OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Long Bay

Long Bay Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Halka açık yerlerde ve plajlarda, kişisel eşyalara yakından bakılmalıdır. Yankesicilik bölgedeki en yaygın sorunlardan biri olmaya devam etmektedir.
2. Yerel plajların bakımı iyi yapılsa da, çoğunda çöp kutusu yoktur. Tüm çöpler yanınıza alınmalı ve özel olarak belirlenmiş yerlere atılmalıdır.
3. Balık avlama meraklıları, adada bu tür balık avlamanın yasak olduğunu akılda bulundurmalıdır. Sadece deniz kıyısında kiralayabileceğiniz özel olarak donatılmış gemilerde balık tutabilirsiniz.
4. Çoğu mağaza saat 18: 00’den önce, oldukça erken kapanır. Öğleden sonra, iki saatten fazla sürebilen mağazalarda ve kamu kurumlarında bir mola var.
5. Instagram hayranları, yerel halkın önceden rızası olmadan çekim yapmasının yasak olduğunu unutmamalıdır. Fotoğraf çekmeden önce, onlardan izin istemek gerekir ve çok kalabalık yerlerde fotoğraf çekmekten kaçınmak daha iyidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Tesiste pazarlık sadece küçük dükkanlarda ve pazarlarda değil, restoranlarda da kabul edilir. Bu, otellerin dışındaki küçük özel restoranlar için geçerlidir.
7. Tüm büyük restoranlarda, tasarıya tipik olarak% 10’luk bir bahşiş dahil edilir. Küçük özel restoranlarda, ipuçları takdirine bırakılabilir.
  Long Bay, çok çeşitli korunmuş tarihi eserlere sahip olamayacak kadar küçük bir tesistir. Bununla birlikte, hemen yakınında bulunabilirler, bu nedenle kesinlikle herkes kendileri için ilginç bir gezi programı … Açık
8. Aktif turistler tatil için araba kiralamayı düşünmelidir. Tatil köyü çok küçük, çevresinde ilginç doğal ve tarihi mekanların büyük bir kısmı bulunabilir.
9. Yerel milli parklar sadece bir rehberle keşfedilebilir. Başlıca güzellikleri ve manzaraları bağımsız olarak bulmak çok zor olurdu.
10. Adadaki ana toplu taşıma aracı, oldukça nadiren çalışan bir program olan küçük otobüslerdir. Tüm büyük şehirlerde ve hareketli turistik bölgelerde taksi hizmeti bulunmaktadır.
11. Durumun oldukça sakin ve güvenli olmasına rağmen, hava karardıktan sonra sahilde kalması önerilmez. Gece geç saatlere kadar plajdaki restoran ve barlarda güvenle dinlenebilirsiniz.
12. Üstsüz güneşlenenler çıplaklığın yerel sahillerde kabul edilmediğini unutmamalıdırlar. Bunun istisnası ayrı otel plajlarıdır.
13. Eşsiz iklim, Long Bay’ı yılın herhangi bir zamanında rahatlamak için konforlu bir yer yapar. Uzun yağışlar, yağmur mevsiminde bile nadiren görülür, bu nedenle yağmurlar tatilinizi zorlaştırır.
14. Çoğu yerli yemek yemeyi tercih ettiğinden akşamları restoranlarda her zaman çok fazla ziyaretçi geliyor. Önceden masa ayırtmaya değer.
15. İlginç hediyelik eşyaların aranması için yerel pazarlara göz atmayı unutmayın. Bakkal pazarlarında bile el sanatlarını satan yerel esnafı küçük tezgahlarda bulabilirsiniz.
Long Bay - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Long Bay’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Plymouth

From the series “Uygarlıklardan İzler Taşıyan Dünyanın Terk Edilmiş Yerleri”
Şimdi bile, Plymouth caddelerinin önemli bir bölümü tamamen küllerle kaplıdır. Evleri ve araba çatısını gri manzaralarda ayırmak pek mümkün değil. Felaketten önce Plymouth gelişen bir turistik kasaba idi. Bugün, yeniden dirilmesi için bir umut yok. Neyse ki, sakinlere önceden volkanın patlamasıyla ilgili bilgi verildi. Hemen hemen hepsi adanın kuzey bölümüne güvenli bir şekilde tahliye edildi. Büyük insan kurbanlarını önlemeye başlandı. … Devamını oku

Long Bay ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Long Bay’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.10.2022

Long Bay Fotoğrafları

Long Bay haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Long Bay Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Long Bay Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Long Bay’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018