OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cancún

Cancún Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Vista de Cancun   1. Boş zamanlarının çoğunu plajda geçirmeyi planlayan turistler, güneşten korunmayı kullanmayı kesinlikle unutmamalıdır. Yaz aylarında sıradan bir yürüyüş sırasında bile yanmak çok kolaydır.
2. Turistik ofislerden birinde özel bir rehber almayı unutmayın. Kılavuz sadece şehir değil, banliyölerin tüm önemli yerleri hakkında bilgiler içermektedir. Ek olarak, bu rehberler genellikle en popüler eğlence tesislerini ve alışveriş merkezlerini önerir.
3. Deneyimli gezginler, genellikle şehirdeki gezileri kendi başlarına yapmayı tavsiye ederler çünkü Cancun’daki seyahat acentelerinin hizmetleri çok pahalıdır. Bütün gün araba kiralamak veya taksi kiralamak daha iyidir. 12 - 15 saat boyunca taksi hizmetlerinin maliyeti 300 dolardan fazla olmayacak ve bir sürücü müşterileri şehrin dışındaki ilgi çekici yerler de dahil olmak üzere tüm ilgi çekici yerlere götürecektir.
4. Bir telefonla rezervasyon yaparak veya yolda ücretsiz araba ’yakalayarak’ taksi bulabilir. Otel yakınında park yeri olan taksiler genellikle en pahalı fiyatlara sahiptir, bu nedenle ekonomik gezginler otellerden arabaları yakalamalıdır.
5. Otobüs, toplu taşıma araçlarının en popüler şekli olmaya devam etmektedir. Bir yolculuk maliyeti yaklaşık 0,5 ABD Dolarıdır. Otobüsler, sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar şehrin ana caddelerinde dolaşmaktadır. Kural olarak, otobüsler yalnızca istek üzerine durur. Bir otobüsü durdurmak için elinizi kaldırmanız gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Şehirde gerçekten çok sayıda araba kiralama ofisi var. Araç kiralamak için turistlerin uluslararası standart bir ehliyet ve depozito amaçlı bir kredi kartına ihtiyacı olacak. Kira bedeli, seçilen aracın yapısına ve kira süresine bağlıdır.
7. Pek çok gezgin, şehrin dar sokaklarında gezinmek için basit olduğu için scooter ve motosiklet kiralamayı tercih ediyor. Şehir dışındaki bir scooter ile seyahat etmeniz önerilmez. Bunun nedeni yollarda. Ülkedeki yolların çoğunluğu betondan yapılmıştır ve bu nedenle küçük bir yağmurdan sonra bile çok kaygan hale gelirler. Onlara motosiklet sürmek çok tehlikelidir.
  Meksika’daki insanların ılıman ve tutkulu oldukları bir sır değil. Ancak, başkalarıyla iletişim kurmaktan zevk alan açık fikirli ve neşeli insanlar da vardır. Meksikalıların misafirperverliği, ulusal karakterin … Açık
8. Hatıra Eşyası satın almanın en iyi yolu yerel pazarlardan birine gitmek. Alışveriş merkezlerine göre çeşitli malların fiyatları çok daha caziptir. Yerel satıcılar ulusal para biriminde ödemeleri kabul eder ve genellikle büyük banknotlara karşı çok temkinlidir.
Cancún - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Cancún’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Holbox Beach

From the series “Gizli ve Ulaşması Güç Nefis Sahiller”
Enstitü türünün en büyük bölümünde ana sakinleri kuşlardır. Holbox'un konukları, muhteşem çöl sahilinde dinlenmek ve pitoresk yerler boyunca yürümek ve egzotik kuş şarkısını dinlemek için mükemmel bir fırsata sahiptir. Turistler, Wüstenstrand'da sadece tekneyle ulaşılabilecek olan sakin toparlanmada ilgi çekici eğlencelerle değişime sahiptir. … Devamını oku

Cancún ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Cancún’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

14.06.2024

Cancún Fotoğrafları

Cancún haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cancún Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Cancún Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Cancún’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018