OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Langkawi

Langkawi’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Langkawi, güzel güneşli plajlarda vakit geçirmeyi tercih edenlere hitap edeceğinden emin. Sahilin pitoresk bölgeleri kelimenin tam anlamıyla her yerde, deniz suyu sadece berrak değil, aynı zamanda bol miktarda mineral içeriyor. Kıyı sularında çok miktarda magnezyum bulunur, bu nedenle su aktiviteleri özellikle lokomotor sistem hastalıklarından muzdarip olanlar için hoş ve faydalı olacaktır.
  Takımadaları başkenti Kuah Kasabası’ndan keşfetmeye başlamanız önerilir. Kasabanın merkezinde, zarif köprüler ve kapalı teraslar, yapay havuzlar ve çeşmeler ile dekore edilmiş, pitoresk bir meydan olan Dataran … Açık
Plaj tatilinizi, alışveriş hayranlarına ve yürümekten hoşlananlara hitap edecek olan Doğu Köyü’nü daha da şaşırtıcı kılacaksınız. Langkawi bölgesinde çok sayıda popüler mağaza ve restoran, eğlence mekanı ve pazar vardır. Köyde yürüyüş yapabilir veya fillere binebilir ve yerel doğal atraksiyonları görebilirsiniz. Köyün yanında, Langkawi’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri olan teleferik bulunmaktadır. Tüm ziyaretçiler yüksek bir dağın zirvesine tırmanabilir ve adanın panoramik manzarasının keyfini çıkarabilir. Tepede uzun bir yaya köprüsü başlıyor; içinden yürümek heyecan arayanlar için unutulmaz bir macera haline gelecektir.
Sualtı Dünyası Langkawi - adanın dünyanın en güzel akvaryumlarından birine sahiptir. Ziyaretçilere derin deniz sakinlerinin çeşitliliğini takdir etmek için 15 metrelik bir tünelde bir yürüyüş öneriliyor. Yerin ana özellikleri deniz faunasının daha az büyük temsilcilerinin olmadığı büyük akvaryumlar. Laman Padi Langkawi’ye yapılacak bir gezi de ilginç olurdu; orada sözde ’pirinç tarlası’ bulunur. Katılımcılar, tarım alanlarının etrafında dolaşmak ve yerlilerin pirinç ve diğer mahsulleri nasıl yetiştirdiğini bulmak için bir fırsat bulacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Adada toplu taşıma yoktur. Yürüyüşe daha fazla tavsiye edilir, bu nedenle önemli manzaraları keşfetmek daha kolay olacaktır. Taksiler telefonla aranabilir veya belli başlı ilgi çekici yerlerin ve alışveriş … Açık
Adada ayrıca Timsah Çiftliği ve Buffalo Çiftliği var. Orada bir gezi ortak bir eğlence olarak kabul edilir. Adanın birçok gece mekanı arasında Centro dikkat çekiyor. Bu, genellikle bir eğlence programının düzenlendiği bir bara sahip harika bir dans kulübü. En popüler sinema Langkawi Cineplex’tir. Langkawi El Sanatları Kompleksi’ne alışverişe gitmeniz önerilir. Sokak pazarları arasında tatilcilere, sadece gece karanlığında ziyaretçilere hizmet vermeye başlayan Langkawi Gece Pazarı belirtiliyor.
  Langkawi, dünya çapında zengin su sporları olanakları sunan bir tesistir. Böylece, turistler lüks bir yat veya tekne sürmenin keyfini çıkarabilir, kayak yapmayı deneyebilir, balık avı turlarından birine rezervasyon yapabilir ve balığa gidebilir, deniz tabanını keşfedebilirler. Ekolojik turlar, en az adanın milli parkları, dağ zirveleri, şelaleleri, gölleri ve alçak arazileriyle olan güzelliği nedeniyle eşit derecede popülerdir. Adanın en iyi olduğu düşünülen iki mükemmel golf merkezine sahip oldukları için golf oyuncuları burada sıkılmayacak. Bunlar Els Club Teluk Datai ve Körfez Kulübü Datai Koyu’dur.
