OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Québec Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Pink Lake - Gatineau Park, Quebec   Quebec, Kanada’nın en büyük eyaletidir. Büyüleyici Montreal ve sakin kırsal kasabalar, muhteşem çam ormanları, göller ve şelaleler, vilayeti popüler bir turistik yer haline getirmiştir. Kışın bile, karla kaplı ormanların etrafında dolaşmak ve kayak yapmak isteyen çok sayıda gezgin var.
  Quebec bazen Fransız Kanada denir. Bu bölge kültürel gelenekleri için ilginç. En yoğun bayram mevsimi kış mevsimidir, çünkü bu dönemde renkli karnavallar ve bazı şaşırtıcı festivaller vardır. Ocak ayının ikinci … Açık
İlin başkenti aynı ismin şehridir; Buradaki her bölge meraklı gezgin için ilginç olacak. Yürüme için sessiz sokaklar ve çeşitli dükkanların yanı sıra çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. Bunların çoğu, kale duvarlarının doğusunda bulunan ve Place Royale’den uzak olmayan eski Quebec’te yoğunlaşmıştır. Tatilcilerin Quebec kalesini ziyaret etmeleri, eski köprüyü ve güzel parlamento binasını görmeleri tavsiye edilir. Medeniyet Müzesi en önemli kültür kurumları arasındadır.
Eyaletin en büyük şehri, Quebec’teki kültür başkenti Montreal’dir. Montreal, 1977’den beri, Uluslararası Film Festivali’nin yanı sıra Uluslararası Caz Festivali’nin daimi mekanı olmuştur. Birçok kafe ve restoran ile Latin Bölgesi, şehrin en çok ziyaret edilen bölgesidir. Neredeyse her gün edebi akşamlar ve müzikal konserlerdir, bu yüzden Latin Mahallesi sadece gurmeler için değil, müzik severler için de cazip gelirdi. Kentin en çarpıcı mimari cazibesi, 19. yüzyılın ortalarında inşa edilen iki katlı doğal bir bina olan Bonsekur Pazarı’dır. Bugün ofislere, restoranlara ve mağazalara ev sahipliği yapıyor; Binanın yakınında güzel bir park var. Notre-Dame Bazilikası dikkat çekicidir. En ilginç kültür kurumları arasında, etnografik eserler ve minerallerin zengin koleksiyonunu temsil eden Redpath Müzesi özel ilgiyi hak ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Simgesel yapıların büyük çoğunluğu Quebec City ve Montreal’de bulunabilir; Bu şehirler turist hayranlarına hitap edeceklerdir. Sermayenin en önemli tarihi mekanı Kale Duvarı’dır; kıtada kendi türünün tek … Açık
Laval, Longueuil, Gatineau, Sherbrooke ve Saguenay illerin önemli şehirleri arasındadır. Ekoturistler Quebec’te bulunan Montmorency Şelaleleri’ni ve Montebello’nun yanındaki Omega doğal parkını ziyaret etmelidir. İlin güney kısımları doğal ormanlara sahiptir; Tatilciler her zaman deneyimli rehberlerle yürüyüş yapmaya ve yerel flora ve fauna temsilcileriyle tanışma fırsatına sahip olurlar.
Québec - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Québec ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Kanada Gezisi: Görülecek Yerler

Ottawa banliyöleri, küçük bir Kingston kasabasının yeridir. Ünlü bir şehirdir - Fort Henry. Kalenin inşası 1812'de bitti. Binanın yenilenmesi birkaç kez yapıldı, şimdi ziyaretçilere açıktır ve salonları değerli tarihi eserlerle doludur. Muhteşem göl Ontario da orada bulunmaktadır. Göl, güzelliğini ve çevreleyen muhteşem parklarıyla uluslararası ünlüdür. …
OrangeSmile araç kiralama Québec’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

26.05.2024

Québec Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Québec Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Québec, Kanada Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Québec’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Québec’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018