OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Tokyo

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Tokyo Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

The Ritz-Carlton, Tokyo Fotoğraflar: The Ritz-Carlton, Tokyo, Tokyo   Lüks The Ritz-Carlton, Tokyo , şehrin gerçek bir simgesel yapısıdır. Tokyo’daki en yüksek gökdelende açıktır. Otel 54 katlı binada 200’den fazla konuk odasına sahiptir ve şehrin nefes kesen panoramik manzarası otelin belirgin avantajlarından biridir. Şehrin en lüks süitleri ve restoranları, gökdelenin son katlarında açıktır. The Ritz-Carlton’ın ziyaretçileri, spa’dan Tokyo’nun panoramik manzarasını seyredebilirler. Hidromasajlı küvetler ve geniş tavandan tabana pencereler ile birkaç harika dinlenme alanı vardır.
Tokyo da bazı sıradışı ve yaratıcı bütçe oteller vardır. Örneğin, 1/3rd Residence Yashiki göz alıcı tasarımı nedeniyle her zaman gezginlerin dikkatini çekmiştir. Otelin konsepti, dekor unsurlarına ustaca yansıyan, en güzel ulusal geleneklerin bir özüdür. Geleneksel sandalyelerin yerini alan alçak ahşap masalar ve yastıklar, antikalar ve sanat eserlerinin bolluğu, otelde özel bir atmosfer yaratmaktadır. Konuk odalarında da geleneksel yatak yoktur. Zemin bambu hasırlarla kaplıdır ve geleneksel futon yataklar vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Capsule Inn Kinshicho Fotoğraflar: Capsule Inn Kinshicho, Tokyo Kapsül otelleri genel olarak Japonya ve özellikle de Tokyo için yeni değil, ama bu kategoride bazı benzersiz oteller var. Capsule Inn Kinshicho , başkentin en eski ve en ünlü kapsül otellerinden biridir. Küçük kapsül konuk odalarının yanı sıra, otel müşterileri için çeşitli ekstra hizmetler sunmaktadır. Örneğin, Capsule Inn Kinshicho yüzme havuzu ve cazip bir halka açık salon ile kaliteli bir saunaya sahiptir. Kapsüller mütevazı boyutlarına rağmen çok rahattır ve modern bir yatak, TV, radyo, alarm ve çok hoş ve tamamen ayarlanabilir bir aydınlatma sistemi ile gelir.
First Cabin Akihabara Fotoğraflar: First Cabin Akihabara, Tokyo Kapsül otel First Cabin Akihabara kendi çarpıcı özelliklere sahiptir. Yukarıda belirtilen otelden farklı olarak, First Cabin’in daha büyük kapsül odaları vardır. Sadece yalan söylemek değil, aynı zamanda kapsüller içinde durmak da mümkündür. Yatağa ek olarak küçük bir masaya sahip daha büyük konuk odaları da vardır. Tüm kapsül odalar siyah-beyaz renklerde ve renkli aksesuarlar nedeniyle ortak alanlarda daha rahat görünüyor. First Cabin’de ayrı duşlar da var - bu kategorideki otellerin çoğunda nadiren bunları bulabilirsiniz.
Claska Fotoğraflar: Claska, Tokyo Yüksek sınıf Claska önemli bir avantajı, yeri vardır. Karanlık, şehrin üzerine düştüğü zaman özellikle etkileyici görünen şık bir cepheye sahip göz alıcı modern bir binada hizmet vermektedir. Akşamları, cephesi güzel bir sanatsal aydınlatma ile dekore edilmiştir ve büyük panoramik pencereler gökkuşağının tüm renkleri ile parlamaktadır. Alışılmadık bir cephenin ardında, çoğunlukla beyazın tonlarında yapılan daha az şık bir tasarım dekoru yoktur. Banyoda, bazı konuk odalarında tavandan tabana büyük bir pencere vardır. Bu sayede gezginler aynı anda hem hareketli hem de hareketli şehir sokaklarının keyfini çıkarabilir.
New Otani Tokyo Fotoğraflar: Hotel New Otani Tokyo, Tokyo Lüks New Otani Tokyo , aynı zamanda Tokyo’daki en sıra dışı oteller listesinden de bahsetmeye değer. Bu eşsiz otel, şehrin en büyüklerinden biridir ve yaklaşık 1.500 konuk odası sunmaktadır. Gökdelen otel, 400 yıldan fazla bir süre önce kurulmuş yemyeşil bir bahçede muhteşem bir konuma sahiptir. Gezginler, eski ağaçlara, yapay göletlere ve şelalelere, büyüleyici ahşap köprülere ve yürüyüş için çakıl taşlı yollara hayran kalacağından, odalarından manzaranın keyfini çıkaracaktır. Konuklar odalarını bırakabilir ve istedikleri zaman bahçenin gizli köşelerini keşfetmek için aşağı inebilirler.
Tokyo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Tokyo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Tokyo’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

09.02.2023

Fotoğraflarla Tokyo

Tokyo Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018