  Langkawi’nin, sadece yeni bir şey satın almakla kalmayıp, aynı zamanda mükemmel bir dinlenme imkanı sağlayan çok sayıda mükemmel alışveriş merkezi vardır. Langkawi Parade Megamall, müşterilerine 60’tan … Açık
Island Horses binicilik merkezindeki gezginler, binicilik turlarından birine rezervasyon yaptırabilir ve eğitmenlerin rehberliğinde ata binebilirler. Eh, ’kek üzerine kiraz’ adanın pitoresk plajları ve parkları bir ata binmek olacaktır. Malezyalı gibi yemek yapmayı öğrenmek isteyenler için, Shuk ile Aşçı’dan bahsetmeye değer. Langkawi’nin tamamında gurmeler için en iyi yerlerden biri budur, kesin sonuç kesinlikle tadabilir. Adanın spa merkezleri hakkında birkaç şey söylenmeli, ki bunların arasında en iyisini seçmenin zor olduğu yerler: hepsi görülmeye değer. Bunlara Rumah Bütünsel ve İşhan Malaysian Spa, Hotel Casa del Mar’da bulunan V Integrated Wellness ve Satkara Spa dahildir.
Langkawi Langkawi’de tatildeyken tembelleşmek istemeyenler Langkawi Adventure & X-treme Park’ı ziyaret etmeyi düşünmeli, burada fermuarlı hat ve kart çekmeye çalışabilir, silah vurabilir, jeep atabilir ya da ata binebilir . Upsidow, özellikle ilginç fotoğraflar çekmek isteyenler için adada bir başka ilginç yer. Bu bir ’ters ev’ dir, böyle bir eğlence hem yerli halk hem de turistler arasında popülerdir. Daha az ilgi çekici olanı, ziyaretçilerin genellikle optik illüzyonlar nedeniyle gözlerine inanamadıkları Imaginarium Langkawi. Burası sevdiklerinizin ruh halini yükseltmek için harika bir yer.
  Langkawi, 99 birimden oluşan en büyük adalar adasıdır. Malacca Boğazı’ndaki Adamant Denizi’nden uzakta olmayan Tayland sınırına yakın bir Malezya topraklarında bulunur. Langkawi, Kedah ve Perlis ile yaklaşık … Açık
Karting meraklıları için, direksiyon başında iyi vakit geçirebilecekleri Morac International Karting Circuit’ten bahsetmek gereksiz olmayabilir. Langkawi Hava Rekreasyon Parkı’ndaki turistler için takılma uçuşları düzenlenmektedir. Böyle aşırı bir deneyimden sonra (eğer varsa) yükseklik korkusu sonsuza dek ortadan kalkar. Elinizde bir kartal tutmanın mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olduğu Langkawi Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret ettiğinizden emin olun. Buna ek olarak, burada fundalıklar, tavus kuşları, kirpi, tavşan, papağan, flamingolar görebilirsiniz. Bu arada, diğer hayvanları tutabilir ve hatta onları en küçük turistleri memnun edecek şekilde besleyebilirsiniz. Ancak, yetişkinler hayvanat bahçesini eşit derecede etkileyici bulacaktır.
Barlar ve gece kulüpleri arasında, adanın tatilini uzun süre hatırlayabilmeniz için mutlaka ziyaret edilmesi gereken birkaç yer var. Bu nedenle, Marrakesh Musicteque lounge kulübü, bir kadeh içki içerek canlı performanslar dinlemek isteyenler için, Rhu Bar ve Heaven Beach Disco Bar, muhteşem manzaralı plaj barlarının hayranları için ve diğer tüm içeceklere şarap tercih ediyorsanız şiddetle tavsiye edilir. Cellar Bank gibi bir bar olduğunu unutmayın. Reggae müzik tutkunları için eşsiz bir kafe olan adanın güzel otantik dekorasyonu ile ONE Love’dan bahsediyoruz.
Langkawi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Langkawi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Langkawi çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Marine National Park 'Thaleban' , 59 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Khao Nam Khang' , 93.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Langkawi yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Hat Yai Ice Dome' Hat Yai, 105.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'ESCAPE outdoor themeparks' Penang, 111.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'The Carnivall' Kedah, 113.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Cosmic Family Theme Park' Penang, 121.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Songkhla Zoo Water Park' Songkhla, 126.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Langkawi çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'ESCAPE Waterplay' Penang, 111.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Carnival Water Park' Kedah, 113.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Songkhla Zoo Water Park' Songkhla, 126.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Langkawi’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Göz Alıcı Langkawi Fotoğraf Galerisi

Langkawi haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Langkawi’nin Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Langkawi’nin en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Langkawi’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Langkawi’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018