OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Long Bay Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Ha long Bay   Yumuşak beyaz kumlu büyük kumsallar, ince avuç içi arasına hamaklar, birinci sınıf tatil köyü otelleri ve her türlü deniz ürünü sunan restoranlar, Long Bay’ın başlıca cazip özellikleridir. Bu tatil kasabası, Antigua adasında bulunur ve yaklaşık 70.000 daimi sakin tarafından doldurulmuş oldukça büyüktür. Plaj aktiviteleri hayranları, egzotik yerler ve büyüleyici turlar her yıl memleketlerine gelerek birçoğu turizm sektöründe yer almaktadır.
  Long Bay, Antigua Adası’ndaki herkesin harika vakit geçirebileceği bir cennet köşesidir. Bu sadece Karayip sularında yüzmek veya plaj sporları yapmak ve çeşitli su aktivitelerini denemekle değil, aynı zamanda doğal … Açık
Karayipler’deki güzel adanın keşfi, ilk kez 1943’te kıyılarına inen Christopher Columbus’dı. Aktif kolonizasyon dönemi çok daha sonra başladı. İngiltere buradaki ilk araştırma gezilerini yalnızca 1632’de gönderdi. Ancak, adayı yakalama girişimi, yerlilerin sert direnişi nedeniyle başarısız oldu.
Yalnızca birkaç yıl sonra, İngiliz sömürgecileri ada üzerindeki gücü ele geçirmeyi başardılar. Çok sayıda savaş sırasında, yerli halkın önemli bir kısmı öldürüldü. 1666’da Fransa, bu toprakları İngiltere’den yeniden ele geçirmeye çalıştı, ancak hiçbir zaman başarılı olamadı. 1834 yılında köleliğin kaldırılması, adanın tarihi için önemli bir olay haline geldi. Long Bay City’nin bugünkü bölgesi İkinci Dünya Savaşı sırasında önemli bir rol oynadı - burada büyük bir ABD askeri üssü vardı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Geleneksel Long Bay mutfağı, Avrupa ve Afrika mutfak geleneklerinden büyük ölçüde etkilenmiştir. Şimdi, ulusal yemeklerin çoğu, diğer ülkelerin hiçbirinde tipik olmayan bileşenlerin ve pişirme yöntemlerinin … Açık
Bugün adanın trajik geçmişini hiçbir şey hatırlatmaz, gezginler tesise büyüleyici kumsallar, tropik bahçeler ve burada korunmuş ilginç yerler ile ilgi çeker. Merkez meydanın yakınında, sömürge döneminde inşa edilen Hükümet Konağı var. Şimdi Antigua adasının ana mimari cazibe merkezlerinden biri olarak kabul edilir.
Ha long Bay Cave Long Bay çevresinde, aynı döneme kadar uzanan muhteşem St. John Katedrali’ni bulacaksınız. Bu Barok tarzının canlı bir örneğidir. Kuruluşundan bu yana, katedralin iç ve dış dekorasyonları hiç değişmedi. Burada eski ahşap unsurları fark edebilir, harika vitray pencerelere ve katedral duvarlarının içine gizlenmiş dini kalıntılara hayran kalacaksınız.
  Long Bay özellikle küçük tatil beldesi dev bir açık hava konser yerine dönüştüğünde geleneksel tatillerde ve karnavallarda ziyaret etmek için ilginçtir. En çarpıcı ve uzun süreli olaylardan biri, köleliğin … Açık
Tapınak inanılmaz derecede güzel bir doğal bölgede yer almaktadır, bu nedenle ziyaretine genellikle egzotik ormanlarda yapılan bir yürüyüş eşlik eder. Adanın ilginç bir diğer sömürge simgesi, katedralden uzak olmayan ünlü İngiliz besteci William Bird’ün anıtıdır. 16. yüzyılda, İngiliz sömürgecilerin girişimi ile inşa edilmiştir.
Tatil köyünün konukları için başlıca cazibe merkezleri, küçük çocukları olan aileler için mükemmel uygun olan güzel ve nazik plajlardır. Long Bay’in orta kısmında, iyi gelişmiş bir altyapıya sahip oldukça kalabalık plajların bulunduğunu unutmayın, ancak merkezden biraz uzaklaşırsanız, bozulmamış doğal güzelliğe sahip sessiz plajlar bulabileceğinizi unutmayın. Tesisin eğlence tesislerinin çoğu, merkezi plajların etrafında toplanmıştır. Bunlar, akşamları gece kulüplerine dönüşen çok sayıda restoran ve bardır.
  Long Bay, çok çeşitli korunmuş tarihi eserlere sahip olamayacak kadar küçük bir tesistir. Bununla birlikte, hemen yakınında bulunabilirler, bu nedenle kesinlikle herkes kendileri için ilginç bir gezi programı … Açık
Yerel plajlarda su sporları merkezleri de mevcuttur. Burada herkes dalış yapabilir, su kayağı ve diğer su aktivitelerini deneyebilir. Her türlü tekne turu, tesis misafirleri arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Enfes lezzetlerin tadına bakarken canlı müzik dinleyebileceğiniz romantik geziler düzenlerler. Antigua Adası kıyılarında meraklı turistlere turlar sunulacak, bu sırada güzelliklerini sudan beğenme fırsatı bulacaklar.
Ha Long Bay at sunset Egzotik deniz yaşamını izlemeye olanak sağlayan cam tabanlı tekne turları da son derece popüler. Balıkçılık meraklıları için en ilginç balıkçılık noktalarına geziler düzenliyorlar. Açık hava etkinlikleri hayranları için diğer bir yaygın eğlence türü ise ada çevresinde yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek. Long Bay’da nispeten az sayıda tarihi cazibe merkezi var ama fazlasıyla güzel yürüyüş yerleri var. Burada tropik bahçelerde gezinebilir, nadir bitkileri görebilir ve kuşları izleyebilir, aynı zamanda ilk elden eşsiz doğal manzaraları görebilirsiniz.
  Long Bay, turistler için ana cazibe merkezleri olan muhteşem plajları ile ünlüdür. Hem sakin dinlenme hem de su sporları için mükemmeldirler. Tesis birkaç mükemmel spor merkezi sunmaktadır. Long Bay çevresinde, … Açık
Long Körfezi’ne ulaşmanın en kolay yolu British Airways’dir. Londra’dan Antigua Adası’na düzenli uçuşlar vardır. Lufthansa - Condor, Frankfurt’dan VC Bird Uluslararası Havaalanı’na düzenli uçuşlar sunmaktadır. Havaalanından tesise yalnızca taksi veya kiralık araba ile ulaşılabilir, adada toplu taşıma yoktur.
Long Bay - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Long Bay ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Long Bay çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Mount Obama' , 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Nelson’s Dockyard' , 15.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Long Bay ve Çevresindeki Turistik Yerler

