OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Willemstad

Willemstad Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Willemstad, Curacao   1. Tatile çıkmak için en uygun zaman, şehirde iyi havaların hüküm sürdüğü mart ve haziran ayları arasındadır. Yağmur mevsimi ekim ayından şubat ayına kadardır. Temmuz ve Ağustos, tatil beldesinin birçok sahil bayramı tarafından ziyaret edildiği en sıcak aylardır.
2. Birçok turist yerel restoranlarda sunulan yiyecekleri oldukça sıra dışı bulabilir. Garsonlar uzun süre yabancı yabancılara alışmışlardır, bu yüzden soru sormaktan çekinmeyin - personel doğru yemeği seçmekten memnuniyet duyacaktır.
3. Şehir içinde ve dışında birçok Duty free mağazası var. Deneyimli gezginlerin unutulmaz hediyelik eşya ve hediyeler satın almaları gereken yer burasıdır.
4. Tüm otellerde ve otellerde Amerikan tarzı prizler takılmıştır, standart voltaj 127/120 V’dir. Bazı elektrikli cihazları kullanmak için adaptörlere ihtiyacınız olabilir. Hemen otelde sorun ya da özel bir mağazada arayın.
5. Bir hediyelik eşya olarak antika almayı planlayanlar, gerekli tüm belgelerin hazırlanmasına önceden dikkat etmelidir. Tarihsel olarak değerli eserler ihraç etmek yasaktır. Bu kural aynı zamanda deniz tabanındaki eserleri araştıracak olanlar için de geçerlidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Mağazalarda ve sokak pazarlarında, ulusal para birimini kullanmak en iyisidir. Birçok banka ve özel büroda para alışverişi yapılabilir. Bununla birlikte, döviz kurları ve ücretleri farklı kurumlarda önemli ölçüde değişebilir.
7. Bir yürüyüşe çıkmak için, bir kimlik belgesinin yanı sıra otel haritasının bir kopyasını aldığınızdan emin olun. Bu, anlaşılabilir durumları hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.
  Willemstad’daki en popüler mağazalar Punda mahallesinde bulunur. Burada çeşitli uzmanlık alanlarından bir sürü giyim mağazası bulunuyor. Deri ürünleri sunan müthiş mücevher mağazaları ve özel mağazalar var. … Açık
8. Yerel pazarlarda pazarlık kabul edilebilir. Satıcıların çok cömert olmadıkları gerçeğine rağmen, her zaman küçük bir indirime güvenebilirsiniz. Büyük alışveriş merkezlerinde ve süpermarkette uluslararası bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
9. Birçok müze ve eğlence parkı, çekici indirim sistemleri sunmaktadır. Bir aile olarak tatile gidenler genellikle düşük ücret biletleri alırlar.
10. Doğa rezervlerini ziyaret etmek isteyenler tur sırasında rehberleri dikkatle dinlemelidir. Mesele şu ki, yerel ormanlar epey zehirli bitkilere sahipler.
Willemstad - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Willemstad’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Willemstad

From the series “Dünyadaki En Büyüleyici ve Gözalıcı Şehirler”
Tarihi bölge çok pitoresk ve ilginç. Her görkemli tarihi binada turistlere ilginç tesisler açılmıştır. Burada mükemmel hediyelik eşya dükkanları, harika bir ulusal menüye sahip restoranlar, inanılmaz koleksiyonlarla tarihi ve sanatsal eserler içeren müzeler keşfedebilirsiniz. Willemstad limanı da önemli bir turizm cazibe merkezidir. Ponton ve barajlardan toplanan kayan pazar. Pazar sadece meraklı turistler arasında değil aynı zamanda gurmeler arasında da popülerdir çünkü burada burada taze deniz ürünleri satın almak mümkündür. … Devamını oku

Willemstad ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Hollanda Antilleri: Seyahat Tavsiyeleri

4. Antillerin 2011 yılından bu yana resmi para birimi ABD dolarıdır. Bununla birlikte, daha önce resmi para birimi olan Hollanda Antillian guilder, Curacao ve St. Maarten'de kullanılmaktadır.
5. Satın almak çok karlı. Ekipmanlar, mücevherat ve ev eşyaları vergilendirilmemiş ve vergilendirilmemiştir. Mağazalar aralıklı olarak çalışır; bu nedenle, bir günün üçüncü molasını bulursanız şaşkın olmayın. Büyük alışveriş merkezleri, kural olarak, yalnızca akşamları çalışır.
6. Otellerde ve büyük lokantalarda hesap ipuçları otomatik olarak bulunur. Bu, toplam tutarın% 10-15'idir. Sıradan kafelerde müşterinin takdirine göre bir ipucu var. Aynı oran kabul edilebilir bir şekilde kabul edilecek. İpucu, bir bagajda, bagaj yardımı dışında kabul edilmemektedir.
7. Nisan ayının ortasından Aralık ayı ortasına kadar, turist sayısı önemli ölçüde düşük olduğunda, tüm mal ve hizmetlerin fiyatları önemli ölçüde azalmaktadır. Yani dinlenip indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Willemstad’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

17.08.2022

Willemstad Fotoğrafları

Willemstad haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Willemstad Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Willemstad Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Willemstad’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018