OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Diamant

Diamant Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Matnik   1. Gezginler eşyalarına dikkat etmeli ve dışarıya çıktıklarında herhangi bir amaç olmadan büyük miktarda nakit almamalıdır. Belgelerin bir kopyasını el altında tutarak, belgeleri ve değerli eşyaları otel odasında güvende tutmak daha iyidir.
2. Adayı arabayla keşfetmek çok rahat. Turistler, birkaç kiralık ofisden birinde araç kiralayabilir. Bunu yapabilmek için, bir uluslararası ehliyet ve hesapta belirtilen teminat miktarına sahip bir kredi kartına ihtiyaç duyulacaktır.
3. Seyahat edenlerin araçlarını bilinmeyen insanlarla paylaşmaları önerilmez. Arabadan çıkarken katılımsız eşya hırsızları etkileyebileceğinden tüm değerli eşyaları almayı unutmayın.
4. Şehrin tüm otelleri ve pansiyonları kaliteli hizmet sunar. Orta ölçekli otellerin bile müşterileri için çeşitli ekstra hizmetleri var. Birçok otel, özel plajlarına sahiptir ve tatilcilerin rahatlamasını ve güneşlenmesini daha da kolaylaştırmaktadır.
5. Kural olarak, lüks restoranlar genellikle toplamda ipuçlarını içerir. Servis ücreti nadiren faturanın% 10’undan yüksektir. Küçük restoranlar ve kafelerde ipuçları zorunlu değildir, ancak ziyaretçilerin toplamın% 10-15’ini eklemeleri her zaman mümkündür. Taksilerle ilgili ipuçları geleneksel değildir. Bir taksi şoförüne teşekkür etmek istiyorsanız, toplamı rahat edeceğiniz en yakın miktara kadar artırın. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Hat voltajı 220V’tur. Tüm otel ve misafirhanelerde Europlug soketleri bulunur. İhtiyaç duymanız halinde, otel personeline, diğer tip soketlere sahip elektrikli ev aletleri için duvar adaptörleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Kural olarak, büyük oteller talep üzerine onları var.
7. Yerel pazarları ulusal para birimi ile ziyaret etmek ve küçük miktarlarda nakit para almak daha iyidir. Birçok tüccar, fiyatı yükseltmek için değişiklik yapılmadığı taktirde sahte olabilir. Süpermarketler ve alışveriş merkezleri hariç her yerde pazarlığa izin verilir.
  Le Diamant, güzel mimari yerler ile ünlüdür. Mercan bloklarından ulusal tarzda inşa edilmiş birçok güzel konak var. Popüler tatil beldesi, uzunluğu 4 kilometre olan Diamant Plajı gibi doğal yerler bakımından da … Açık
8. Parayı havaalanında bulunan özel döviz bürolarında değiştirmek daha iyidir. Yerel bankalar genellikle daha az uygun fiyat sunar veya döviz hizmeti için büyük bir komisyon talep edebilir.
9. Kasabada kıyafetlerle ilgili kesin kurallar yoktur. Bununla birlikte, turistler çok parlak giymek ve kıyafetleri açığa çıkarmaktan kaçınmak daha iyidir. Plaj kıyafetleri sadece plaj için uygundur.
Diamant - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Diamant’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Montagne Pelee

From the series “Gezegenin Çehresini Değiştiren Volkanlar ve Tuzaklar”
Patlama sırasında sıcak gaz ve kül akıntıları o kadar güçlü ki bir dakikadan az bir sürede şehre ulaştı. Tamamen yok edildi. Yerel sakinlerden ve mültecilerin hiçbiri hayatta kalamaz. Adada meydana gelen son jeolojik oluşumlar, yanardağın yeni bir kubbeye sahip olduğu 1929-1932 yıllarının volkanik faaliyetiyle bağlantılıdır. Büyük çaplı patlama, yalnızca detaylı incelemelerde görülen su altındaki jeolojik değişikliklere neden oldu. Araştırmacılar, Martinique adasının yakınlarındaki deniz tabutlarının, sıcak kül ve gazın felaketten çıkarılmasından birkaç yüz metre sonra düştüğünü fark etti. … Devamını oku

Diamant ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Diamant’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.10.2022

Diamant Fotoğrafları

Diamant haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Diamant Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Diamant Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Diamant’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018