Plymouth

From the series “Uygarlıklardan İzler Taşıyan Dünyanın Terk Edilmiş Yerleri”
Bununla birlikte, bazı vatandaşlar ölüm acısı altında bile evlerini terk etmeyi reddetti. Resmi rakamlara göre, trajedi öncesinde şehrin nüfusu yaklaşık 4 000 kişiydi; Patlamada 19 sakin öldü. Şehrin yaklaşık% 80'i, şu an piroklastik malzemede çimentolanmış durumda. Yürüyerek hâlâ mümkün olan birkaç cadde var. Sıradışı eğlence hayranlarını cezbeler. Turistler, mobilyalar neredeyse 20 yıldır değişmeden kalan boş evlere bakma fırsatı buluyor. Son zamanlara kadar çok canlı olan bir kül tabakasının altında gizlenmiş sokaklara bakabilirsiniz. … Devamını oku

Antigua Gezisi: Görülecek Yerler

  Antigua, Sevilla'da bulunan Antigua De Santa Maria Kilisesi adını alan bir grup adadır. Adalar, 1436'da Yeni Dünya topraklarına yapılan maceralar sırasında takımadalarını keşfeden Christopher Columbus tarafından bu şekilde adlandırıldı. …
OrangeSmile araç kiralama Long Bay’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

26.11.2022

Long Bay Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Long Bay Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Long Bay, Antigua Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Long Bay’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Long Bay’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018