OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ban Khlong Muang

Çocuklarla Ban Khlong Muang Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Tayland’ın Muang şehrini çocuklarıyla ziyaret etmek isteyen turistler pişman olmayacaklar - kesinlikle çocuklarınızı buraya getirmelisiniz çünkü burada yapacakları çok eğlenceli şeyler var. Örneğin ilginç müzeleri ziyaret edebilir, gezmeye gidebilir, eğlence merkezlerinde oynayabilir, su parklarında yüzebilir, parklarda yürüyebilirsiniz. Her aile üyesi burada geçirilen zamanı kesinlikle hatırlayacaktır.
  Muang, pek çok tarihi simge yapıya sahip olmayan nispeten küçük bir sahil beldesidir. Gezileri sevenler genellikle Krabi adası çevresinde gezi turlarına çıkarlar. Tesisten dikkat çekici turistik yerlere ulaşmak kolaydır. … Açık
Muang’a çocuklarla gelen turistlerin çoğu hemen West Wonder Su Parkı’na gider. Ve onların tavsiyelerine de uyabilirsiniz, özellikle de burada en harika izlenimleri alacağınız için. Park güzelce tasarlanmış ve ziyaretçilerin dikkatini çeken ilk şey bu. Hem aşırı hem de hafif su gezintileri olduğu için keyif alacağınız aktiviteyi kolayca bulabilirsiniz. Farklı yaşlardan insanlar için kaydırakların yanı sıra bir havuz ve su parkı ziyaretinizi tamamlayabileceğiniz lezzetli yemekler sunan bir restoran var.
Bir başka ilginç komplekse 3199 Piangpor-Organik adı verilir. Su parkı oldukça küçük olmasına rağmen oldukça geniştir ve her aile üyesi burada yapacak eğlenceli bir şeyler bulabilir. Merkez büyük bir şekilde dekore edilmiş ve büyük bir kaydırağı, bir şelaleyi olan büyük bir derin havuzu andırıyor. Küçük çocuklar burada yüzme halkaları ve ördeklerle yıkanıyor. Havuz açıktır ve komplekste ayrıca mükemmel Tay yemekleri sunan harika bir restoran vardır. Piknik masası da bulunmaktadır. Yaz aylarında her zaman çok sayıda insan vardır, bu yüzden buna hazır olmanız gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Muang tipik bir sahil beldesidir, ancak plaj rekreasyonuna ek olarak birçok eğlenceli aktivite de vardır. Kasabanın bulunduğu sahil yaklaşık 4.000 metre uzunluğundadır, bu nedenle turizm sezonunun zirvesinde bile asla … Açık
Tüm çocukların parlak ve sıra dışı şeyleri sevdiğini biliyorsun. Bu yüzden Budist tapınaklarını sevecekler. Wat Thewa Sangkharam en eğlenceli ve güzel olanıdır. Kompleks, çatıları altın oymalarla süslenmiş birkaç küçük pagodadan oluşmaktadır. Burada genellikle çok sayıda altın var, bu da çok sayıda ziyaretçiyi - küçükleri bile - Budist tapınağına çekiyor. Kompleksin etrafındaki alan çok temiz ve bakımlı. Bir başka güzel ve zengin bir şekilde dekore edilmiş komplekse Wat Khun Thai Tha Ram denir. Aynı zamanda hem yetişkinleri hem de çocukları cezbeden çok fazla altın var.
Çocukların ilgisini çekecek bir müze arıyorsanız, kuruluşundan günümüze devletin tarihini anlatan Askeri Müze’yi ziyaret etmelisiniz. Ve herkes buna her zaman savaşların eşlik ettiğini biliyor. Sergiler arasında askeri giysiler, teçhizat ve silahlar bulunmaktadır. Müze, bir başka ilginç şehir cazibe merkezi olan Kwai Nehri üzerindeki köprünün yakınında yer almaktadır. Çocuklar ayrıca demiryolu inşaatına adanmış Tayland-Burma Demiryolu Merkezini ziyaret ederek büyülenecekler.
  Ana cazibe merkezi güzel bir plaj olan küçük pitoresk köy Muang, çok geçmeden gezginleri çekmeye başladı. Şimdi bile gürültülü tatil köylerinden, büyük şehirlerden ve kalabalık plajlardan uzakta dinlenmek … Açık
Muang ayrıca doğal yer işaretleri açısından da zengindir. Örneğin banliyölerde kesinlikle kaçıramayacağınız dev bir ağaç bulabilirsiniz. Öyle büyük ki, bu tür ağaçlar doğada hiç yokmuş gibi görünüyor. Dört asırdan fazladır ve ihtişamı, kendilerini gezintileri sırasında her şeyi görmüş deneyimli gezginler olarak görenleri bile etkiler. Ayrıca kavurucu güneşten saklanmak için harika bir yer. Bir başka büyük doğal dönüm noktası Kwai Nehri’dir. Çok pitoresktir ve köprünün yanında - yukarıda bahsedilen Askeri Müze dışında - Phra Phoetisat Guan Im adında harika bir Budist tapınağı bulabilirsiniz.
Muang’da çocuklar için gerçek bir macera olan kristal mağaralara turlar düzenleniyor. Ayrıca şehrin Shinto Park adında güzel bir parkı var. Burası çok güzel ve huzurlu ve tasarımda çok sayıda şaşırtıcı Japon unsuru var. Heykeller, tıpkı muhteşem doğa gibi hayal gücüne çarpıyor. Burası, parkı ziyaret ettikten sonra ’güzel’ in ne anlama geldiğini anlayacak olan çocuklarla yürümek için en iyi yerlerden biridir.
  Muang, pek çok tarihi simge yapıya sahip olmayan nispeten küçük bir sahil beldesidir. Gezileri sevenler genellikle Krabi adası çevresinde gezi turlarına çıkarlar. Tesisten dikkat çekici turistik yerlere ulaşmak kolaydır. … Açık
Tay usulü yemek yapmayı öğrenmek için çocuklarınızla birlikte Apple ve Noi’nin Tay Yemek Kursunu ziyaret etmek de ilginç. Çocuklar çoğunlukla sonucu sever, ki bu şaşırtıcı değildir, bu yüzden kesinlikle çocuklarınız için lezzetli bir şeyler pişirmelisiniz. En iyi tatlıları sunan kafeler de görülmeye değer. Bunlar, örneğin, harika turtalı Farm ’Sama-Tha, inanılmaz lezzetli kurabiyeler ve meyveli turtalar sunan 10 O’ Clock Cafe ’ve şahane hamur işleriyle ünlü FarmCafe’dir.
Ban Khlong Muang - rehber bölümleri 1 2 3 4

Ban Khlong Muang ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Ban Khlong Muang yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Baan Teelanka' Bypass Road, 44.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Phuket Aquapark' Kathu, 50.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Splash Jungle Water Park' Mai Khao, 51.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Phuket FantaSea' Kamala Beach, 53.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'The Pirates Park' Surat Thani, 131.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Ban Khlong Muang çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Phuket Aquapark' Phuket, 50.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Splash Jungle Water Park' Phuket, 51.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'The Pirates Park' Surat Thani, 131.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Ban Khlong Muang ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Phuket Aquarium' , 48.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Ban Khlong Muang ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Phuket Zoo' Phuket, 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Phuket bird park' Phuket, 50.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Ban Khlong Muang’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

17.08.2022

Ban Khlong Muang’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Ban Khlong Muang Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ban Khlong Muang Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Ban Khlong Muang Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Ban Khlong Muang.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018