OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ban Khlong Muang

Ban Khlong Muang’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Muang tipik bir sahil beldesidir, ancak plaj rekreasyonuna ek olarak birçok eğlenceli aktivite de vardır. Kasabanın bulunduğu sahil yaklaşık 4.000 metre uzunluğundadır, bu nedenle turizm sezonunun zirvesinde bile asla kalabalık değildir. Plaj naziktir, bu nedenle küçük çocuklu turistler arasında popülerdir. Tropik bitki çalılıkları kıyıya komşu olduğundan, turistler her zaman plaj rekreasyonunu eğlenceli yürüyüşlerle birleştirebilirler.
  Tayland’ın Muang şehrini çocuklarıyla ziyaret etmek isteyen turistler pişman olmayacaklar - kesinlikle çocuklarınızı buraya getirmelisiniz çünkü burada yapacakları çok eğlenceli şeyler var. Örneğin ilginç … Açık
Muang ziyaretçileri Krabi’nin herhangi bir yerine gidebilir; Doğa meraklıları genellikle yerel fil çiftliğine giderler. Yerliler bu hayvanları ana sembollerinden biri olarak görüyorlar, bu yüzden burada büyük saygı görüyorlar. Bugün Tayland’da birkaç büyük kreş var. En büyük ve en ilginçlerinden biri Krabi adasında yer almaktadır. Çiftliğe gelen ziyaretçiler için fil safarileri düzenlenir; ormanda gezebilir ve egzotik bitkilere hayran olabilirler. Herkes filleri besleyebilir ve onlarla unutulmaz fotoğraflar çekebilir. Ziyaretçiler arasında her zaman çok sayıda turist ve çocuklu yerliler vardır.
King Cobra Snake Show adlı yılan çiftliğine bir gezi de ilginç olacak. Fidanlık, oldukça nadir ve zehirli olanlar da dahil olmak üzere yüzden fazla yılan türü içerir. Ziyaretçiler için farklı yılan türlerinin ilginç özelliklerini anlatan büyüleyici geziler de burada düzenleniyor. Bazı yılanların zehiri değerli ilaçlar hazırlamak için kullanılır. Bazı yılanlar çok eğitilebilir; Ziyaretçilerin özellikle sevdiği eğlencelerden biri de eğitimli kobralı gösteriler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Muang, pek çok tarihi simge yapıya sahip olmayan nispeten küçük bir sahil beldesidir. Gezileri sevenler genellikle Krabi adası çevresinde gezi turlarına çıkarlar. Tesisten dikkat çekici turistik yerlere ulaşmak kolaydır. … Açık
Muang’ı ziyaret eden turistlerin çok çeşitli deniz aktivitelerine erişimi var. Tesisin çevresinde çeşitli dalış ve su sporları merkezleri bulunmaktadır. Burada gerekli tüm ekipmanı kiralayabilir ve uzmanlarla pratik yapabilirsiniz. Deneyimli dalgıçlar ve sporcular, en ilginç noktalara geziler düzenleyebilir. Burada geleneksel deniz turları ve balık tutma gezileri de düzenlenmektedir.
Aktif bir şekilde vakit geçirmeyi sevenler, Ao Nang bölgesini ziyaret etmekten keyif alacaklar. Birkaç ip kasabası, eğlence merkezi, hayvanat bahçesi ve yürümek için çok sayıda ilginç yer var. Ayrıca zengin bir papağan koleksiyonuna sahip ilginç bir rezerv var. Bakımları için özel pavyonlar inşa edildi; bazı kuşlar insanlardan hiç korkmaz ve ellerinin üstüne oturur. Sadece çocuklar değil, tüm doğa meraklıları bu tür eğlencelerden heyecan duyacak.
  Ana cazibe merkezi güzel bir plaj olan küçük pitoresk köy Muang, çok geçmeden gezginleri çekmeye başladı. Şimdi bile gürültülü tatil köylerinden, büyük şehirlerden ve kalabalık plajlardan uzakta dinlenmek … Açık
Bölgede Brill’s Fishing gibi birkaç popüler su parkı da vardır. Büyüktür ve hem çocuklar hem de yetişkinler için iyi bir eğlence seçeneği sunar. Su parkında çocuklar için fıskiyeli özel sığ havuzlar da dahil olmak üzere birkaç havuz vardır. Geleneksel kaydıraklar ve güneşlenme teraslarının yanı sıra, su parkında aşırı aktivitelerin hayranları için birkaç ilginç eğlence gezisi var. Su parkı yerel halk arasında popüler değildir, bu nedenle turistler ana ziyaretçileridir.
Adanın en büyük ve en güzel eğlence parklarından biri olan Poppy’s Minigolf & Kebab Cafe yakınlardadır. Orijinal peyzaj düzenlemesine sahiptir ve ziyaretçilere farklı karmaşıklıktaki minigolf oynamak için kurslar sunar. Parkın her yerinde rahat rekreasyon alanları var ve daha önce hiç golf oynamamış olsanız bile ziyaret etmek ilginç olacak. Parkta ailenizle vakit geçirmek için harika bir yer olan popüler bir kafe vardır.
  Tayland’ın Muang şehrini çocuklarıyla ziyaret etmek isteyen turistler pişman olmayacaklar - kesinlikle çocuklarınızı buraya getirmelisiniz çünkü burada yapacakları çok eğlenceli şeyler var. Örneğin ilginç … Açık
Muang’ın çeşitli gürültülü eğlence mekanları yoktur; çoğu otel ve restoran şehrin kuzey kesiminde yer almaktadır. Akşamları eğlenmek için de gitmeniz gereken yer burası. Bazı restoranlar ve barlar akşam geç saatlere kadar ziyaretçi almaktadır. Gürültülü partileri ve diskoları sevenler genellikle sahil kenarında çok sayıda bar ve gece kulübünün bulunduğu Railay Beach bölgesine giderler. Ayrıca, genellikle açık hava diskoları burada yapılır. Ao Nang bölgesi de akşam eğlenceleri için ilginç yerlere sahiptir. Sahilin güney kısmı ise tam tersine çok sessiz ve seyrek nüfusludur. Turist sezonunun zirvesinde bile burada insanlarla nadiren tanışıyorsunuz. Her zaman ıssız bir sahilde gün batımını görmeyi veya sahil boyunca ıssız bir ortamda yürüyüş yapmayı hayal edenlere hitap edecek. Tüm turistler Muang’da yapacak ilginç bir şeyler bulabilecekler.
Ban Khlong Muang - rehber bölümleri 1 2 3 4

Ban Khlong Muang ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Ban Khlong Muang çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Khao Phanom Bencha' , 26.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Phra Thaeo' , 44.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lam Pi - Had Thai Muang' , 70.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Khao Lak-Lam Ru' , 78.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Klong Phanom' , 80.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Ban Khlong Muang yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Baan Teelanka' Bypass Road, 44.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Phuket Aquapark' Kathu, 50.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Splash Jungle Water Park' Mai Khao, 51.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Phuket FantaSea' Kamala Beach, 53.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'The Pirates Park' Surat Thani, 131.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Ban Khlong Muang çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Phuket Aquapark' Phuket, 50.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Splash Jungle Water Park' Phuket, 51.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'The Pirates Park' Surat Thani, 131.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Ban Khlong Muang’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Göz Alıcı Ban Khlong Muang Fotoğraf Galerisi

Ban Khlong Muang haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ban Khlong Muang’ın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Ban Khlong Muang’ın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Ban Khlong Muang’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Ban Khlong Muang’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018