OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Long Bay

Long Bay’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Ha long Bay   Long Bay, turistler için ana cazibe merkezleri olan muhteşem plajları ile ünlüdür. Hem sakin dinlenme hem de su sporları için mükemmeldirler. Tesis birkaç mükemmel spor merkezi sunmaktadır. Long Bay çevresinde, turistlerin tatillerini çeşitlendirmelerine yardımcı olabilecek birçok şaşırtıcı doğal manzara vardır.
  Long Bay özellikle küçük tatil beldesi dev bir açık hava konser yerine dönüştüğünde geleneksel tatillerde ve karnavallarda ziyaret etmek için ilginçtir. En çarpıcı ve uzun süreli olaylardan biri, köleliğin … Açık
İlginç bir nesne Şeytan Köprüsü - kıyıdan uzakta güzel bir kayalık kemer. Kesinlikle herkes yürüyüşe çıkabilir ve deniz manzaralarına hayran olabilir. Birçok dramatik efsane bu doğal köprü ile ilişkilidir. Onlardan birine göre, birçok kaçak köle kölelik zamanında kendilerini uçurumdan okyanusa attı. Bugün, bu trajik zamanları hiçbir şey hatırlatmıyor, ancak yerel halk için doğal kemer çok sembolik ve saygın bir yer olmaya devam ediyor.
Adanın batısında, Obama denilen en yüksek dağı 409 metreye ulaşıyor. Dağ yamaçlarında ve çevresindeki alanlarda ilginç yürüyüş parkurları vardır. Bu rotaların üstesinden gelmek için özel bir eğitim gerekmez. Dağa tırmanmak en popüler eğlencelerden biri olmaya devam ediyor. Antigua ve yakındaki adaların muhteşem manzarası yolun sonunda bütün yürüyüşçüleri bekliyor. Bu yerlerde, pek çok nadir bitki ve ağaç ile bunun doğal bir yaşam alanı olan nadir kuş türlerinin olduğu görülebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Long Bay, çok çeşitli korunmuş tarihi eserlere sahip olamayacak kadar küçük bir tesistir. Bununla birlikte, hemen yakınında bulunabilirler, bu nedenle kesinlikle herkes kendileri için ilginç bir gezi programı … Açık
Gravenor Körfezi, dalış meraklıları ile popülerdir, sahildeki en güzel yerlerden biri olarak kabul edilir. Koyda büyük bir yat limanı ve en iyi dalış merkezlerinden birini bulacaksınız. Dalgıçlar, güzel sualtı mağaralarına hayran kalma, renkli balıkları ve diğer egzotik deniz yaşamını izleme fırsatına sahip olacak. Bu pitoresk alanda, tüplü dalışa meraklı olmayanlar için güzel bir plaj var. Her gün, cam alttan tekne turları ve balık tutma gezileri dahil tatilcilere yönelik ilginç deniz turları düzenlenmektedir.
Ha long Bay Cave Spor meraklıları prestijli Yacht Club’ın kurulu olduğu Falmouth Harbour’u sevecekler. Burada bir yelken okulu var, böylece herkes profesyonel gemileri izlemenin yanı sıra çeşitli gemileri yönetmeyi öğrenebilir. Bu turistik bölge, birçok restoran ve eğlence tesisinin bulunduğu gelişmiş bir altyapıya sahiptir.
  1. Halka açık yerlerde ve plajlarda, kişisel eşyalara yakından bakılmalıdır. Yankesicilik bölgedeki en yaygın sorunlardan biri olmaya devam etmektedir. 2. Yerel plajların bakımı iyi yapılsa da, çoğunda çöp kutusu … Açık
Uzun zamandır sörf yapmanın temellerini öğrenmeyi hayal edenler, muhtemelen Dickenson Körfezi’ni ziyaret etmekle ilgilenecektir. Antigua’nın başkentinin eteklerinde yer almaktadır. Burada ılımlı dalgalar sunan geniş bir kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Spor malzemeleri kiralama ve bir sörf okulu sahilde bulunabilir ve doğanın kendisi yeni başlayanlar için ideal eğitim koşulları yaratmıştır.
En popüler turistik rotalardan biri, 32 kilometre uzunluğundaki Fig Tree Drive. Adanın en güzel yolunda özel bir araçla veya organize bir turun bir parçası olarak atabilirsiniz. Yol daireseldir ve adanın merkezinde bulunan bir dağlık alanı kapsar. Yolculuk sırasında tropik bitki örtüsüyle kaplı güzel yeşil tepeleri, geniş muz tarlalarını ve diğer birçok doğal güzellikleri görebilirsiniz. Güzergah, orijinal eski evleri, sömürge kiliseleri ve diğer tarihi binaları olan birkaç farklı köyün yanından geçiyor.
  Yumuşak beyaz kumlu büyük kumsallar, ince avuç içi arasına hamaklar, birinci sınıf tatil köyü otelleri ve her türlü deniz ürünü sunan restoranlar, Long Bay’ın başlıca cazip özellikleridir. Bu tatil kasabası, … Açık
Antigua Adası birkaç güzel milli parka sahiptir ve Indian City en çekici yerlerden biri olarak kabul edilir. Cazibe merkezlerinin yoğunlaştığı kıyı bölgesinin bir bölümünü işgal eder. Yıllar boyunca, rüzgar ve dalgaların etkisiyle, kayalık sahil yavaş yavaş çöktü ve daha sonra güzel doğal heykeller ve doğal kemerler oluşturdu. Bu alanda rekreasyon için uygun plaj yoktur, ancak yine de her gün meraklı turistleri çekmektedir. Pitoresk kayalık kıyıya ek olarak, milli park nadir bitki, hayvan ve kuş çeşitleriyle ünlüdür. Yılın herhangi bir zamanında, güzel yürüyüş parkurları boyunca yürüyebilir, tepelere tırmanabilir ve çevreye hayran olabilirsiniz.
Ha Long Bay at sunset Antigua adası için önemli bir cazibe merkezi, çok sayıda patlaması bir zamanlar yerel adaların oluşumuna yol açan Acatenango Volkanı’dır. Şimdi yanardağ güvenlidir, bu nedenle yamaçlardaki geziler oldukça popülerdir. Burada tuhaf ay manzaralarına hayran olabilir, bu ıssız topraklarda yaşayan nadir bitki türlerini ve böcekleri görebilirsiniz.
Long Bay - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Long Bay ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Long Bay çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Mount Obama' , 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Nelson’s Dockyard' , 15.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Long Bay’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Göz Alıcı Long Bay Fotoğraf Galerisi

Long Bay haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Long Bay’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Long Bay’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Long Bay’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Long Bay’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018