanılmaz derecede popüler. Tatilciler her zaman bölgeyi yeni bir açıdan görecekleri veya balık avının tadını çıkarabilecekleri Karayip Denizi’nde gemi gezileri … Açık
Georgetown’daki sayısız kuyumcu arasında Jonathan Yun Sculptural Jewelry en cazip olanlardan biri. Kuyumcuların sedefli, değerli ve yarı değerli taşları kullandıkları üretimi için ulusal tarzda şık süslemeler satıyorlar. Bazı ürünler gerçek sanat eserlerine gerçekten benzemektedir.
Georgetown - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Georgetown ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Georgetown’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Koronavirüs krizi, dünya çapında seyahat endüstrisi üzerinde büyük bir etki yarattı ve İsviçre de bir istisna değil. Zürih veya Cenevre'de bir otel rezervasyonu yapmak ve lüks bir şehir tatilinin tadını çıkarmak gibi geleneksel eğlenceler yerine, turistler bu günlerde daha fazla açık hava aktivitesi istiyor. Bu, bisikletle seyahatte keskin bir artışa neden oldu. Bazı yerler halihazırda trenlerde bisikletler için kapasite ve boş alan sıkıntısı olduğunu bildiriyor. Oku bunu

08.05.2021

Georgetown’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Georgetown Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Georgetown Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Georgetown için alışveriş tavsiyeleri. Cayman Adaları’nda tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Georgetown’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018