OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Calgary

Calgary’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

SAIT_Heritage_Hall   Anlayışlı turistler kesinlikle Calgary’de alışveriş yapmaktan hoşlanırlar. Şehirde birkaç Kazanan dükkan var. Ünlü markaların kaliteli ürünlerini orijinal fiyatlarının bir kısmını sunarlar. Kural olarak, eşyalar önceki koleksiyonlardan gelir, ancak bu gerçek Kazananlar için defileler için daha az çekici değildir. Tek sorun, popüler beden ve ayakkabıların oldukça hızlı tükenme eğiliminde olmasıdır. Mağazalar aynı zamanda kaliteli aksesuar seçeneklerine de sahiptir.
  Calgary her zaman Kızılderililer ve kovboylarla ilişkilendirilmiştir. Aslında, şehrin atmosferi, Vahşi Batı hakkında iyi bilinen filmleri hatırlatıyor. Bu özellik, kentin ikinci adını - Kanada’daki Teksas - çok … Açık
Sağlıklı yiyecek tutkunları Calgary’de uygun bir market bulabilirler. Şehrin ana caddelerinde daha çok fast food sunan kafeler ve kafeler var. Safeway Stores süpermarketleri, sağlıklı bir yaşam tarzının tüm taraftarları için gerçek kurtarıcılar olacaktır. Bu zincirin süpermarketleri her zamanki gibi sağlıklı ürünleri cazip fiyatlarla sunmaktadır. Taze ekmek ve hamur işleri, sebzeler ve meyveler sunarlar. Peynir ve sosis seçimi daha az şaşırtıcı değil. Pek çok turist, sabahları kahvaltıda taze çörek almak için bu süpermarketleri ziyaret etmeyi tercih ediyor.
Stephen Avenue, Calgary’deki ana ve en popüler alışveriş caddesi olmaya devam ediyor. 19. yüzyıla kadar uzanan pek çok görkemli yapıya sahip olan pitoresk eski bir sokaktır. Günümüzde bu binaların zemin katları ilginç mağazalar, hediyelik eşya dükkanları, restoranlar ve kafeler tarafından işgal edilmektedir. Stephen Avenue’de ilginç galerilerin ve yerel ustaların eserlerini sunan tasarımcı atölyelerinin çoğunluğu da açık. Tarihi cadde, şehirdeki meşhur çeşitli bakkalların ve fırınların yeridir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Calgary, inanılmaz bir kontrast şehridir. Burada turistler eşsiz tarihi eserlerin, müzelerin ve galerilerin yanında modern gökdelenler bulacaklar. Şehrin ziyaretçileri kesinlikle dünyanın en büyük interaktif müzelerinden … Açık
Modern alışveriş merkezlerinin hayranları CF Chinook Center’a aşık olacak. Dışarıda bir aile günü geçirmek için ideal bir seçimdir. Çocuklar için, bu alışveriş merkezi harika bir dizi cazibe merkezi ve eğlence sunmaktadır. Yetişkinler yerel dükkanları ziyaret etmeyi ilginç bulacaklar. Çok çeşitlidirler - gerçek modacılara yönelik ultra modern giysiler ve akıllı ofis kıyafetleri sunan dükkanlar var. Doğal olarak, ev dekorasyon ürünleri sunan ilginç dükkanlar var.
St. Stephens Anglican Church Çiftçi Pazarı, şüphesiz, Calgary’deki tüm foodies için en ilginç yerlerden biri. Bu popüler ulusal yemeği denemek istiyorsanız ziyaret etmek için doğru yer. Marketin girişine yakın çocuklar için özel bir oyun alanı var. Ayrıca, birçok popüler kafe de burada açık. Gurmeler, ince et lezzetlerini denemekten memnuniyet duyacaktır. Bunun yanı sıra yakındaki çiftliklerde, mevsim sebzelerinde ve meyvelerinde üretilen konserve yiyecekleri satın almak mümkündür. Herkesin içkileri örneklemesine izin veren çay ve kahve içeren alışveriş pavyonları vardır. Son olarak, muhteşem köşk çiçeklerle ziyaret etmeyi unutmayın. Turistler, Çiftçi Pazarında ilginç kartpostallar ve hatta yerel sanatçıların resimlerini alabilecekleri çeşitli hediyelik eşya dükkanları bulacaklar.
  Calgary, aktif tatiller için ideal bir şehirdir. Çok sayıda park ve spor merkezleri, gece kulüpleri ve dükkanlar, aile eğlence merkezleri ve alışveriş kompleksleri şehirdeki konaklamanızı gerçekten eğlenceli ve … Açık
Core Shopping, özellikle kalabalık yerlerde alışveriş yapmaktan hoşlanmayan herkes için uygun olan popüler bir alışveriş merkezi. Yerel halkın görüşüne göre, bu Calgary’deki en cazip alışveriş merkezlerinden biri. Çatısı neredeyse tamamen camdan yapılmıştır, bu nedenle alışveriş merkezi gündüzleri ışıkla doludur. Core Shopping’te canlı bitki ve çiçeklerle süslenmiş koltuk ve bankların bulunduğu büyüleyici dinlenme alanları bulunmaktadır. Bu ihtişam, farklı tarzlarda giysi ve ayakkabılar, parfümler ve kuyumcular ve birçok başka dükkan sunan onlarca dükkan için idealdir.
"Device to Root Out Evil" Crossroads Market, sağlıklı yiyecekleri seven herkes için mükemmel bir destinasyondur. Pek çok turist, meyve ve sebzelerle dolu renkli tezgahları görmek için markete geliyor ve bazıları taze pişmiş bir topuzla birlikte bir fincan kahve içmeye geliyor. Crossroads Market’te tüm popüler ürünleri, hazır salataları, konserve yiyecekleri ve tatlıları her zevke satın almak mümkün.
  1. Turistler alışveriş için ulusal para birimiyle stok yapmalıdır çünkü ABD doları dahil yabancı para birimleri burada çok güvenilmiyor. Açık hava pazarlarındaki ve özel mağazalardaki bazı satıcılar döviz kabul … Açık
Kitap hayranları, Fair’s Fair Books’u ziyaret etmekten heyecan duyacaklar. Bu tamamen restore edilmiş tarihi bir binada açık popüler bir kitapçı. Bu mağaza, şehrin tarihi ve doğal tarihi yerlerinin fotoğraflarını içeren renkli kitapçıkların yanı sıra şehir tarihi hakkında bir dizi kitap sunmaktadır. Turistler çok çeşitli ucuz hediyelik eşya ve renkli kartpostallar bulmaktan memnuniyet duyacaklardır.
Calgary - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Calgary ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Calgary’nın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Stephen Avenue' Calgary, 4.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Calgary’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Calgary’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Calgary Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Calgary Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Calgary için alışveriş tavsiyeleri. Kanada’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Calgary’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018